Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

zdej bogve ce lahk k so vsi presaltal na 19 inchna prednja kolesa.

 

sej ne vem. moral bi it na testne pa sprobat malo te middle weight advje/tourerje. ktm 890/901, aprilija tuareg, tiger 850/900, tenere, tracer 9, pa kaj je un bmw k je tracerju podoben (XR?) tile so mi tko iz glave da jih poznam pa da bi mi bli acceptable. najvecji lol mi je pa bil k sem zadnjic pogledal proti bmw gs 8xx. 240 kil. pri takih statsih gres all in pa kupis 260 kilogramskega 1250 GSa in mas agregat, ki lahk dejansko premika to tezo. kaj so pri bmwju razmisljali s tem malom gsom mi ni jasno.

Povezava do prispevka

Visoka teža je itak problem modernih mopedov, ker nanje navesijo toliko elektronike in asistenčnih sistemov (plus težki izpušni sistemi zaradi strogih euro norm). Po mojem nekaj dosti izbire nimaš, razen tega, kar si že sam ugotovil. Mogoče bi bilo za pogledati/probati še Nordena.

 

XR900 so pa precenjene smeti, meni je občutek na tem motorju krneki, slabo narejen, celoten agregat delajo Kitajci (Loncin). Ne, da jih preziram, ampak za to ceno 100x raje kupim kaj drugega.

Povezava do prispevka

Danes sem tole vozil... 

 

PXL_20220515_104633850_MP.thumb.jpg.b8592465006cce36ce050de85f4e36ac.jpg

BMW R18 B

 

Motor ma ful več vibracij kot sem pričakoval in sedež me je na 40min vožnji že začel živcirat, kar je za nekega potovalnega baggerja kr slabo. Kar se tega tiče je navaden R18 (ki sem ga vozil lani) presenteljivo boljši.

Finiš in kvaliteta izdelave motorja je pa top shit, pomoje najboljša kar sem kdaj videl na serijskem motorju.

Povezava do prispevka

Drgač... Je men Tracer 900 veliko bolj obvladljiv za furat kokr pa je bil preh GSR 600...

 

Ta se res lepo vozi un se mi ni... Lahko da jest ne znam :D

 

Takrat ko smo šli s kolegi na Jadransko smo šli do Paklenice... tam popirčkal mal pa prespal naslednji dan pa nazaj...

 

:D

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 9 urami:

a smo pol ze potrdili kaj je uradni sprej za ketno mototeme?

 

za doma sem sicer nabavil 1 liter najcenejsega 80-90 olja (6eur) in nanasam gor s staro zobno scetko. je okej, sam mi gre na zivce, ker si zapacam roke. bi moral nekak drugace nanasat.

jest uporabljam tega

https://motorex.com/en-us/chainlube-road-strong--49644

 

Ker je bel in vidim kaj sm napacal :)

 

Drgač pa vsi so kle za ojlerje :D

Povezava do prispevka
drevored reče pred 17 urami:

tegale mam in mi je ogaben. res navlece gor umazanije pune hamre

A res?

 

K pr men res ne... 


Sm ful pack pa 1x letno ketno pučem... Pa še takrat je bolj ali manj "čista" ni nekih čudnih stvari gor...

 

Je pa res da se ne vozm offroad :D

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 7 urami:

Cist komot se furas z njimi po asvaltu.

 

Pa verjetno se bolje drzijo kot Mitaske.

 

enkrat je kolega prisel s takim 401 svartpilnom na ride. testnim.

mi je dal za en krog in gre po kolenu ker je tako nizek :)

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka
drevored reče pred 10 urami:

a pa ga ne bo sram vozit okrog brez akrapota?

 

drgac mi te gume grejo na zivce na tem mopedu. kot da bos sel offroad z njim. cimprej zamenjaj za mitas sport force.

 

Glede na to, da so nove jih zaenkrat še ne bom menjal.

Drugače se ne mislim na limitu vozit, tak da bodo verjetno uredu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...