Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

kalasnikov reče pred 4 urami:

Kako vi daste motorje na zimsko spanje?

Mojega bom imel v garaži, sicer neogrevani, na centralnem stojalu. Je treba še kaj storiti?

 

Hvala

 

Nekaj takega nabavi 

 

https://www.silux.si/izdelki/dodatna-oprema/orodje-za-delavnice/ostalo/5422699/polnilec-in-vzdrzevalec-akumulatorja-12v-5a-100-240-v-ac-50-60-hz?gclid=Cj0KCQjwt-6LBhDlARIsAIPRQcLvYyyGiBBCo0wa9A_ETQuFgbJ2711SGa8ydnkphlcQ_TgY8pcVxaMaAjFkEALw_wcB

 

Sej ne ravno tega, to je prvi, ki ga je Google nasel

Povezava do prispevka

Kupi ctek-a, mogoče boš kdaj potreboval še za avto ali oživet kakšno baterijo.

 

https://www.amazon.de/CTEK-MXS-Vollautomatisches-Unterhaltungsladung-Motorradbatterien/dp/B00DEID79G/ref=sr_1_5?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&crid=2SSJF92Q3QY1M&dchild=1&keywords=ctek&qid=1635501713&sprefix=ctek%2Caps%2C134&sr=8-5

 

Pa še uni kabel za hitri priklop in loh imaš vedno na motorju.

Povezava do prispevka

bolj nafilaj gume

 

lahko ga operes pa kej namazes

 

jst mam zadno gumo dvignjeno zarad stojala, pod sprednjo sem pa ponavadi dal kos stiroporja (da ne naredi flatspota pa da ni na ledenem betonu)

 

pokrij auspuh luknjo, da ti kej not ne zleze, pa odprtino za zrak

 

pokrij ga s kakim pokrivalom, ki diha

Povezava do prispevka

AJP PR7 za 10k.

KTM690/Husqvarna701 za 11k + 2k dodatkov.

 

Ne vem zakaj je tako tezko naredit ~100kg enduro pri kateri ni treba dvakrat na leto menjat pol agregata.

Ni potrebno da ima 500cc 70KM, dovolj bi bilo 45, pa da zdrzi vsaj nekih 30.000km med menjavami ojnic, batov, lezajev, ventilov ...

 

Stari LC4 625ccm opremijo z EFI in dodatno eko-navlako in montirajo v okvir 500EXC. To bi bil nakup.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
MorskaGlista reče Dne, 17. 11. 2021 at 20:37:

Ta Norden je po specifikacijah eno veliko razočaranje (predvsem teža pa vzmetenje). Pa sem se je kar veselil. Upam vsaj, da bo imel Motoxgeneration na razpolago za testno vožnjo.

Vzmetenje je budget ja.

Po prvih testih je slabsa kot 890, pa ze tisto ni ne vem kaj.

 

Povezava do prispevka

sej ce je mal mrzlo me ne moti tolko, sam da me sneg ne ujame kje za vec dni.

 

mislim, da bo kar malta padla. mislim da tudi nimajo nekih strogih ukrepov. sam italijanezerje je treba prezivet na poti do dol.

 

edit: za malto je C pogoj tko da njet

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
kalasnikov reče Dne, 25. 11. 2021 at 9:01:

A je čez zimo dobro da je motor pokrit z navadno rjuho, da lahko diha ali z namenskim pregrinjalom ki je namenjeno da motor pokriješ za zunaj?

 

Hvala

 

Rjuha je ok, sam ko boš imel možnost kupit pregrinjalo v lidlu/hoferju ga vzemi (okoli 20€ pride)

 

Eno glupo vprašanje: če menjaš luči spredaj za led, je treba homologirati?

Povezava do prispevka

gledam malo PR7 videe. do magadana bi tudi sam enkrat sel. mogoce enkrat s cestakom po rusiji in enkrat z PR7 po jugu skozi *stane.

 

odprem tale video in takoj na zacetku je kader ko se pelje po nadvozu in se vidi grad. fajni filing k se spomnis, da si se ze peljal po tej cesti :)

 

upam, da moderator koncno zrase jajca in ubavi AJPjcka

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...