Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

kva pa zdej k mam na dunlopkah 5k km pa majo se skos une dlakice gor. tele bodo zdrzale dle kot na avtu.

 

aja pa kva je to k na metzelerkah sem mel zadi vec chicken stripsov kot spredi. zdej pri teh gumah pa lih obratno. na prednjih veeelik chicken strip, na zadnji pa mali. aj to zato k sem se zredil? 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Jaz ne prepoznam razlike med SE in navadno. SE bi naj bila kao izboljsana verzija?

Drgac pa tele Dunlopke... mogoc ni najbolj fer ocena, ker sem naredil 4k kilometrov ravnih cest in avtocest preden sem jih sprobal na nekih resnih ovinkih, ampak. Zadnja mi drsi. Mogoce to zdej k so ble take res vroce temperature? Zaupanja mi ne vlivajo, se posebi v res zaprtih ovinkih ne upam nagnit noter. Tele dlakice mi grejo na kurac na gumah k se jih dobesedno slisi ko vozis, se posebi k je guma nova. Z Metzeler sem bil bolj zadovoljen, sem dejansko bil navdusen, ko sem dal frisen komplet gor. Pri teh pa meh.

 

db84pVw.jpg

 

XNBPNc0.jpg

Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 urami:

Jaz ne prepoznam razlike med SE in navadno. SE bi naj bila kao izboljsana verzija?

Drgac pa tele Dunlopke... mogoc ni najbolj fer ocena, ker sem naredil 4k kilometrov ravnih cest in avtocest preden sem jih sprobal na nekih resnih ovinkih, ampak. Zadnja mi drsi. Mogoce to zdej k so ble take res vroce temperature? Zaupanja mi ne vlivajo, se posebi v res zaprtih ovinkih ne upam nagnit noter. Tele dlakice mi grejo na kurac na gumah k se jih dobesedno slisi ko vozis, se posebi k je guma nova. Z Metzeler sem bil bolj zadovoljen, sem dejansko bil navdusen, ko sem dal frisen komplet gor. Pri teh pa meh.

 

 

 

 

Fotr je z dvema na mopedu bp peglu do roba, brez da bi drsele.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

rakitna valda. tam na cerkniski strani lahk chicken stripese radiras pa ne bos glih umrl, razen ce priletis pod avto. na drugi strani so pa taki mal hitrejsi ovinki ampak so poezija za peljat. vsi tko narejeni, da brez problema drzis linijo in fajn stisnes po gasu iz ovinka proti naslednjemu. tud ce jih ne peglas na polno so res lepi za peljat. na rakitni najbolj uzivam, skoda da je tko kratka.

 

sicer to je limit pomoje. za bolj nagnit me dve stvari blokirata. vstop v ovinek bi moral biti hitrejsi in bi mogu hitreje polozit, kar pa me skrbi da prednja guma ne bo prenesla. plus to da ce bom zalozil da bom zadel v distancnik, se prestrasil in bom sel v jarek.

 

honda pa dela kot urca pa tko lepo se pelje, da razmisljam, da bi ji nabavil akrapota za nagrado. pa zadnjic je ena kolegica vprasala, ce se lahk gor vsede. to se mi ni zgodilo ze od kar sem prodal miato.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
kalasnikov reče pred 6 urami:

Zdravo

 

Končno sem uspel dokončati izpit, sedaj pa je potreben motor.

Nagledana imam ta dva motroja. Kaj je po vaše boljša izbira: Suzuki v-strom  650 2015 ali Honda NC750x 2016

V-strom.

 

Pa seveda srecno voznjo.

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka

Poglej tudi Tracer 700 :) mogoče bi bil fajn za začetek če se sam furaš...

 

Sam pa imam 900 ko :D Navdušen ful... letos nabral okol 2kkm in je to to... Edin zic morem uštimat :D 

 

Nisi pa nič cene naštimal koliko bi dal...

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka
kalasnikov reče pred 20 urami:

Zdravo

 

Končno sem uspel dokončati izpit, sedaj pa je potreben motor.

Nagledana imam ta dva motroja. Kaj je po vaše boljša izbira: Suzuki v-strom  650 2015 ali Honda NC750x 2016

 

Honda je po mojem mnenju precenjena za to, kar je, ker so tem modelom šli precej v budget področje.

 

Motor je kar se moči tiče precej podhranjen za svojo težo, še najbolj pa so me zmotile slabe zavore v kombinaciji z nerazumljivo visoko težo (samo en zavorni disk in gumijaste zavorne cevi za 230kg se pozna - posebej, ko se vse skupaj pregreje, postane zadeva nevarna ob živahni vožnji).

 

Tako da, kot so ostali rekli, med tema dvema sigurno priporočam vstroma.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Hvala za nasvete :)

 

Grem suzukija v ponedeljek gledati

 

Me je pa izredno presenelilo opravljanje izpita. Ko sem pred mnogo leti delal za avto, sem lahko vozil še preden sem imel teorijo narejeno, Sedaj je vse postopoma. Nič ne moreš delati vzporedno.

 

Najprej teorija šele pol lahko sploh začneš voziti. Vmes me je še korona zjebala tak da se je ta izpit kar vlekel :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...