Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Lenkas reče pred 12 urami:

Aja to je pa drugo, sam tist trenutek k bos nabavu bos mel 3 vasi ljudi na vratih, a lahko se men

Ce bos računal, bos vsaj hit amortiziral 3k

 

Poglej za kake rabljene centrirke, dvigala? Zih se kej prodaja

 

Bom novo kupil, rabljeno je lahko ok, lahko pa za na dinos. 

Ne bom nic menjaval drugim. Ne bom imel casa. 

Povezava do prispevka
moderator reče Dne, 1. 5. 2023 at 19:56:

Kitajci so poceni, ne vem kako se obnesejo. Znane firme so pa pac dvigala za avto 5,5k in naprej, montirke in centrirke od 3k naprej. 

bom pogledal pri kolegu, kaj ima za eno škarjasto dvigalo, dal je pa ene 3k več let nazaj, če se ne motim in je čist happy (ne vem, a je 2 al 3 tonsko, najbrž 2). definitivno pa ni kitajc.

ej zakaj te pa na gnoju ni več? a si še v Србија?

 

možno da je tale alpa vsaj zelo podoben https://www.orodje-zabjek.si/izdelek/TWS3-10E/elektro-hidravlicno-skarjasto-dvigalo-3t-twin-busch

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
bainit reče pred 7 minutami:

bom pogledal pri kolegu, kaj ima za eno škarjasto dvigalo, dal je pa ene 3k več let nazaj, če se ne motim in je čist happy (ne vem, a je 2 al 3 tonsko, najbrž 2). definitivno pa ni kitajc.

ej zakaj te pa na gnoju ni več? a si še v Србија?

 

možno da je tale alpa vsaj zelo podoben https://www.orodje-zabjek.si/izdelek/TWS3-10E/elektro-hidravlicno-skarjasto-dvigalo-3t-twin-busch

 

Twin busch je afaik kitajc. 

Ne, nisem vec v Srbiji. Sedem let je bilo dovolj. Sem ze tri mesece v domovini. 

Povezava do prispevka

aprilia racers day na lindauring. na pisti si lahk testiral nakede in sportake. ce si lastnik aprilie si lahk sel tud s svojim motorjem na pisto. 

 

jaz sem sel na testno voznjo z tuaregom po cesti, uni me niso zanimali. dobil sem tudi zastojn porcijo cevapov.

 

kaj da recem. adventure motor pac. udoben, sedis v motorju, kolesa izolirana od cestnih feelsov. mal peska na cestiscu in skoraj niti ne opazis da si lihkar mal zdrisnil. medtem bi z nakedom ze pustil rjavo crtico. po makadamu gre zelo vredu. agregat zelo mocen z lepim zvokom v visokih obratih. low down se mi pa zdi kot traktor v primarjavi z mojim i4. ampak zelo lepa krivulja moci. ce bi se navadil bi mi blo okej. navaditi bi se moral tud ne to sedenje v motorju in visoko balanco. mogoce je balance celo malce previsoka, ker ko stojis, stojis zelo "udobno". tko kot da bi se vstal in pocival. osebno sem se tezko nastavil v "attack position". vetrna zascita je zanic. zdaj vem kaj pomeni buffeting. ne dobis vetra v prsi kot na nejkedu ampak zato pokasiras zelo nadlezen buffeting okrog celade, ki verjamem, da ti hitro dopizdi.

 

ceprav bi naj kao bil nizek sedez nisem mogel glih najbolj zaupljivo stopit dol. tko da pol tremni obcutek pred vsakim stop znakom. verjetno bi se tudi navadil. obcutek teze je isti kot pri mojem nakedu. sta podobne teze. samo tuareg je visji in mas mogoce malo vec leveraga ko ga zgoraj drzis. ni bil neki prekucljiv.

 

0B3oMd5.jpg

Povezava do prispevka

A je imel kdo možnost testirat Piagio MP3 250/300... ali pa da si jo je lastil, me zanima kakšna je kej izkušnja in vzdrževanje.

Me že lep čas mika da bi odvozil tistih 6 ur za  kodo 125, samo ko pa gledaš cene motorjev je pa MP3 močnejši za isti denar kot recimo kakšen KTM.

Me mika maksi zaradi udobja vožnje in klasičen motor da bi se naučil uporabe mnenjalnika... do zdaj sem večinoma sedel na 50 skuterju, pa z fotrovo 125ko sem naredil par krogov da sem se prepričal o svoji odločitvi za 125.

Glede varnosti bi rekel da je boljši, moč, višja končna?

Povezava do prispevka

Fantje, kako je zdej s tem zakonom za 125cc?

 

Glede na vedno hujše prometno stanje na obali razmišljam, da bi skuter iz leta 96 s 50cc zamenjal z neki z 125cc ali več.

 

Izpit za neomejeno sem delal pred leti že, ampak ga nisem naredil, potem pa sem zbolel, šel v tujino in se vmes še 2x selil, tko da sploh nisem uspel it še enkrat delat vožnje in mi je vse skupaj zdej najverjetneje propadlo.

 

Se splača zdej naredit tistih nekaj ur za 125, pa potem it naprej, kako je s tem?

Povezava do prispevka

Ce se bos vozil samo po Slolveniji, pol odfuras unih par ur in imas izpit.

 

Navedek

Nov zakon prinaša dve poti, kako priti do dovoljenja za kategorijo A1. Prva, lažja in manj zahtevna, določa, da lahko vsak, ki že ima izpit za avto in ni mladi voznik, opravi najmanj šest ur vožnje in nato pridobi posebno kodo. To mu bodo vpisali na upravni enoti in bo označevala vozniško dovoljenje za kategorijo A1. Dovoljenje bo veljalo le za vožnjo po Sloveniji.

Druga možnost, ki za predpogoj prav tako zahteva vozniško dovoljenje (in pogoj, da nisi mladi voznik), pa ima nekaj več stopenj. Kandidat bo moral opraviti zdravniški pregled, se udeležiti teoretičnega izpita (tečaj na avtošoli ni obvezen), nato odpeljati najmanj sedem ur vožnje, na koncu pa bo sledil še izpit. Razlika od prve možnosti je ta, da bo vozniško dovoljenje, opravljeno po drugi možnosti, veljalo tudi v tujini in ne le pri nas.

 

Uporabnik @TurboMan bo vec povedal, lp.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 35 minutami:

Fantje, kako je zdej s tem zakonom za 125cc?

 

Glede na vedno hujše prometno stanje na obali razmišljam, da bi skuter iz leta 96 s 50cc zamenjal z neki z 125cc ali več.

 

Izpit za neomejeno sem delal pred leti že, ampak ga nisem naredil, potem pa sem zbolel, šel v tujino in se vmes še 2x selil, tko da sploh nisem uspel it še enkrat delat vožnje in mi je vse skupaj zdej najverjetneje propadlo.

 

Se splača zdej naredit tistih nekaj ur za 125, pa potem it naprej, kako je s tem?

 

 

Propadu ti je sam izpit iz cpp

 

To gres se enkrat pisat in gres loh na izpitno 

Povezava do prispevka
TurboMan reče pred 1 uro:

 

 

Propadu ti je sam izpit iz cpp

 

To gres se enkrat pisat in gres loh na izpitno 

Aja? Fuck me, nisem vedel. Torej ure vožnje in vse ostalo mi velja, samo glavno teorijo bi rabil ubistvu še enkrat pisat?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...