Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...
kalasnikov reče pred 8 urami:

To ste šli v lastni režiji ali kako orgarnizirano , recimo Šeruga :)

 

na facebooku ena dva modela furata to. miha kosmac in emil (wolf on wheels).

 

1500 eur trajekt plus 10 dni v maroku.

 

nevem kolk se splaca ker nimam pojma kolk stanejo hoteli. prvo noc sem bil full razpickan ker je bil dost shithole hotel. zdaj so cedalje boljsi. verjetno se ne. ce si sam rezerviras vse prej te pride cenej. ampak jaz sem hotel grupo za druzbo v daljni drzavi, drugi kulturi...

 

Q3QTne5.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 14. 10. 2022 at 19:43:

 

na facebooku ena dva modela furata to. miha kosmac in emil (wolf on wheels).

 

1500 eur trajekt plus 10 dni v maroku.

 

nevem kolk se splaca ker nimam pojma kolk stanejo hoteli. prvo noc sem bil full razpickan ker je bil dost shithole hotel. zdaj so cedalje boljsi. verjetno se ne. ce si sam rezerviras vse prej te pride cenej. ampak jaz sem hotel grupo za druzbo v daljni drzavi, drugi kulturi...

 

 

 

 

 

 

 

 

Aha kul. Hvala

Bivši sodelavec je šel z Šerugo v maroko in je rekel da je bilo super.

 

 

Povezava do prispevka

honda spet zmagala. (pa tud yamaha no. bli smo 4 proti 4) nismo meli okvar in precej veliko sreco, da ni blo presekanih gum in zvitih felten glede na luknje tu pa tam.

 

2804 km od trajekta do trajekta po maroku. po sfukanih cestah in makadamu. malo po puscavi, ki ti prinese pesek v nos in med zobe. malo po res lepih cestih dol iz prelaza tichka, kjer smo se lovili s spanskimi GSarji. skratka vsega je blo. po vsem tem pa hondica picila 600 kilometrov po avtocesti s tempomatom na zapestju nastelanem na 130 do doma kot nic. postanka samo za dotankat zverino.

 

 

puscavska okolica mi je bla res zakon. cist drug svet kot pri nas. to mi je blo najbolj vsec. definitvno se pridem nazaj z bolj adventure motorjem in grem raziskovat izven cest.

 

IwWUzt9.jpg

 

tLHz0al.jpg

 

9GXO3so.jpg

 

 

CSP elektrarna, kjer segrevajo neko posebno sol, da potem deluje kot termoelektrarna

 

JLRN7YS.jpg

 

 

enega modelcka smo skoraj ubili. mocni motorji so precej redki in ko se vozis te pozdravlja staro in mlado. tale nesrecnik nas je gledal iz ceste na parkirisce in zraven turiral in mahal v pozdrav. ni videl, da se je avto pred njim ustavil in je grdo zapel. noga skoraj 100% riperoni, razen ce mu je alah bil naklonjen in je naletel na res dobrega zdravnika. je pa tko da se te mopedisticne kamikaze furajo brez celad in opreme med prometom kot norci. tko da je mel se sreco v nesreci. vsekakor pa je pustil slab priokus tistemu dnevu, ker smo ga v bistvu mi zajebali.

 

HyJc5Im.jpg

 

na famoznih maroskih ridah. cesta za drek in vsega skupaj par ovinkov. sam slikat se je pa treba.

 

BJnqvRk.jpg

 

vzpenjanje se drugic cez atlas cez prelaz tizi n test. slabsa cesta kot pri prelazu tizi n tichka je pa pokrajina in razgledi fenomenalni.

 

oRVtmoj.jpg

 

R0HRlsC.jpg

 

dvZxhNw.jpg

 

 

kompanjoni so bili nalozeni do obisti. 56 litrni top box ma vecjo prostornino vsega skup vec kot moje torbe in tank torba. tale model je tri cetrt poti vozil za mano. spimpana transalpka, ki je svetila z mocjo tisocerih sonc s temi pofukanimi aftermarket ledicami. ker sva vozila na repu kolone sva dostkrat morala loviti ostale, ker pac promet in prehitevanja in se 8 motorjev razvlece. boga transalpka polno nalozena ni dohajala. ipak ma samo 60 konjev, ceprav je z odprtim auspuhom zvenela kot da ma jih 150. pol je sel naprej v kolono, da mu ne trebalo tolko lovit, ker mu je skos zmanjovalo bencina.

 

71eZrRU.jpg

 

cuQ6Jvp.jpg

 

 

bencin je bil po 14 do 15 dirhamov. 1 eur je priblizno 10 dirhamov.

 

4gCaD9c.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...