Skoči na vsebino

[PC/XB1] Flight Simulator


Gost

Priporočeni prispevki

Malo sem preletel nase kraje..

 

Morem rect, da je res dobro. Misli ni popolno ampak kako lahko vse tw podatke obdelajo in prikazejo vecino stavb in zemljo v 3d

 

Imam filimg kot da je 80 90 natancno, kar je za cel svet kar precej. On to nekq vukojebina od slovenije, kaj sele bolj znani kraji

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 1. 8. 2021 at 12:25:

Malo sem preletel nase kraje..

 

Morem rect, da je res dobro. Misli ni popolno ampak kako lahko vse tw podatke obdelajo in prikazejo vecino stavb in zemljo v 3d

 

Imam filimg kot da je 80 90 natancno, kar je za cel svet kar precej. On to nekq vukojebina od slovenije, kaj sele bolj znani kraji

Zelo veliko niv je povsod pri nas ja 😂 ampak vseeno svaka cast ja, da ima igra cel svet notri se jim lahko samo poklonimo. Ceste so skoraj povsod pravilno speljane, stavbe so pa bolj kot ne sploh v manjskih krajih bolj random.

 

A mogoce obstajajo kaksni modi tut z xbox da bi se dalo kaksne bolj detajlne mape nasih krajev dobiti? 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Ne vem ce si v pravi temi za X-Plane poste... :)

 

On a side note... x-plane community drgace na splosno ni neka navdusen prevec na 12ko... baje da se da vse to kaj tistijo v 12ko ze v 11ki naredit z modi in placlljivimi dodatki in veliko folka se zdi upgrade brezvezen...vsaj kolko sem na netu bral, sam nimam x-plane, tak da ne vem....

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
[]D [] []V[] []D reče pred 6 urami:

Kr lep updejtcek :rofl:

 

KdaXgir.png

 

How, jaz sn mel nekih 33GB al neka... al sem si narobe zapomnil?

 

Lunco reče pred 34 minutami:

Sem zlovdu preko gamepassa, sam je tutorial tok faking zanič. A priporoča kdo kakšen dober tutorial video? 

 

Tutorial za keri avijon?

Povezava do prispevka

Js jo tut DLjam trenutno prek gaem passa

 

Razmisljam, da si nabavim se en extra SSD posebej samo za ta spil in stvari, ki jih lahko zdownloada, da ti ne lovda na konc dneva vsega tolk dolg

 

Lunco reče pred 21 urami:

A priporoča kdo kakšen dober tutorial video? 

 

Nimas kontrolerja? Js bom lepo z Xbox kontrolerjem frcal okrog, na tipkovnico si bom pa dal par nonessential stvari, ki so lahko tam. Al je tolk jebeno samo s kb&m? Sj mas kurzor pa lahk klikas po gumbih v letalu 

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...