Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

sem hotel najdt eno cesto, ki jo je razpaljo predlagal in nisem nasel. 

 

sel sem skoz marijo reko, trebnje in proti litiji, pa nisem vedel kje moram zaviti. potem sem sel standardno ruto cez besnico. na mariji reki sem se malo ustavil, da sem spil monstrcka in pochatal z enim na neki sportni yamahi 125ccm 2 takta. je rekel, da je letnik 2005. nisem vedel, da so tko dolgo delali two strokerje.

 

Povezava do prispevka

skenslali oz prestavili so izlet v maroko spet

 

zdej pa ne vem kam naj grem na dopust. maroko je bil jurja pa pol za 14 dni. tko da iscem nekje isto dolzino in cenovni budget. glede na to da se poletje koncuje se mi sever evrope zdi precej beden. pa tudi ni lih cenovno ugoden. edin mogoce kaka litva pa tam okrog ce je bolj poceni.

 

razmisljam da bi sel ob obali v spanijo.

 

al pa fuck it mal povecam budget za pir in grem gor v irsko

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Se še kaj vozte al ste že pospravli mopije? :D 

 

Danes sem se prvič vozu po tejle ruti...lušna. Prvi del ceste je mal razpokan al ni luknjast, drugi del pa čist prenovljen. Lepo se vozi. :) Ne vem če sem 3 avte srečal vse skup. 

Annotation_2020-09-05_175732.thumb.png.3cdf78104ad9ff03c0ceebad24cb524b.pngIMG_20200905_132133.thumb.jpg.8e5c46d1c6e97e848a6fb6bf99abf002.jpg

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 2 urama:

Se še kaj vozte al ste že pospravli mopije? :D 

 

Danes sem se prvič vozu po tejle ruti...lušna. Prvi del ceste je mal razpokan al ni luknjast, drugi del pa čist prenovljen. Lepo se vozi. :) Ne vem če sem 3 avte srečal vse skup. 

 

Podobno sem sel jaz zadnjic.

 

Ta drug del ceste do Sopote je zdaj glanc nov in ga lahk peglas v nulo, ker se noben ne ve, da je asvalt :D

Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 22 urami:

Se še kaj vozte al ste že pospravli mopije? :D 

 

Danes sem se prvič vozu po tejle ruti...lušna. Prvi del ceste je mal razpokan al ni luknjast, drugi del pa čist prenovljen. Lepo se vozi. :) Ne vem če sem 3 avte srečal vse skup. 

Annotation_2020-09-05_175732.thumb.png.3cdf78104ad9ff03c0ceebad24cb524b.png

 

Ja, kolega z gixxerjem je ravno pri odcepu za podkum padel ...

Povezava do prispevka

jzt sem dans sel se mal vozit pa naletel na zadrogirane obritonozce.

 

so me ustavili v neki vukojebini k sem sel cez par km makadama in sem mogu obrnit pa spet cez makadam. pol mi pa se model rece naj grem cez crni vrh k je lepa cesta. sem ga mislil kr udarit k verjetno ni slabse hribovske ceste ki ni makadam.

 

po crnem vrhu sem spet prisel na traso maratona in se peljal neki cajta za grupo (me je model kr spustu na traso). morm rect da ga kr picijo modeli.

Povezava do prispevka

Brat bo prodajal MT-07 Tracer (GT al neki, k je prisla se z cevno zascito in mehkimi stranskimi kufri), 2018 letnik z 20kkm.

 

Gor ma se akrapota, ki je malo predelan, da mal bolj brbota, in wilbers vzmetenje (spredi fedri, zadi komplet enota) z zadnjo vzmetjo za tam nekje 80kg.

 

Ma se en Shad kufr zadaj in Givi tanklock nastavek ter tail tidy.

 

Ce je kak interesent.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 12 urami:

Ka bo nabavu? 

AT AS manual z el. vzmetenjem.

 

  

Lenkas reče pred 1 uro:

kako to da prodaja?

 

K je naredu eno daljso turco iz GSom, je videl kaj dela sodobna tehnologija :D

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Paljo se ruga reče Dne, 10. 9. 2020 at 23:09:

Brat bo prodajal MT-07 Tracer (GT al neki, k je prisla se z cevno zascito in mehkimi stranskimi kufri), 2018 letnik z 20kkm.

 

Gor ma se akrapota, ki je malo predelan, da mal bolj brbota, in wilbers vzmetenje (spredi fedri, zadi komplet enota) z zadnjo vzmetjo za tam nekje 80kg.

 

Ma se en Shad kufr zadaj in Givi tanklock nastavek ter tail tidy.

 

Ce je kak interesent.

A ma že kako ceno?

 

Pa kako slikco? :D

 

Pa a to bi blo za 2?

 

Tnx...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...