Lenkas Objavljeno 13. julij 2025 Share Objavljeno 13. julij 2025 dokumentarc bo hud Navedek Povezava do prispevka
modriadsl Objavljeno 13. julij 2025 Share Objavljeno 13. julij 2025 Upam da ne bo kod zadnja dva Long way... Navedek Povezava do prispevka
moderator Objavljeno 13. julij 2025 Share Objavljeno 13. julij 2025 Lenkas reče pred 3 urami: dokumentarc bo hud bo ja, produkcijo imajo vrhunsko. Navedek Povezava do prispevka
👽drevored Objavljeno 13. julij 2025 Avtor Share Objavljeno 13. julij 2025 skoda k so se prodali ducatiju Navedek Povezava do prispevka
Lepi Šime Objavljeno 19. julij 2025 Share Objavljeno 19. julij 2025 Kakšen teden ali dva nazaj sem se peljal proti primorski in sem čakajoč na semaforju v Vrhniki naletel na kolono novih Suzuki GSX-8TT. Očitno so dali novinarjem za testirat... No meni tale mopi izgleda nadvse zanimiv Sam kurc, ker je visoka cena za to tehnologijo Navedek Povezava do prispevka
moderator Objavljeno 20. julij 2025 Share Objavljeno 20. julij 2025 V Sloveniji je bil launch event ja. Navedek Povezava do prispevka
modriadsl Objavljeno 21. julij 2025 Share Objavljeno 21. julij 2025 (urejano) Danes sem plačal CF moto 800 mt-x💪 Motor so znižali za 1000€ in sem plačal samo 8.290€ za čisto nov motor. Na testni vožnji se mi je zdel super, le vetrna zaščita je nikakva (na aliju je povišano steklo 60€). Prodajam svojega Vstoma 650, če kdo rabi zanesljiv motor brez vlaganja je res super motor. V dveh letih in pol ter več kot 45.000 kilometrih mi enkrat samkrat ni niti pokašljal. Servisi opravljeni, ta trenutek se upam z njim iti do Nordkappa. Drugače je za kilometre res top ohranjen. https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=21259836&display=Suzuki V Strom nove gume + opravljen servis Aja rabim kovčke... Zgornji mora biti za dve čeladi. V trgovini so mi priporočali Shad SH 38. Ima kdo kakšen boljši predlog? 22. julij 2025 uredilo bitje modriadsl 1 Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 21. julij 2025 Share Objavljeno 21. julij 2025 (urejano) cestitke pa link za avtonet popravi sem ga najdu evo link https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=21259836&display=Suzuki V Strom nove gume + opravljen servis 21. julij 2025 uredilo bitje Lenkas 1 Navedek Povezava do prispevka
modriadsl Objavljeno 24. julij 2025 Share Objavljeno 24. julij 2025 A pozna kdo koga, ki dela custom sedeže? Moji punci je na novem preozek in pretrd. Na prejšnjem je bil gor od Shadw sc iz Zagreba in je bil zelo udoben. Če ima kdo kakšen boljši predlog, če ne bom kar njega kontaktiral... Navedek Povezava do prispevka
👽drevored Objavljeno 24. julij 2025 Avtor Share Objavljeno 24. julij 2025 preozek in pretrd za punco pravis ha anyway, daj kako sliko mopeda. zakaj si kupil tega mtxa namesto navadnega mt-ja? Navedek Povezava do prispevka
modriadsl Objavljeno 25. julij 2025 Share Objavljeno 25. julij 2025 (urejano) drevored reče Dne, 25. 7. 2025 at 0:09: preozek in pretrd za punco pravis ha anyway, daj kako sliko mopeda. zakaj si kupil tega mtxa namesto navadnega mt-ja? Pred nekaj meseci sem šel na testno vožnjo navadnega mt-ja in mi nekako ni sedel. Ko sem v ponedeljek probal mtx-a mi je bil precej boljši. Pa tudi lepše mi zgleda. Drugače se veliko rajše vozim po kakšnem makedamu in zdaj celo imam motor, da bom lahko šel po kakšnem bolj resnem terenu. Motor koliko sem ga sprobal, dela super. Moti me nekak plastičen občutek, ko pritisnem sklopko(tak cenen občutek). Veterna