Skoči na vsebino

Mass Effect [spoilers, igre, stripi, fan base, concept art]


Priporočeni prispevki

Moram priznati, da so me stripi razočarali. Recimo ne vem zakaj imajo Turiani v Evolutionu M-15 Vindicatorje, saj jih je turianska firma Elanus Risk Control razvila posebej za Blue Suns. Slednjo skupino je ustanovil Zaeed, se pravi kar je precej časa po dogodkih v First Contact War.

 

owDe1X4.jpg

 

Kar se tiče trilogije, me je glede štorije razočaral samo ME3, saj je Cerberus preveč kot nalašč za bad guyse ter indoktrinacijo, pričakoval bi več politične sivine. Sistemska Aliansa, večni princi na belem konju in #allbatariansareracist. (Bray je carski lik)

 

In resno what the FUCK is this shite:

 

Moral sem loadat save in naredil malo bolj miren party. Seriously wtf.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

https://www.reddit.com/r/masseffect/comments/4op21p/is_there_any_way_you_could_keep_legion_alive_in/

 

Navedek

 

first off legion is a bomb ass robot, okay? when i saw that motherfucker snipe husks off my back with his wicked widow i swear man i came. i kept that dude thru out all my missions. when i started the collector base mission and realized my squad was dying randomly, like holy shit dude i prayed so fucking bad legion wont die.

fast forward to ME3 when i started i was like "maaaan fuck garrus where the fuck legion at" so i found him getting used by the reapers i thought that dude was gonna die right then and there. ok so i kept choosing geth sided choices coz fuck yea legion ! but then the dude did sudoku, i was like what the fuck dude? what the fuck did i pick ur fucking race for?

if u choose the quarian side does he live or what?

 

 

 

HAHAHAHAHHAHAHAHA

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Čez mp3 nič ne rečem, kar solidno se sliši, vsaj pri meni na nekih random zvočnikih (sploh bas je super). Verjetno pač yatube al kaj vem. Celokupno všečno! 
Edino več dinamike bi lahko bilo. V smislu, da so posamezni slajdi precej predolgi oz. bi se lahko menjavali bolj skladno z glasbo...  saj vem, težko razložim . :)

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 urami:

Čez mp3 nič ne rečem, kar solidno se sliši, vsaj pri meni na nekih random zvočnikih (sploh bas je super). Verjetno pač yatube al kaj vem. Celokupno všečno! 
Edino več dinamike bi lahko bilo. V smislu, da so posamezni slajdi precej predolgi oz. bi se lahko menjavali bolj skladno z glasbo...  saj vem, težko razložim . :)

 

Na slušalkah je problem, ker se sliši kako se beati grdo razlezejo predvsem v uvodu na 00:13-00:37.

 

Tole je original, ki zveni enkratno.

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 9 mesecev kasneje...
Sektor 13 reče pred 21 urami:

Hmm igra ne daje takega vtisa glede velikosti. Meni se je zdela Citidela dalec najvecja napram ostali zgradbam. Omega je vecja kot citadela ?

 

Obe sta natanko enake velikosti: 44,7 km. Tale podatek 45 km in 37,9 km za Citadel na tej sliki je fail ali bolj avtorjeva računica.

 

https://masseffect.fandom.com/wiki/Citadel

 

Total Length (Open): 44.7 km
Diameter (Open): 12.8 km
Population: 13.2 million (not including keepers)
Gross Weight: 7.11 billion metric tons

 

Omega ima manj prebivalcev.

 

https://masseffect.fandom.com/wiki/Omega

 

Population: 7.8 million

Orbital Distance: 2.43 AU

Orbital Period: 6.9 Earth Years

Total Length: 44.7 Km

 

Meni sta se obe zdeli zelo gromozanski, ker ob pogledu na bližnjo okolico iz Citadele v vseh 3 delih ne morem določiti sploh kje natanko sem, čeprav za warde jasno vidim, da so kot centri velemest. Pogled na Presidiumov lok v pristanišču v ME3 je tudi kar impresiven. Medtem ko sem za Omego opazil zakaj je gigantska. Pred Afterlifeom malo stran (levo) od stražarja, ki pazi na vorche, lahko v daljini opaziš manjše notranje sredinske stebre (~5 km višine) in kako Sahrabarikova svetloba prodira mimo njih. I swear I was wet.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 mesece kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...