Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

mr.killer reče Dne, 28. 7. 2020 at 10:34:

Fantje katera podoblačila priporočate?

 

Torej švic majco in žabe.

 

Tnx!

Jaz priporočam katerokoli iz 100% merino volne. Ni ravno za 30+ stopinj ampak se tudi da prezivet. Pa lahko jo imam par dni in ne smrdi za razliko od ostalih "high tech" svic majic ki jih imam.

 

Povezava do prispevka
moderator reče pred 1 uro:

Dobis tudi pri nas lep popust. Marsikaksno stvar se sploh ne splaca kupovat iz tujine.

Sicer pa so v Ljubljani skoraj na kupu, BS center, TC-motoshop, Dr-moto (tile zadnji so iz BS usli) in na Rudniku KMC.

 

To ze, ma mi je Trst 10 minut stran :D.

Rad bi cimprej nabavu opremo da se lotim izpita in mogoce se ulovim neki sezone, tko da glavno mi je da majo cimvec na zalogi, ter da ce pac kupis za slabe dva jurja opreme ne gledajo psotrani ce vprasas za popust :) 

Povezava do prispevka
moderator reče pred 1 uro:

Dobis tudi pri nas lep popust. Marsikaksno stvar se sploh ne splaca kupovat iz tujine.

Sicer pa so v Ljubljani skoraj na kupu, BS center, TC-motoshop, Dr-moto (tile zadnji so iz BS usli) in na Rudniku KMC.

 

To ze, ma mi je Trst 10 minut stran :D.

Rad bi cimprej nabavu opremo da se lotim izpita in mogoce se ulovim neki sezone, tko da glavno mi je da majo cimvec na zalogi, ter da ce pac kupis za slabe dva jurja opreme ne gledajo psotrani ce vprasas za popust :) 

Povezava do prispevka
Aegon reče pred 50 minutami:

To ze, ma mi je Trst 10 minut stran :D.

Rad bi cimprej nabavu opremo da se lotim izpita in mogoce se ulovim neki sezone, tko da glavno mi je da majo cimvec na zalogi, ter da ce pac kupis za slabe dva jurja opreme ne gledajo psotrani ce vprasas za popust :) 

 

Pol pa pejd.

Povezava do prispevka

@Aegon če nimaš še motorja in če rabiš za v avtošolo opremo ti svetujem, da ne pretiravaš. Vprašaš v avtošoli, če imajo kaj za posodit, kupiš si čim boljšo čelado in kake motoristične čevlje. V tem vremenu rabiš čim bolj zračno opremo ker boš 80% časa v mestu po križiščih in poligonu ter pod 50kmh. 

Povezava do prispevka
Peon reče pred 31 minutami:

@Aegon če nimaš še motorja in če rabiš za v avtošolo opremo ti svetujem, da ne pretiravaš. Vprašaš v avtošoli, če imajo kaj za posodit, kupiš si čim boljšo čelado in kake motoristične čevlje. V tem vremenu rabiš čim bolj zračno opremo ker boš 80% časa v mestu po križiščih in poligonu ter pod 50kmh. 

Ma naceloma mi ni problem dat, tko nameravam uporabljat. Rajsi vzamem enkrat in za prov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...