Skoči na vsebino

[PC/XB1] Flight Simulator


Gost

Priporočeni prispevki

Se mi zdi mal težko build quality ugibat samo po slikah. Mal me to zaboli v čustvo, ampak na splošno sprejeto mnenje v flightsim skupnosti je, da ima t.1600 bistveno boljši build quality kot x52 in x56. Sicer je moj x52 zdržal kar nekaj let, preden se je plastika dobesedno stopila (vsi gumbi in osi so še delovali normalno), trenutno pa mi x52 pro dela normalno, ampak se mi zdi da C gumb počasi crkava.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 7 minutami:

Pa se z  Logitech Extreme 3d pro da normalno igrat te simulacije? Sm bil vedno pod vtisom da skor nujno rabiš HOTAS.

 

Pomojem se da letet čisto normalno. Jest sem z njim uspel recimo normalno pristat na letalonosilki (tisti čas še v Lock On in Il-2 1946), kar načeloma zahteva neko mero fine kontrole. Bolj problem nastane pri manevrih kjer rabiš res fino kontrolo nad hitrostjo, recimo pri letenju v formaciji, polnenju goriva na tankerju, itd... Pač, povsod kjer rabiš res natančno in ves čas odmerjat gas. Pri modernih bojnih letalih je tudi fino, če maš večino kontrol za orožja in povezane sisteme zmeraj v rokah, da se ni treba v žaru bitke ukvarjat še z tipkovnico. Ampak vse to več ali manj odpade v flight simulatorju in civilnih letalih, razen če se greš formacijsko letenje. Vzletat, pristajat, in lupingirat pa se da s tem đojstikom čisto normalno.

Povezava do prispevka
Navedek

VR first hits Microsoft Flight Simulator 2020 in a somewhat limited form, initially tied to one headset according to the company. The HP Reverb G2 will be the only compatible headset for testing, birthed through a collaboration between Microsoft and Valve, and scheduled to release later in 2020. While VR will arrive later this year, a later update will expand compatibility to more headsets.

Smetarji.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 5 minutami:

Tisti, ki ste spremljali zadevo: a bo igrica imela kak n00b mode? Ker mi pač deluje bolano in bi ful igral in se vozil okoli, samo nikoli nisem igral simulatorjev in bi raje v kakšnem n00b mode :D 

 

Verjetno tako, kot je to obstajalo v igri Flight Unlimited 2 z leta 1997, ko si instinktivno pritisnil na en gumb (page up?), zaslišal zvok angelov in bil brž 1000 metrov nad zemljo 😁

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 6 minutami:

Tisti, ki ste spremljali zadevo: a bo igrica imela kak n00b mode? Ker mi pač deluje bolano in bi ful igral in se vozil okoli, samo nikoli nisem igral simulatorjev in bi raje v kakšnem n00b mode :D 

 

Takoj na začetku DF videa govori o tem in lahko furaš zadevo ko arkado z gamepadom če hočeš.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...