Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Pizdarija danes me je imelo, da bi vse skupaj koncal, prodal vse skupaj, ker ta promet ni za nikamor.

 

2x bi skoraj umrla, obakrat je bil nasprote vozeci avto na najinem pasu. Enkrat je bilo res res blizu.

 

Kaj folku dogaja to je nerealno. Pa isto, hvalabogu da gledam spegle, sem se dal da bom prehitel, zmigouc pa nek debil od motorista mimo. Ce ne bi gledal spegla bi me nabasal.

 

Res kultura 0, stay safe out there

Povezava do prispevka

jz ce vidim motorista odzadi kar naprej spustim. 

 

danes me je dohitel en z GSom. sem ga spustio naprej in pol sem probal mal dohajat na uni cesti brod na kolpi - delnice. nisem mogel/upal drzat njegovega tempa.

 

pa eni avstrijci so me z nekimi starimi ktmi prehiteli. tud po ovinkih.

 

fak, morm si nabavit ktma

 

aja pa en avto sem prehitel in je bil klasicen ovinek ki se zapira pa je model spusil ovinek na polno cez crto. sem ga videl v retrovizorju. na sreco ni blo nobenga na nasprotnem pasu.

 

drgac sem pa sel tko mal adventure tour po manjsih bolj luknjastih cestah. hrbet mi ni bil hvalezen. a se vidi zemljevid?

 

https://riserapp.com/trips/762272

Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 urami:

 

genau zate https://www.advspirit.eu/

ker moped pa mas?

 

Hvala!

 

Imam GS1200 letnik 2008, glih zato me zanima tečaj na Vranskem, ker je prilagojen tem večjim kravam. Sicer se že zdaj vozim kdaj tudi po malo bolj "zahtevnem" terenu, recimo kakšna gozdna pot ali večji kamni, ne samo po makadamu, ampak mi malo teoretične podlage ne bi škodilo, ker je glede tega nimam prav nič.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

oiler sem montiral, ze preizkusen, vse mastno. Veriga, feltna, motor, jaz ... 

 

super je izpadlo. 
oiler1.thumb.jpg.8b30a1ab0ad6df304922a10a5d9a91e7.jpg

 

malce jebanja s pretikanjem cevke skozi votlo nihajko, ampak se pa cevke skoraj ne vidi, vsaj z leve strani ne. 

 

oiler2.thumb.jpg.ec94110329d550b07efb080a1cd90927.jpg

 

in pa še custom made nosilec. Na enem koncu sem sploščil inox cev in oblekel v termo skrčljivo bužirko. Čep je pa od nekega stola :)

 

oiler3.thumb.jpg.4375ee84e49262db5f6e6727639a7066.jpg 

Povezava do prispevka

pri nas doma jaz dvignem motor na stransko tacko strudla pa obrne kolo in pol z zobno scetko namaze verigo z oljem. (ketno vcasih (ko slisim cudne zvoke med voznjo) tud mal spucam z wd40 in starimi gatami)

 

danes sva to delala, pol sem pa sel na furo in sem ze med voznjo vohal olje. mal prevec je bla radodarna pa je valda vse pospricalo. ampak nic zato, pocakas par mescev da olje lepo posrka nase prah iz ceste in pol gres v avtopralnico.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...