Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Mja neki bo treba nabavit za prvo silo če naju dež ulovi.

 

Itak nama ni se furat po dežju, tako da lih tolk da zdrži do prvega petrola, kjer se počaka oz. če kaže še naprej dež da ni neke frke.

 

Nvem kakšno plačo imaš sam jst sm gledal bolj s-budget verzijo:

https://www.motoin.de/Clothing/Rainwear/Acerbis-Rain-Suit-Logo-rain-suit-2pcs::27443.html?language=en

 

2 delni za 35€ :D

Povezava do prispevka

to so mal bolj debelejse polivin vrecke zasite v obliko jakne

ma okej

 

sam recimo da gres na potovanje pa je tko spremenljivo vreme, al pa da je vroce/sparno + dez ne bos glih uzival v temu

 

sej tud jaz se zbiram dnar za nadgradnjo dezjakov. revit mi je kul ker ma se mal abrasion resistanca gor in je lepo primeren za vroce + dez z njim

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 5 minutami:

Mislim sej jakno imam od Rev-it H2O tako da bi zdržalo :)

 

Ta teden dobim še USB kabel, bom napeljal od zadnjega sedeža kjer imam USB polnilec do spredaj, kjer imam držalo za telefon, da bom imel za navigacijo :happy:

 

Sicer polni samo 1A, sam IMO bi moglo bit dovolj.

Boy... He couldn't se more wrong :)

 

Ne vem kater telefon maš... men nota 20 ultra ni mogu sprot filat... Je upočasnil ni pa filal...

 

Drgač od Lampe v šparu maš 2x 2,5A oz 2A, ki jih imam in mi dela ful dobr. 

 

(ne vem pa kak maš usb polnilec (standard avto 12v))?

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 23 minutami:

Boy... He couldn't se more wrong :)

 

Ne vem kater telefon maš... men nota 20 ultra ni mogu sprot filat... Je upočasnil ni pa filal...

 

Drgač od Lampe v šparu maš 2x 2,5A oz 2A, ki jih imam in mi dela ful dobr. 

 

(ne vem pa kak maš usb polnilec (standard avto 12v))?

 

Ma na motorju ga imam

 

image.png.d22d4414004113306779f0bf5c2beabf.png

 

ma pomojm za mojga Oneplus-a 5t, ki je star že 5 let bo dovolj :)

Povezava do prispevka

jst mam 1 delni kombinezon za dez

 

neki polivinilastega zasitega in zlepljenega skupaj, je odlicno

par eur je bil

nic ne premoci, samo tut sapica ne pride cez, tako da poleti ti zna biti vroce

pozimi je majka

 

racunaj da mocnejsi polnilci od 1A bodo bolj greli telefon/baterijo in se ti zna pregrevati na motorju podnevi

Povezava do prispevka

danes se vstanem zjutraj, da bi sel na grobnik turisticno voznjo in valda faking dez

 

pol sem pa mel na izbiro avstrijo al pa italijo

 

tko da sem sel do trsta in plan je bil it ob obali dol do benetk, pa mogoce se dalje. ampak tista cesta je res bedna. mesto za mestom. skoz si v naselju. plus tega mi je blo srat in valda italijani neandertalci majo benz pumpe cist v kurcu brez vecejov. dostkrat je self service pumpa sploh brez osebja in placas na avtomatu. drekec je ze gledal ven in po pol ure sem komaj nasel nek kurcev wc. pol sem mel vsega poln kufer in sem s flekom na gatah zavil proti severu v dolomite.

 

dolomiti so pa kar fajn. lepo vozis se med gorami pa reke in jezera. tko, lepo je. ni pa za zalagat ovinke, ker je zelo turisticna zadeva in je kar dosti prometa. 

 

od maniago do longarone je full fajn narava. un Barcis je zelo turisticen. pol sem sel severno in je zelo prometna cesta mi ni bla vsec. pol sem pa zavil desno proti Forni di Sopra in dalje do Tolmezzo. tale cesta pa ni tolko prometna je pa na zalost precej v kurcu.

 

image.thumb.png.721b1a898da2c3eb16f1d30744ee09f1.png

uredilo bitje drevored
  • Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
MorskaGlista reče pred 2 urama:

Meni izgleda to precej zanimiva zadeva za solo potovanja

 

https://gasgas.com/en-us/models/travel/gasgas-rx-450f-replica2023.html

 

Tole je 450cc. Kar pomeni menjavo olja na 10 ur, preverjanje ventilov na 30 ur. Svecka na 40 ur ... na 100 ur pa podret motor in menjat vse lezaje, bat ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...