Skoči na vsebino

The Boys


LordFebo

Priporočeni prispevki

Maeve je res huda 

 

Druga sezona mi je bla občutno slabša, tko kar konkreten dolgčas tam na sredini. Serija se recimo 10 min ukvarja z plotom in je ful zanimivo, potem pa sledi 10 min nekih osebnih dramic, small talka alpa romantike. Tko mal lame, ne vem a je strip tudi tako zastavljen? Praktično vse scene z A trainom, Deepom... dost krneki. Od Stormfront sem tut več pričakoval v končni fazi, precej hajpanja za hiter konec, nevem mal praznega te pusti, praktično se z njenim story arcom ni zgodilo nič takega. 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Celo boljša primerjava kot westworld bi bli mogoče Heroes, kjer sta v obeh svetovih syler pa homelander mal preveč OP.

zadnja epizoda, SS front sm pričakoval da bo šla ker homelander + ss je bil premočen kombo

sicer nevem kaj bojo zdej, milkal celo se3 na posnetkih pa head popping Cortezki, al bo vsako sezono uletil nov bad guy da ga v eni sezoni eliminirajo.

mogoče pride nazaj BN, al so ga pa resnično dokrajčili za en product placement comical death al neki

 

Navedek

Tko mal lame, ne vem a je strip tudi tako zastavljen?

kuk mal berem ma strip dost bolj prfuknjene scene, pa butcher ma dejansko nek razlog za hejtat suppe

tle mi je pa kr mal cringe ratal da mu je ime "butcher" k je ravnokar postal child care service

 

also ta plot z senatom je 1/10.

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...