Skoči na vsebino

Nakup "Gaming" prenosnik računalnika


Gandalf

Priporočeni prispevki

Samo opozarjam, da je zgornji krš od laptopa. Imel 17 inch verzijo in vrnil. Mrežna ni vlekla pol kurca, zvočniki zanič, feel je "loose plastic", pa še tako se je pregreval, da se je sam ugašal (to zadnje, je zihr slučajni defekt, ostalo pa ne).

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 2 urama:

Samo opozarjam, da je zgornji krš od laptopa. Imel 17 inch verzijo in vrnil. Mrežna ni vlekla pol kurca, zvočniki zanič, feel je "loose plastic", pa še tako se je pregreval, da se je sam ugašal (to zadnje, je zihr slučajni defekt, ostalo pa ne).

 

To ni res, za svoj denar je izjemen. G5 mislim, da sploh ni v 17" različici. Si pa že dokazal, da glede trga nimaš prav veliko znanja, sploh, ko si moje grafične (ki sem jih kot trgovina prodajal za 80% cene na bolhi) oklical za drage. Škoduješ soforumašem, ker jih odganjaš od dobrih dealov, saj enostavno direktno lažeš. 

 

image.thumb.png.8c4463f8f6b82195287f23a39825b91c.png

 

 

 

 

 

image.png.8668aacaa93a631a421968e1d38cb513.png

uredilo bitje Burekdober
  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

haha. Dude, mi je žal da nisem naredil prtscr. Nove grafe so bile ceneje, kot to kar si ti ponujal. xD

 

Seveda ni g5 v 17 inch. Za to imaš g7, ki je isti laptop, le 17 inch. Tisti je bil totalen shit.

 

Ko sem po tem vzel MSIja, je bil upgrade v katerikoli kategoriji, ki sem jo sprobal (battery life, ekran, doseg mrežne, tipke, glasnost, zvočniki....).

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Burekdober reče Dne, 14. 8. 2022 at 18:20:

Pa samo, da še odgovorim na tvojo zlato ponudbo.

 

Za 800 € dobiš NOVEGA z 2 leti garancije z 3050Ti grafično, in ne 3050, kot ponujaš ti.

https://www.mindfactory.de/product_info.php/Notebook-15-6Zoll--39-62cm--Gigabyte-G5-MD-51DE123SD-16-GB-512-GB-SSD-I_1429513.html

Daj reci mi, da nimam pojma in ponujaš stvari po znižani ceni. no reci. Smešno je, da misliš, da noben ne vidi skozi tvoje obvious brez-sramne laži. Kr nerodno mi je za tebe.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Če rabiš... Gigabyte G5.

 

Sporoči na ZS. Še v garanciji. Brez praske. 

Cena: 890€

 

https://www.mimovrste.com/gigabyte-g5/gigabyte-g5-gaming-prenosnik-gi-k52-3sd-h

 

Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona : 39,6 cm (15,6")
Ločljivost zaslona: 1920x1080
Frekvenca osveževanja slike [Hz]: 144
Model procesorja (PC) : Intel Core i5-10500H procesor (2,5 - 4,5 GHz)
Model grafične kartice : NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
Kapaciteta RAM pomnilnika [GB]: 16
Tip in kapaciteta diska: SSD 512 GB

 

 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...