Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

MorskaGlista reče pred 6 urami:

Aftermarket svetila se lahko homologira (vpiše v kartonček), če so pač honologirana (E oznaka). Aftermarket LED sigurno nima homologacije že samo zaradi tega, ker mora imeti samodejno regulacijo višine svetlobnega snopa.

Sam na mojem Tracerju ni vidt da bi bla kaka avtomatizacija snopa svetlobe :)

Pa mam led...

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 4 urami:

Imam namen uvozit motor iz Njemačke

 

in imam v načrtu pred homologacijo menjat žarnice za LED

 

in se potem narest mono (kar že sem), kao, to je že bilo, kako naj jaz to vem.

 

Yay/nay/I'm gay

 

Ma lahko se narediš mono, problem bo, če te dobi zatežen policaj. Ene ne briga nič, malo pogledajo motor, pohvalijo...drugi te pa dajo na izredni tehnični za vsak drek, pa se dan imaš pokvarjen potem tudi, če je vse v redu.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 41 minutami:

 

Ma lahko se narediš mono, problem bo, če te dobi zatežen policaj. Ene ne briga nič, malo pogledajo motor, pohvalijo...drugi te pa dajo na izredni tehnični za vsak drek, pa se dan imaš pokvarjen potem tudi, če je vse v redu.

Mene so pohvall ko mam original žmigavce gor haha :D Da niso neki led pa to :D

Povezava do prispevka

ja nemci so ze sprejel

 

da lahko das led zarnice homologirane od osrama v avto s halogen zarometi

 

sam to majo za zdej samo austrici in nemci

 

ce bos uvozu motor iz nemcije, probaj tko?

 

https://www.zurnal24.si/avto/dosje-avto/odslej-lahko-halogenke-nadomestite-z-led-sijalkami-370631

Vendar pozor! Splošna homologacija velja le v Nemčiji, v primeru sijalke Osrama pa tudi v Avstriji. Verificirana vozila lahko v skladu z evropskimi pravili sicer prosto prehajajo meje. Za vozila, registrirana v Sloveniji, pa omenjena homologacija iz Nemčije ali Avstrije še ne velja in bi bilo treba po menjavi žarnice s H7 sijalko izvesti postopek preverjanja za vsako vozilo posebej.
uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

da povem kaj se mi je zgodilo vceraj

 

4MkQIoP.jpg

 

 

grem v fitnes ob pol sedmih, dezuje na polno. dve urci pozneje stopim ven iz fitnesa in fuck - sneg

 

sem vklopil vse stiri zmigavce, noge narazen pri tleh in sem sel. na vsakem semaforju je folk pizdil ker nisem mogel speljat. sem speljeval samo s kuplongo pa je drselo. peljal sem se 10kmh v prvi brez gasa, oziroma tam k je blo mal spluzeno sem upal it ene 20.

 

na kriziscu roske in dolenjske so bli pa policajkoti in so prizgali lucke pa lepo cez rdeco obrat za 180 stopinj za mano. model se pripelje vstric z mano in zacne vpit name, ce sem normalen in da naj takoj ustavim. model cist zivcen. 

 

prvo kjer je mozno sem spravil moped gor na plocnik (plocniki so smrt k ni spluzeno in ni soli gor). prvo me policaj vprasa, ce je vse vredu z mano in mu recem, ce zgledam kot da je vse vredu al mam faking problem s snegom. pol se je se neki drl tam name da naj takoj parkiram moped kar na plocniku in ga tam pustim, ce ne bo kazen. ampak itak nisem bil v prekrsku tko da. na koncu sva se nekako sporazumela, da bom probal po plocniku porinit do doma.

 

ok rinem po plocniku ene 100 metrov in pridem do nepremagljive ovire

 

ySQ9yfN.jpg

 

nisem mogel porinit mopeda gor na plocnik. na sliki se ne vidi dobro ampak je rahel naklon in sem dobesedno obtical tam. probal porinit in mi je moped padal na tla (se dobro da sem fridge mode in lahk drzim motor gor). odkopal navozen sneg okrog mopeda in probal nazaj na glavno cesto in ni slo. ni slo premagat naklona. pa tko raho sem speljeval, da niti traction control ni vedel kaj se dogaja. speljem, na stevcu pise 9kmh a moped na mestu. z dodatno mero muke, sem porinil moped pol nazaj na glavno cesto in od tam dalje spet peljal do doma.

 

vglavnem jebeno. 2 uri sem rabil iz btcja do rudnika. ponavad mi pa vzame ene 15 min.

 

uredilo bitje drevored
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 3. 1. 2022 at 13:34:

@moderator kere upgrejde si nabavil? kaksne torbe bos fural? a mas ze planiran kak izlet?

 

Rade garage rally tower

Rade garage luggage rack

Scott steering stabilizer

Nomad adv case saver

Nomad adv heel guards

ABS sensor guard front

ABS sensor guard rear

Carbon clutch cover

Carbon stator cover

Carbon exhaust heat shield

Billet fuel tank cap

Powerparts crash guards

KTM factory pegs

Suspension valves front

KTM factory handguards

Fuel dongle

ABS dongle

Side stand dongle

AS3 brake cylinder billet cover

AS3 clutch cylinder cover

swing arm spools

AXP skid plate

....

tole je doma zaenkrat.

 

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...