Skoči na vsebino

[PC/XB1] Flight Simulator


Gost

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Mogoče je malo off topic ampak če bo komu nucal, Thrustmaster je danes najavil novo serijo hardwarea začenši z joystickom, ki mu bo septembra sledil še throttle quadrant.

 

http://www.thrustmaster.com/en_US/Пресса/thrustmaster-launches-its-tca-thrustmaster-civil-aviation-product-range-officially-licensed-a

 

Zadeva bo imela iste senzorje kot opevani warthog, je modularne zasnove pa predvsem cena ne bo zahtevala jemanja kreditov.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Izzid 18.8.2020 

 

https://www.flightsimulator.com/microsoft-flight-simulator-set-for-launch-on-august-18-for-pc-also-with-xbox-game-pass-for-pc-beta/

 

 

 

Standard Edition ($59.99 USD) includes 20 highly detailed planes with unique flight models and 30 hand-crafted airports. The Standard Edition will be available on day one with Xbox Game Pass for PC (Beta). 

 

Deluxe Edition ($89.99 USD) includes everything from Microsoft Flight Simulator’s standard edition plus 5 additional highly accurate planes with unique flight models and 5 additional handcrafted international airports.  

 

Premium Deluxe Edition ($119.99 USD) includes everything from Microsoft Flight Simulator Standard Edition plus 10 additional highly accurate planes with unique flight models and 10 additional handcrafted international airports. 

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka
seattle reče pred 30 minutami:

Q: Is a physical retail disc version available?
A: The retail disc version of Microsoft Flight Simulator will be available in Europe only.

 

:limona:

Kaj ti pomaga če brez serverjev igra ne dela.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

0d081500-c515-11ea-bfde-cb0108298a0a

 

Navedek

The standard edition ($59.99) includes 20 planes and 30 airports.
The deluxe edition ($89.99) adds five planes to the fleet and five additional international airports.
And the premium deluxe edition ($119.99) has a total of 30 planes and 30 40 airports.

 

Za še 1x več denarja, bi jaz pričakoval še 1x več vsebine... 40letal in 60letališč... :happy:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

10 letal in letalisc vec za 60€ razlike v ceni

 

To je prizadeto v zdrav mozak. Mogoce, ampak res MOGOCE poskusim z Game Passom, ko pride ven. Niti centa ne mislim dejansko zapravljat za tole. Jebejo se naj (pa ne samo Microsoft, vsi, ki to delajo) s temi deluxe, platinum, deluxe platinum, premium deluxe editioni

 

Dam 60€ za spil, pol mi pa zakasirajo se dodatnih 60€ za ves ekstra content, ki so ga namenoma izrezali ven, samo spuknem lahko na tak nacin molzenja folka

Povezava do prispevka

Glede na to da obstajajo 3rd party addon makerji, ki svoje avione in letališča izdelujejo na visoki ravni kakovosti ter zanje računajo po 20 dolarjev ali več, je tole še sprejemljivo. Tistemu ki to predstavlja edini način takšnega ali drugačnega, mu ne bo problem dati toliko. Jaz bom prvo na rivjuje počakal potem pa razmislim kako pa kaj.

Povezava do prispevka

Placas 1$ za prvi mesec Game Passa (ce tega seveda nisi pokoristil  ze kdaj prej), skenslal avtomatski resubscription. Ce ti je igrica kul jo potem kupis.

 

Se sicer strinjam, da je ta model paketov prizadet, sam glih tolk je prizadet folk, ki bo v startu dal 120€, tako da prav jim je.

 

Mar bi ze v startu nardil, da si lahko dokupis posamezna letalisca/letala.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka

Točno na to ciljajo s temi paketi, na populacijo, ki ne gre toliko v hard core vode, da bi se ukvarjala dalje z add-oni in nima želje/potrebe pa težkem filigranstvu in so jim priloženi avioni dovolj. Kakor Smuky pravi, potrebno bo videti, kako bo vse skupaj izgledalo in na kakšnem nivoju bo poleg eye candya, predvsem kakšen bo občutek pri letenju in pa, pri resnejših letalih, kako poglobljeni sistemi bodo..

Obstoječi addoni za p3d daleč presegajo razliko med dvema edicijama Fs-a. Fslabsov a320 je 130$ plus davek, 319 in 321 za zraven še 70$ vsak. PMDG ni daleč od tega z Boeingi. Ampak po drugi strani pa tudi dobiš nekaj za ta denar. Na koncu je pa seveda glavna preferenca posameznika, kako podrobno se želi nekdo posvetiti posameznemu letalu in koliko se je pripravljen finančno posvetiti temu.

Povezava do prispevka
-wicked- reče pred 7 urami:

Upam da bo tak sistem kot ima escape from tarkov da samo doplačaš razliko če vzameš recimo "osnovno" verzijo.

 

Q: Will I be able to upgrade editions?

A: Yes it is possible, but the most cost-efficient way to purchase Microsoft Flight Simulator is to buy the edition you are interested in.

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Če želiš HOTAS boš po mojem za začetek s kakšnim Thrustmasterjem zadovoljen. Jaz priporočam T.16000M komplet če ga kje stakneš, ker sta na "gasu" stikali za rudder, tako da ne rabiš vrtet palice okoli osi in ju s prstoma pritiskaš za v levo in desno. Manj stresno za desno roko, ker jo s tem spravljaš v nenaraven položaj.

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 3 urami:

Jaz sem ze pune hyped. Ze gledam za upgrade cpuja in grafike. :) Keri flight stick al kak se rece mi priporocate, da ne bi bil predrag pa da je ok?

 

Najboljša buđet varjnta je Logitech Extreme 3d pro. Dobro dela, ma dost gumbov, pa to je to načeloma. Če hočeš kej več maš potem thrustmaster t.1600, kjer lahko kupiš samo palico, ali pa komplet palica+throttle (kar ful priporočam). Folk ga ima precej rad, ker je poceni, ma pa vseeno neke jače senzorje, ki baje prekosijo marsikatero dražjo zadevo. V istem cenovnem rangu je še Logitech X52 in X52 pro, ki sta meni sicer ljubša. Trenutno mam x52 pro, in sm precej zadovoljen z njim, ker ima precej enih stikal, plus da z njihovim softwerom lahko na vsak gumb bindaš do 9 ukazov, plus dva rotacijska gumba za trim. Software je sicer lesen za popizdit, ampak v DCS recimo nimam nobenih težav s tem, da bi mel premalo funkcij binadinh na hotas.

 

Potem maš seveda še dražje varjante, X56, TH Warthog, Vrpil, VKB... Ampak to so že cene od 350€ naprej, tam nekje do par k za cel setup. Plus, če gledaš dražje varjante, je pametno pomislit, da večina nima tretje osi na palici, se pravi rabiš še rudder pedala.

 

EDIT: pozabil sem omenit, da je Thrustmaster nedavno dal ven "civilno" verzijo t.1600, isti senzorji v palici, ampak drug throttle quadrant in layout gumbov: https://www.thrustmaster.com/en_US/products/tca-officer-pack-airbus-edition

uredilo bitje gorkyporky
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...