zaščita je nad 90 kilometrov res obupna, pa stock gume so čunga lunga. Aja pa njihov infotaimant je joke, po treh dneh še vedno nisem uspel nastavit, da bi mi delala muzika preko motorja, najde glasbo, lahko prestavljam ampak je vse tiho🤷 Navigacija tudi deluje čudno. Škoda res škoda, da nimajo android auto, ker je zaslon res velik, dobre resolucije in svetel. Upam, da še kaj posodobijo sw in bo bolje. Aplikacija je kar kul, če kdo premakne motor ti pošlje obvestilo, pokaže porabo, poti, kje je motor... Tudi poraba je zelo dobra, sicer ga vozim še bolj po pameti, da se uteče a sem vseeno vozil dokaj dinamično in je trenutno 4l. To da ima velik tank je velik + zame... Menjalnik in tempomat sem zelo zadovoljen. Za 8.290€ je zelo dober nakup. Upam da ne bo imel preveč okvar🙄 27. julij 2025 uredilo bitje modriadsl 1 Navedek Povezava do prispevka
moderator Objavljeno 26. julij 2025 Share Objavljeno 26. julij 2025 modriadsl reče Dne, 21. 7. 2025 at 19:09: Danes sem plačal CF moto 800 mt-x💪 Motor so znižali za 1000€ in sem plačal samo 8.290€ za čisto nov motor. Na testni vožnji se mi je zdel super, le vetrna zaščita je nikakva (na aliju je povišano steklo 60€). Prodajam svojega Vstoma 650, če kdo rabi zanesljiv motor brez vlaganja je res super motor. V dveh letih in pol ter več kot 45.000 kilometrih mi enkrat samkrat ni niti pokašljal. Servisi opravljeni, ta trenutek se upam z njim iti do Nordkappa. Drugače je za kilometre res top ohranjen. https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=21259836&display=Suzuki V Strom nove gume + opravljen servis Aja rabim kovčke... Zgornji mora biti za dve čeladi. V trgovini so mi priporočali Shad SH 38. Ima kdo kakšen boljši predlog? Shad je kul. Imam stranske na GX-u. Verjetno si mislil Shad SH58? Je nastavljiv po visini in ce ne potrebujes za dve celadi, ga lahko znizas. Navedek Povezava do prispevka
modriadsl Objavljeno 27. julij 2025 Share Objavljeno 27. julij 2025 Nisem vedel, da je tekstil toliko slabši kot leder😵💫😳 Navedek Povezava do prispevka
mr.killer Objavljeno 28. julij 2025 Share Objavljeno 28. julij 2025 Ja včeraj sem že gledal usnjene jakne haha Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 28. julij 2025 Share Objavljeno 28. julij 2025 Ma usnje je itak najbolj varno kar se tiče vzdržljivosti na abrazijo. Zdej pitanje, kaj ti pride prav za po cesti, ker usnje ni glih neki komot, pa dinamika nesreč na cesti ni kot na pisti, je manj drsenja pa več trkov (na žalost). Po mojem je za cestno uporabo boljše investirati v airbag kot v neko top usnje. Tekstila pa je tudi malo morje, od res zanič izdelkov pa do vrhunskih (ampak dragih) zadev. Navedek Povezava do prispevka
moderator Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Evo, pa bom moral spet moped kupit naslednje leto. Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Jaz tudi. Sam bo treba GSa prodat. Navedek Povezava do prispevka
👽drevored Objavljeno 31. julij 2025 Avtor Share Objavljeno 31. julij 2025 ce nimas letne karte za grobnik nimas kaj s tem pocet Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Za na ride, da bodo fensi fotke. 1 Navedek Povezava do prispevka
moderator Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 drevored reče pred 20 urami: ce nimas letne karte za grobnik nimas kaj s tem pocet Za na kavo. Za izlet imam GX-a, za v gozd pa 800X. Navedek Povezava do prispevka
