Skoči na vsebino

The Boys


LordFebo

Priporočeni prispevki

MihaKihot reče pred 1 uro:

Sam naslov je The Boys, ki so skupina folkov zbrana za pobijanje supsov; ne this guy fucks this chick or whatever

Pa se to se je nehalo, ker zdej so vsi neki zase.

 

V 1. sezoni je bilo carsko gledat to kemijo med njimi in napeto atmosfero, kdaj te bodo OP modeli najdl in fental.

 

Tole je pa krneki v tej tanovi sezoni.

Povezava do prispevka

Meni pa je kul to, da je malo več psihološke igre v seriji. Un nov direktor recimo je en tak smart guy, pa ta strom recimo manipulira s kapitanom, ne vemo še točno kok, ampak zna bit da je v celoti fejkala ta njen zadnji govor, ki je točno vedela, na katere strune mora zaigrat. Po moje je njen plan sfukat kapitana in samo fejka celo to romanco.

Povezava do prispevka

brezveze. kvaliteta nerealno padla. od tega, da se zelo malo zgodi do tega, da se skos vrtijo v nekem krogu mini spletk. 

 

pa skos neke drame jezus kristus

 

najbolj mi pa gre na zivce k se zapletajo glede zgodbe. stormfront elektrificira uno psihoticno modelko in una pol kr ziva. zakaj psihotica ni uporabila svojih moci? kako je stormfront lahko postala tako mocna z enim odmerkom, medtem ko je ze bila odrasla? in to s prvo serijo compounda? sto let v prihodnosti pa se zdej compound ne deluje na odraslih, se na vseh dojenckih ne.

 

mal se morajo zresniti tile ljudje drgac bodo cist unicili tole carsko serijo.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 urami:

Kvaliteta pada nekje na lvlu Westworld_a se1&2.

Meni se zdita S1 in S2 v Westworldu kvalitativno precej različni - enka mi je precej bolj dogajala kot dvojka.

Razen, če želiš povedat, da je Boysem prav tako v S2 kvaliteta drastično padla glede na S1 kot Westworldu...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...