Skoči na vsebino

[PC/XB1] Flight Simulator


Gost

Priporočeni prispevki

Ronin.si reče pred 18 urami:

Se a ni intel vedno bil top za špile, samo p/p pa ni blo

Ne, Intel ima najboljši per-core-performance kar jih lahko kupiš (za ceno treh ledvic sicer), AMD ga zelo dobro lovi in če pogledaš P/P praktično ni razloga za nakup Intla razen če res hočeš igrat CS-GO na 300FPSjih.
Malo offtopic sicer, sam who gives a shit.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Arey reče pred 37 minutami:

Kaj ma pa to veze s flight simulatorjem? :D

Bol malo glede na to da je špil cpu heavy. 

Js mam gpu usage tam nekje 40-50%. 

Dubi reče pred 3 urami:

Ker še ni nihče nič omenil, kakšne imate kaj temperature in obrate ventilatorjev na grafikuljah?

 

55°C max na gtx1080@2050mHz.

Povezava do prispevka

Ima še kdo probleme da jim ne loada .flt mape. Plan mi naloži bp (.pln), shranjenega poleta pa mi ne naloži tam kjer sem ga nazadnje shranil. Ko dam load se ne naredi nič.

Nadležno, ker letim po reki Kolorado od Denverja, do izliva v kalifornijskem zalivu. In zmeraj ko shranil polet, ter ga poskušam naslednjič ponovno naložit se ne zgodi nič. In potem moram na novo kreirati plan....

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Uf js sem cist padel v tale msfs. Nikoli prej nisem igral nobenega flight simulatorja. Sem pa že v šoli najraje imel geografijo... Tko da sem rekel bom probu... In evo mam že blizu 400ur na steamu 🤣 Samo modov mam preko 100gb. Stvar se je kar lepo razvila v tem pol leta. Ogromno dobrih free modov je na https://flightsim.to/ res lepo organizirana stran, lahko iščeš tudi po državah. Zaenkrat sem največ letel po USA, Alpe, Japonska,Maldivi, Bahami. Tudi letal se je že nabralo. Seveda so tista dobra plačljiva. Drug teden pride F-15e Eagle od DC Design... Prvi proper millitaty jet. Škoda le da bo omejen na 1mach, ker več ms na ne dopušča. Poleti pa DX12 in upajmo boljša optimizacija. 

 

Evo ena od včeraj 😁

 

 

 

 

 

16-12-52-downloadfile_copy_1920x1080.jpg

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 42 minutami:

 

Na kaj pa igraš? Imam igro pa mi je kar žal, da se nimam volje zraven spravit.

 

Thrustmaster T.16000M FSC Hotas. Uporabljam tudi Opentrack (Smooth Track na telefonu) aplikacijo. Ter seveda triple monitor setup. Center 43" levo in desno 22" pokonci. Msfs vedno lavfa samo na centru, stranske imam pa za razne vfr mape, Google earth da malo berem o zgodovini kakega kraja znamenitostih... Komot bi mel še kak ekran haha. Rabiš pa tudi precej zmogljivo mašino da vse tole lavfa... In seveda ssd. Slika pove več 😁

 

 

 

IMG_20210114_193622_copy_1504x1128.jpg

Povezava do prispevka

@hunter kaj mas to desno za eno mapo? oz. ker program uporabljas za to vfr karto al kaj tocno je to?  Drgace iscem neko dobro stran kjer bi se dalo approach charte dol cuknit za letalisca?  Poznas, ce obstajajo kaki route plannerji (free) ko so ok? Enga sem uporabljal (sem pozabo kak se mu rece), samo si mogo na roko not vpisovat waypointe al pa ti je kr sam neko routo naredo. Me zanima, ce obstaja kaki ko je graficni, pa da se ti potem approach chart ven vrze za ciljno destinacijo.

Povezava do prispevka

@uros678 To je Skypark od Parallel42, neke vrste contracts generator. Preberi več tukaj  https://parallel42.com/sim/skypark. Zadeva je še early access in plačljiva. Meni odgovarja. Ni pa to neka kompleksna zadeva za hardcore simmer. Jaz sem bolj vizualni letalec :) Na levem ekranu pa uporabljam https://flightsim.cloud/map/global

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...