Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Ne znam primerjat z drugimi gumami. Dunlopke sem dal gor, naredil 15 kilometrov po ljubljani in od takrat stoji moped v garazi. Tko da ne morem rect kako in kaj.
 

metzelerke pa nimam pripomb. zame je bla vredu guma. dobro drzi na hladnem in mokrem. pregreje se tu pa tam (pomoje) in malce zdrsne. pomoje ne mores zgresit z njo. edin kolk poznam BNAja mu ne bo dala dost gripa k je divjak. drgac pa metzelerke easy zdrzijo 15k km z mojo voznjo, ce si proti koncu pripravljen pac malce potrpet, ko zgubijo obliko.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
modriadsl reče pred 2 urama:

Na tubi mi je dva dni nazaj predlagalo kanal C90adventures. Model se z starim motorjem vozi po svetu in dobesedno ne vem če sem na yt gledal kaj boljšega. 

Se na FB ga najdi. Objavi vcasih kaj dobrega.

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 4. 6. 2021 at 13:17:

@moderator a gres na kako evropsko turo? skenslali so mi maroko pa iscem nek nadomestek, ker moram porabit dopust. verjetno bi sel na poljsko do gdanska na obisk k sestri.

Ne vem kdaj bom na dopustu.

Selimo del proizvodnje iz Nemcije v Srbijo, pa bo to potekalo ravno v juliju.

Zaenkrat planiram drugo polovico julija in prvi teden avgusta.

 

Ce ne bo slo pa jebiga. Bom pa drugo leto en mesec vzel.

 

Povezava do prispevka
moderator reče pred 8 urami:

Vceraj sem sel prvic na moped po devetih mesecih.

Tracer z novim akumulatorjem vzgal od prve, pa se weight reduction sem opravil obenem.

 

Malo sem se drajsal okoli doma, 380 sem jih vseeno nabral.

A zdj si back? Back again? Guess who's back? Back again?

Povezava do prispevka
Pennywis3 reče pred 20 urami:

Sej se je nekaj sprejelo...

 

Sam je tko neumno narejeno, da ne bo noben delu...

https://www.zurnal24.si/avto/dosje-avto/velika-novost-drzava-uvaja-bliznjico-do-vozniskega-izpita-368201 

 

Sicer je Žurnal24 pa vseeno...

 

Foter je bil zagret saj bi nato veliko več z skuterjem okol skakal... Tako gre sedaj pač z avtom... Mel je sicer moped vendar pravi da ga moti ker ovira promet... VOzil se je znjim iz Savelj v Trzin.. Po trzinski obvoznici pa vemo kako je tam :) 

 

Jest mislim da bi bilo fino če bi tisti, ki imajo za avto izpit avtomatsko imeli lahko še za A1 - mogoče par ur poligona da se vidi da obvlada vožnjo. 

 

Vse komplet je predrago kokr kol se obrneš.

 

Povezava do prispevka

v motoristi grupi na facebooku so se eni reklamirali. pac ena dva modela organizirata. nimata neke turisticne agencije pa tko.

 

je pa zdaj full teh, ki organizirajo razlicne turce. najvec jih je balkan in italija. od zdaj naprej se bom drzal teh organiziranih zadev, ker sam potovati mi je dolgcas plus meni osebno je iskanje nastanitev zelo stresno.

 

TisQ0rz.jpg

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 18. 6. 2021 at 12:13:

v motoristi grupi na facebooku so se eni reklamirali. pac ena dva modela organizirata. nimata neke turisticne agencije pa tko.

 

je pa zdaj full teh, ki organizirajo razlicne turce. najvec jih je balkan in italija. od zdaj naprej se bom drzal teh organiziranih zadev, ker sam potovati mi je dolgcas plus meni osebno je iskanje nastanitev zelo stresno.

 

TisQ0rz.jpg

Mimogrede, kako si pa kaj zadovoljen z tole hondico?  Sam se težko odločim med to vrjanto ali pa Honda CBR650R..

Povezava do prispevka

moped ko moped. vredu je. zdaj ma 30k km pa ni blo problemov. edino lezaj zadnjega kolesa so mi zdaj zamenjali. je blo kak teden izven garancije (2 leti) pa sem dobil goodwill in placal 30 eur delo.

 

ce si fen 4ih cylindrov itak nimas neki izbire. mogoc kak triumph k ma 3 zyl. glede na konkurenco je moped mal tezji pa mal vec hp. vzmetenje je tud trse. mal manj udobno ampak bolj stabilno v ovinkih.

 

ergonomija je za do 300km ok k se navadis sedeza. nad tem je pa kr tugica k te zacne rit in kolena bolet.

 

za sport verzijo pa ne vem. sasija je ista, sam da ma cliponse za balanco. verjetno bolj udoben pri visjih hitrosti k ma vetrno zascito.

 

 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

stevec bi lahk bil boljsi ja, ampak mene ni niti enkrat zmotilo, da dejansko nebi mogel videt. hitrost hitro vidis, ostalo pa itak preglejujes, ko je varno. stevci na nakedih so ponavad dost nizko in jih ni glih fajn dolgo cajta gledat. so pa tudi malce spremenili stevec za 2021 model (kao da se boljse vidi, ampak to je res tak non issue). predvsem so izboljsali rep motocikla je zdaj malo bolj estetski, tudi vzmetenje so mal potweakal kao (verjetno samo marketing, povprecen jezdec mocno dvomim, da kaj opazi).

 

korozijo mam jaz samo na izpusnih ceveh. se da spucat, ce se ti da. ta problem je kolikor vem pri vseh motociklih sam pri temu je pa honda ekstra sparala pri nerjavecem jeklu al neki. je pa to samo estetsko, ker je dejansko to nerjavece jeklo.

 

R2D1hYp.jpg

 

aja, letos je triumph dal ven nov "budget" motocikel trident, ki je direktna konkurenca temu. na papirju in reviewih zgleda dober. podobna kvaliteta in vse to.

Povezava do prispevka
Starigralček reče Dne, 20. 6. 2021 at 21:02:

Hvala za odgovor.. kako je pa z preglednostjo lcd zaslona,je res tako problematična berljivost števca? In pa nekateri imajo baje probleme z korozijo nekaterih delov motorja,objemke na enih ceveh itd...

Drugace mi je pa tole top moped za ta denar,bi bila kar vredu zamenjava za trenutni "sesalec" beverly 350 :)

odgovor na tvoje vprasanje je MT09

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...