Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 39 minutami:

 

podpiram. iz kerga mopija pa si sel?

 

Iz Yamahe MT-09. Nisem neke hude razlike naredu. :D 

Ta retro scena mi je začela ful dogajat in se mi zdi ma Z900RS res najboljsi ta balance med retro pa modernim mopijem. Sicer so mi Triumphi (Bonniville al pa Speed Twin) še bolj hudi, ampak mi je servis predaleč in tudi cena je ene 15% višja. Pa tud filing mam da pri Kawasakiju overall dobiš več motorja za boljši denar. 

SV650 nisem gledal. Verjamem da je vredu mopi, ampak mi izgled ni baš neki. :D Cafe (SV650X) bi mogoč še šel skozi, ampak tam je pa drža že bolj sklonjena. 

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 1 uro:

 

Iz Yamahe MT-09. Nisem neke hude razlike naredu. :D 

Ta retro scena mi je začela ful dogajat in se mi zdi ma Z900RS res najboljsi ta balance med retro pa modernim mopijem. Sicer so mi Triumphi (Bonniville al pa Speed Twin) še bolj hudi, ampak mi je servis predaleč in tudi cena je ene 15% višja. Pa tud filing mam da pri Kawasakiju overall dobiš več motorja za boljši denar. 

SV650 nisem gledal. Verjamem da je vredu mopi, ampak mi izgled ni baš neki. :D Cafe (SV650X) bi mogoč še šel skozi, ampak tam je pa drža že bolj sklonjena. 

 

SV650 je ranga MT07, samo da ma malo bolj retro izgled.

 

Je imo Kawa imo boljsa izbira, ce si imel prej MT09.

Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 24 minutami:

Ne vem če bom. Slip-on ni baš razlike, cel sistem pa itak ni legalen.

Je pa stock izpuh kr soliden. Zgleda da je tisto res, ko se rekli da je Kawasaki glih za ta model neki tunal zvok izpuha. Lepo prede. 

jaz bi tudi pustil stock ker ima za razliko od večine motorjev prav lep izpuh gor že sedaj 

Povezava do prispevka

@moderatorše bolje, ima policijski zapisnik na katerem so napisal da je blo vozišče od peska, pa poslikal tut ker je bla 2 kategorija prometne nesreče.

Ziher je dobu kazen za neprilagojeno hitrost razmeram na cesti (to dajo vedno).

Na zavarovalnici odškodnino od ao+ pa nezgodnega, pa do odškodninskega odvetnika.

 

also

a un kolega je ze prodal GSa?

Povezava do prispevka

Zaenkrat sem se pelal sam 65km (dans itak dez mori in ocitno bo se cel teden <_<), pa se ta break-in period mam, ko nisem ziher al naj se ga drzim striktno al ne.

Ja, je bolj civiliziran motor, ceprav se cuti da mu moci res ne manjka in ga pomje lahko tud fino sportsko peljes. Navora ma ful ze v ful nizjih obratih in komot se v naselju furas 50 v sesti. Prestavna razmerja so dosti krajsa, na to se bom mogu se navadit. V ovinek pade lepo in ful predvidljivo. Nasplosno motor daje vtis da lahko na easy kruzas cez ovinke in ti nic ne manjka. Ce bi ga pa rad mal bombal pa se tud menda da (morem se probat).

Sej neki takega sem iskal...motor ki me ne sili skos v objestno voznjo (ker MT09 me je :D), ampak ce pa slucajno hocem se pa tud da. Poleg tega je motor tud sopotniku bolj prijazen (ce se bo kaka cka kdaj slucajno hotla pelat) in se ce bom dal kdaj kake torbe gor ne bo izgledal prevec grd. Zdej bo folk reku, "ka nisi kupu pol Tracerja al pa Versysa?"...pac izgled mi ne odgovarja. Jaz pravim da mopi ti more bit tud lep. :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...