Skoči na vsebino

[PC/XB1] Flight Simulator


Gost

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 36 minutami:

Torej smo mi z Game Pass na PC prvi :D Super. Samo naj še spolirajo te zadeve, ki jih omenjaš.

 

Če ni skrivnost... To si se prijavil kar tak in dobil dostop, al si kak tester, al pilot... al kako je šlo to?

 

Nisem pilot tud tester ne, sem pa preigral vse FSje pa sem rekel se za foro prijavim pa je šlo skozi, tud za Age of Empires sem dobil, ubistvu pri MS kar prideš notri, če se prijaviš. Ne vem pa kaj potem gledajo, kak PC imaš itd..

Povezava do prispevka
Androz reče pred 1 uro:

Probavam še Novo mesto poslikat pa mi skoz ven meče, neki je zbugana verzija, pa zelo moram rezat slike, da lahko objavim :)

V bistvu me najbolj zanimajo detajli od blizu, ali je sploh čemu kaj podobno ali je le malo, ampak res malo bolje kot kakšen X-plane ali FSX. Sej bi se probal sam prijavit na tole, ampak niti nimam dovolj prostora na disku.

Povezava do prispevka
Androz reče pred 4 urami:

 

Nisem pilot tud tester ne, sem pa preigral vse FSje pa sem rekel se za foro prijavim pa je šlo skozi, tud za Age of Empires sem dobil, ubistvu pri MS kar prideš notri, če se prijaviš. Ne vem pa kaj potem gledajo, kak PC imaš itd..

Kakšen imaš pa hardver, če ni skrivnost? Pa kakšen je načeloma performance?

Povezava do prispevka
jazst reče pred 1 uro:

Kakšen imaš pa hardver, če ni skrivnost? Pa kakšen je načeloma performance?

Tudi mene zanima to. Pa s cim kontroliras - pad ali imas prav joystick ali celo hotas?

 

Tole bo zakon,  xbox game pass dobis za manj kot 10eur, tko da samo probat niti ne bo problem.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
jazst reče pred 11 urami:

Kakšen imaš pa hardver, če ni skrivnost? Pa kakšen je načeloma performance?

 

CPu 3900x

GPU 2070 super

Igram pa na 1440p

Nastavitve imam na Ultra, kar je največ in dela tekoče, vmes se malo zatika, ampak verjetno zaradi same alfa verzije

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 11 urami:

Daj fotko iz letališča v Moškajncih pri Ptuju. Me zanima, če bo se videlo bajto od starcev :D

 

Včeraj je prišla nova verzija in dosti slabo deluje,tako da niti ne pridem na mirko letališča (vrže ven iz igre). Ko bodo stvari uredili bom objavil fotke teh malih stezic.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 11 urami:

Tudi mene zanima to. Pa s cim kontroliras - pad ali imas prav joystick ali celo hotas?

 

Tole bo zakon,  xbox game pass dobis za manj kot 10eur, tko da samo probat niti ne bo problem.

 

Imam samo extreme 3D pro od logitecha. Male avione vozim na joystic ali avtopilota. Potniške pa vse odvoziš na avtopilota, ILS pri pristajanju, joystic rabiš samo pri pristajanju zadnjih nekaj metrov nad stezo. Se pa da vse s to konfiguracijo lepo odigrat: miška, tipkovnica, joystic.

uredilo bitje Androz
Povezava do prispevka

To je bilo za pričakovati. Za marketing se fino sliši 40000 letališč ampak ista priča je bila že z FSXom in njegovimi 35000 letališči. Najverjetneje bodo odveč postali orbxovi regionalni in globalni dodatki, vse ostalo se bo pa še vedno kupovalo.

 

Veseli me, da lepo izgleda s tem hardverom, bi te pa še vprašal, kako je z vremenom? So turbulence, striženje vetra, sunki in podobno prisotni?

Povezava do prispevka
jazst reče Dne, 16. 5. 2020 at 15:38:

To je bilo za pričakovati. Za marketing se fino sliši 40000 letališč ampak ista priča je bila že z FSXom in njegovimi 35000 letališči. Najverjetneje bodo odveč postali orbxovi regionalni in globalni dodatki, vse ostalo se bo pa še vedno kupovalo.

 

Veseli me, da lepo izgleda s tem hardverom, bi te pa še vprašal, kako je z vremenom? So turbulence, striženje vetra, sunki in podobno prisotni?

 

Vreme je kar lepo narejeno,sunki vetra live vreme itd, lepo gunca, če piha :)

 

Ob priliki dodam kakšno novo fotko.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...