Skoči na vsebino

The Boys


LordFebo

Priporočeni prispevki

kr'en reče pred 3 minutami:

Zakaj je to Amazon original series, če pa je narejena po stripu (s tem, da se niso čisto držali source materiala)?

Saj to ne pomeni, da je snov Amazonova, pač pa, da so serijo posneli pod okriljem njihovih internih studiof. Isto kot imaš Netflix oriđiđi series Witcher pa to ne pomeni, da si je Netflix izmislil Witcherja

Povezava do prispevka
SL4FKO reče Dne, 3. 7. 2022 at 23:29:

Valda, da ne bi. Bi se mu cel plan porušil.

 

Ampak...

 

Tudi za njegovo rit se bo našla kahla.

Ja. Mislil sem zato, ker je mel tisto epizodo z bratom, pa sem se bal da ga bodo pomehkuzili. 
Butcher je res eden od top karakterjev ever. 

Povezava do prispevka

butcher je mogoce bil kul 1. sezono

 

zdaj je samo predvidljiv asshole s prtljago. nezanimiv.

 

nasploh mi grejo ze vsi karakterji na zivce, ker pac skosss isto. kolkokrat bo MM se lahko razocaral svojo hcerko? kolko krat bo frenchie lahko se rekel "I'm sorry mon cherie"? 

 

pac skos majo iste nezanimive probleme in 0 character developmenta.

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 5. 7. 2022 at 14:40:

butcher je mogoce bil kul 1. sezono

 

zdaj je samo predvidljiv asshole s prtljago. nezanimiv.

 

nasploh mi grejo ze vsi karakterji na zivce, ker pac skosss isto. kolkokrat bo MM se lahko razocaral svojo hcerko? kolko krat bo frenchie lahko se rekel "I'm sorry mon cherie"? 

 

pac skos majo iste nezanimive probleme in 0 character developmenta.

Japs, direkt.

 

Meni je tale sezona kar precej dolgocasna, ce sem cisto iskren, edina stvar, ki mi jo se naredi zanimivo, so vse te over the top shock value scene. To je pa to.

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 1 uro:
Spoiler

Homelander na "business as usual". 

 

Spoiler

Niti približno, modelček je sredi protesta odlaseral glavo tipu in so mu navijali + Ryanu je bil všeč ta razplet.

Homie je v tej sezoni dvakrat izgubil pretep oz bil vsaj poškodovan in Mave zadnji napad mu je poškodoval sluh mogoče še dodatno premešal možgane.

s4 bo ziher mel return soulja boya, main baddie bo pa itak Ryan soon tm.

 

Povezava do prispevka

sploh se ni skrivala tho, skos je bla out there pa trenirala da lahko boksa s homijem

zato jo je tud ujel ce se je setala po towerju

 

ni je blo videt ker je igralka v izolaciji :D 

itak je bla skos 2nd strongest, verjetno je blo malo kompleksijev da se ga je tolk bala

pa tud zdaj bi umrla ce bi se se malo vleklo boksanje

 

je pa bil mega lame razplet tud meni

Spoiler

butcher mega retard ne vrze ryana (ki lahk leti) iz stolpa in teamupa z boyem da ubije homija

 

faking vsi napadejo soula boya kot da je tip vecji threat kot HL medtem ko mave mega distracta big bad

mave vrze mega strup iz stolpa in verjetno pobije celo ulico random folka :D

namesto da bi mega strup probali uporabiti na HL da ne rabi SB celega stolpa razstreliti

 

vsec mi je bil pa prvi ashley rebelion 

 

Povezava do prispevka

Ma ne vem, a ni neki jokala starlighti da jo bo hm ubil, pa tut vedno ko sta mela kej sm sam cakal da jo bo razcesnjal (sam ga je pol zjebal un posnetek). Neki je z mecem trenirala ja :D dobr, pac se2  girls get it done ending rerun, se vedno dost boljsa sezona.

1657372903120.thumb.jpg.0498bf385a6357159e04b225f35edfa6.jpg

 

 

1657373903753.png.cbb7411a8be2e17a7358f11e4d83adca.png

 

Sj vem da toxic masculinity travme ne stejejo sam od prejsne je ostal rdec zmazek na cesti ko jo je nabil sup train in se je zarad teha sploh joinal boysom lol

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...