Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Jaz sem SW-motech cevi dol vrgel z GS-a ker sem enkrat po tleh podrajsal.

Potem sem dal pa OEM plasticne pokrove.

 

No, ko so me nabasali od zadaj in je moped letel po tleh, se je spraskal samo plasticen pokrov.

Se sedaj se je prodal z istim pokrovom naprej.

 

https://www.ubuy.com.pl/en/product/2DF63LO2-bmw-genuine-r1200gs-r1200r-r1200rt-motorcycle-plastic-cylinder-head-cover-guard

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
drevored reče pred 2 urama:

vcer se peljem in naenkrat se mi zdi, da ima moped malo vec vibracij na obratih kot ponavad. tud v prostem teku sumim, da se slisi neki, kaj se prej ni.

 

a je mozno, da se pri ~40k ze morajo nastavit ventili? nekam hitro se mi to zdi

ne bi rekel da so ventili  ....a si ziher da ti delajo vsi valji lahko da ti gre samo po treh 

Povezava do prispevka

to bi prestimal se mi zdi :D

 

sej nevem mogoc si domisljam. dans mam ze druge skrbi k sem sponal ketno pa ne vem ce je zadnje kolo cist ravno in zdej na to mislim v vsakem ovinku pa k je kaka nepravilnost na asfaltu.

 

also videl sem husky norden na cesti. zanimiv moped ampak ni mi tko vsec kot prototip

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

also @bna jaz planiram turcijo 4. junij v soboto odhod. 16 dni. sem ze okvirno splaniral pot.

 

ce ma kdo cajt se valda lahko pridruzi

 

preštej črtice na šponarju  na obeh straneh more bit isto 

Chain Slack Adjustment.jpg

uredilo bitje bna
Povezava do prispevka
mr.killer reče Dne, 19. 3. 2022 at 22:11:

sedaj čakam da rona gre mimo

 

oh boy, to se bos pa se nacakal

 

 

kaj sem nasel na youtube

 

 

edin ne vem a je 10kg za sotor, spalno vreco in podlago dosti? v smislu a je dost tezje kot z navadnim sotorom? ker tole platno je kar tezek material.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 9 minutami:

eh smo že na koncu :) zelo majhna bleda črtica.

 

Da ne smetim teme - koliko dajate (ste dali) za zavarovanje, pa kakšno imate? 

 

Glede na to da je nov mopij, bi letos vzel kasko pa ne vem kakšne so kaj cene.

 

Hvala že vnaprej

85 eur ao ao+ in asistenca 

Povezava do prispevka

nabavil sem si tank bag, da bom lahk dal noter stvari (zaenkrat se sploh ne vem kaj bom dal noter, verjetno fotoaparat I guess)

 

vse skup sem okvirno pretvoril v eur in jim nakazal 207 eur. upam, da jim bo dovolj :D 100PLN so zaracunal se postnine.

 

sem gledal primerljive tank bage. giant loop so itak zlatarji okrog 250eur + ne kupim nic vec od njih, ker me je torba v obliki podkve precej razocarala.

 

mosko moto tank bag je tudi nad 200eur. res je da dobis 2l hydration bladder zraven ampak ga ne rabim. velik minus njihovega tank baga pa je, da ni waterproof.

 

pa k glih placam postnino sem vzel se dva traka za ategnit kej gor na bajk, first aid kit, ker ko sem nalozen ne morem prit pod sedez do unga k ga skos vozim s sabo. pa za flikanje gum. kolko sem gledal so not crvi in par piksen zraka. tko da mi mogoce naslednjic ne bo vec treba klicat avtovleke in cakat ob cesti par ur v nedeljo zvecer.

 

image.thumb.png.df8743890af41cfe2a3f0201a8a4a8ff.png

Povezava do prispevka

Za vikend cestni program (tracer) check...

Sem ze pozabil kako vodljiv moped je.

Malo sem razmisljal da bi prodal in kupil kaj novejsega, pa ne vem kaj.

Nova Tracer 9 odpade. Drugega pa ne vidim. 1000XR mi ni vsec, ker je malo lesen za vozit.

Multistrada V4 imam pomisleke, ker je Ducati in ze imam en potencialni problem v garazi (KTM).

 

Potem pa se gozdni program.

690-ka za po stezicah in vlakah ni niti priblizno primerna. Predolgo prestavno razmerje.

Za tako je KLX230 kot nalasc.

Po drugi strani je pa fino ker pri koncni hitrosti KLX-a na KTM odpres malce plina in se vedno koplje. :)

 

20220319_144924.thumb.jpg.62067759258b102364e5e2ab4fd2f82e.jpg

 

20220320_151031.jpg.a7858fa5e73e8a2878e4b6e8e367c619.jpg

uredilo bitje moderator
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

https://redmamut.pl/

 

oziroma tale ma iste izdelke ampak 50PLN nizjo postnino

 

https://przezswiat.eu/

 

je se ena stacuna sicer s se cenejsimi izdelki, ce te ne moti da zgleda prtljaga malo bolj cesko (oz poljsko) http://www.21brothers.eu/21brothers.eu/TANKBAG_Enduro.html

 

red mamut so mi sicer bolj vsec ker majo yt kanal kjer dejansko pokazejo stvari malo bolj podrobno in tud vid se da je estetski in prakticen dizajn na nivoju ostalih proizvajalcev

 

 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 urami:

enduroti nimajo tega. mogoce majo uni na dakarju k ga zgejo skos 100+ po pesku.

 

pa se da tale stabilizator spreminjat med voznjo kr tko na easy al se mors jebat, da ga zmanjsas k prides v "technical terrain"?

 

low speed dampening lahko med voznjo, je za to namenjen.

high speed pa ne. oz. bi moral imeti izvijac v roki.

in kota delovanja ne mores ravno med voznjo spreminjat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...