Lepi Šime Objavljeno 2. avgust 2025 Share Objavljeno 2. avgust 2025 Prvo sezono furam mopija pa sem že hooked haha! Vsak km, ki ga naredim, vsak mali napredek v vožnji mi daje veliko zadovoljstvo! Sanjam o temu kako bom naslednjo sezono delal A kategorijo in nabavil guzija z V dvocilindrašom 1 Navedek Povezava do prispevka
👽drevored Objavljeno 3. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 3. avgust 2025 @Lepi Šime kolk ma huska top speed? fotr zdaj neka sanja o mopedu. sem ga usmeril v brixton Navedek Povezava do prispevka
viAgra Objavljeno 3. avgust 2025 Share Objavljeno 3. avgust 2025 Sunray 125... drugače pa tud Zontes luštne dela... sam spet vse v Avstrijo po nakupih. Navedek Povezava do prispevka
Lepi Šime Objavljeno 3. avgust 2025 Share Objavljeno 3. avgust 2025 drevored reče pred 2 urama: @Lepi Šime kolk ma huska top speed? fotr zdaj neka sanja o mopedu. sem ga usmeril v brixton Top speed ima kar mizeren. Max po ravnini sem ga spravil na 105 km/h Mopi je super, kar se tiče lege na cesti in je na splošno zelo popustljiv za nas mopi noobe Meni je všeč, da je vodno hlajen in z arrow auspuhom dela odličen zvok za 4 taktnega cilindraša. Na tečaju sem vozil nekega kitajca, ki je bil neizmerno poskočen in živčen motorček s končno 120 km/h. Mislim, da je bil Benelli BN125 Sicer pa so mi všečni med drugim tudi BSA Scrambler, ki je ravno izšel pa Royal Enfield Guerrilla 450 Navedek Povezava do prispevka
Lepi Šime Objavljeno 8. avgust 2025 Share Objavljeno 8. avgust 2025 Sem šel na morčija na Krk čez Delnice. Odlična cesta, ampak manjko moči me res muči pri 125 kubikih 2 Navedek Povezava do prispevka
👽drevored Objavljeno 9. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 9. avgust 2025 jaz sem pa spet v avstriji. malo sem se fural po dunaju. safer nasel sem lepo cesto number 72 od graza na semmering gor. naj jace pa so bencinske crpalke ki majo zraven billa mini shop in so cene na crpalki iste kot v navadni stacuni Navedek Povezava do prispevka
Rubuz Objavljeno 9. avgust 2025 Share Objavljeno 9. avgust 2025 (urejano) Prvic letos. Vroce je. Niti ne tuk guzve. 9. avgust 2025 uredilo bitje Rubuz 5 Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 9. avgust 2025 Share Objavljeno 9. avgust 2025 (urejano) Hud HD. Kako se tak moped fura? Razmisljam o Hondi Rebel ali pa Indianu Scout, bi blo treba jit na kako testno. 9. avgust 2025 uredilo bitje Paljo Navedek Povezava do prispevka
Rubuz Objavljeno 10. avgust 2025 Share Objavljeno 10. avgust 2025 Bolje kot bi si človek mislil. Zlo stabilna vožnja, in kljub 300+ kilam, teze ne opaziš ko se pelješ več kot 20. Pod 20, ja...je krava. V ovinkih tudi daje precej zaupanja, tako da me v bistvu opozori peta čevlja da se ne morem bolj nagniti. Všeč mi je da me motor ne "sili" v divjanje. Pri prejšnjih (Z900RS in MT09) sem vedno imel filing da je bilo za moped vse, kar je bilo znotraj omejitev, prepočasi. V glavnem, jaz sem zadovoljen. Je pa definitivno drugače kot "navaden" mopi in treba prej probat. V začetku septembra imaš na Fakker see, takoj za Avstrijsko mejo, Harley srečanje. Vsako leto imajo testne modele, in to vec al manj cel njihov range. Do sedaj sem v izi dobil po 3 različne vožnje v dnevu. Se je pa priporočljivo prej prijavit preko neta, ker ljudi je precej. Bom probal prilepit link tudi tukaj ko bodo prijave odprte. Honde Rebel pa Indiana nisem še vozil. Bi pa rad probal. Rebel mi sicer deluje malce utesnjen, čisto tako na uč. Mi Indian vseeno bolj diši, in tudi lepši mi je. 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.