Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Zdravo,

 

Eno vprašanje, a bo kdo v Luisa hodu v kratkem?

Rabu bi vizir za Schubert C3.

Tole sem našel https://www.louis.eu/artikel/schuberth-pinlock-visor-c3-c3-pro-s2-antifog-prepared/20013980?list=dc2549accf6d94aad1112f67ad0a12b5

 

Kaj je pa razlika med barvami? Iridium se mi sviđa :) Kako je pa to ponoči?

 

Ps lahko tudi v Slo če je cena podobna :O

 

Drugo vprašanje,

 

A pinlock je vrjetno nakup 1x za 1 čelado ali je treba to menjat na tolko in tolko časa?

 

 

Povezava do prispevka

Temni vizirji niso za ponoč. Jaz sem mel na eni čeladi Iridium modro, pa mi je blo ponoč (ko me je enkrat ujela noč) kar malo neprijetno. Ni uno da si slep, ampak je občutno temnej.

Drugač pa pri teh iridium, smoked, mirrored barvah s notranje strani ni neke razlike. Pač kot da bi sončna očala mel. 

 

Pinlock se znuca čez cajt. Če vidiš da več ne dela tako kot treba ga probaj mogoče zategnit malo, ali pa pač zamenjaj. 

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka
RUBUZ reče Dne, 15. 9. 2020 at 14:45:

Temni vizirji niso za ponoč. Jaz sem mel na eni čeladi Iridium modro, pa mi je blo ponoč (ko me je enkrat ujela noč) kar malo neprijetno. Ni uno da si slep, ampak je občutno temnej.

Drugač pa pri teh iridium, smoked, mirrored barvah s notranje strani ni neke razlike. Pač kot da bi sončna očala mel. 

 

Pinlock se znuca čez cajt. Če vidiš da več ne dela tako kot treba ga probaj mogoče zategnit malo, ali pa pač zamenjaj. 

 

Iridium vizir ni homologiran za na cesto. Če te v Italiji dobijo s tem, ti celo tablice poberejo in moraš naprej peš (brez heca).

Povezava do prispevka
hirabbit reče pred 3 urami:

 

Iridium vizir ni homologiran za na cesto. Če te v Italiji dobijo s tem, ti celo tablice poberejo in moraš naprej peš (brez heca).

U jebemti a res.... Noro kaj pa je fora da jih pol prodajajo?

 

Ok ne sej bom šel navadnga iskat. Imam itak un vizir zatemnjen znotri.

 

Ma na temu se mi je un za štelat pinlock "zlomu" in ga ne morem obračat. KO je za izvijač. In je zdj samo en položaj in se mi pinlock ne usede več lepo in se pod njem rosi. Al je to že serijsko slabo narejen?

Povezava do prispevka

 

Tadey reče pred 48 minutami:

U jebemti a res.... Noro kaj pa je fora da jih pol prodajajo?

 

Kao za na pisto. 
Čeprav vidim da na naših cestah ma folk kr dost zamenjane vizirje, pa policaji ne težijo. Ampak če bi hotli, bi pa lahko. Če že kupiš je potem mogoče fajn da sabo nosiš še clear vizir.

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka
Tadey reče pred 6 urami:

U jebemti a res.... Noro kaj pa je fora da jih pol prodajajo?

 

Ok ne sej bom šel navadnga iskat. Imam itak un vizir zatemnjen znotri.

 

Ma na temu se mi je un za štelat pinlock "zlomu" in ga ne morem obračat. KO je za izvijač. In je zdj samo en položaj in se mi pinlock ne usede več lepo in se pod njem rosi. Al je to že serijsko slabo narejen?

 

Ko sem letos kupil pinlock sta bila zraven priložena tudi tista dva plastična pina za štelat.

 

Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 6 urami:

 

 

Kao za na pisto. 
Čeprav vidim da na naših cestah ma folk kr dost zamenjane vizirje, pa policaji ne težijo. Ampak če bi hotli, bi pa lahko. Če že kupiš je potem mogoče fajn da sabo nosiš še clear vizir.

Sej bom navadnga kupil. Hvala za info

 

Peon reče pred 27 minutami:

 

Ko sem letos kupil pinlock sta bila zraven priložena tudi tista dva plastična pina za štelat.

 

AHa... Pri meni ni bilo... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...