Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2022]


Priporočeni prispevki

27469BB8-FE72-4E7D-B558-768B49BC3E64.thumb.jpeg.f446f0a71db2de87bc102a3e410fc0e0.jpeg

 

Dark Souls Remastered padla platina. Zadnje čase sem imel bolj malo možnosti, za kakšno daljše igračkanje, ampak sem kljub temu užival kadar sem lahko. Začel sem, ko sem zaključil z Demon’s Souls na PS3 nekje februarja in mi je Dark Souls konkretna nadgradnja. Lepo povezan svet, zanimiv lore in užitek za raziskovat. Skupaj sem v igro vrgel slabih 100 ur (2 in pol runa za Platino).

 

Mislim, da sem postal kar malo fan teh developerjev.

5EF9D13E-4F07-45B1-A45A-C115242CF18F.thumb.jpeg.1ca39e9efee9d9f88cde05703e16f7f7.jpeg

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

Jaz sem DS2 preigral pred enim tednom in to mi je bila zadnja njihova igra :)

 

Kako to, da si šel igrat DeS na PS3?

Nisem bil preprican, ce so te igre zame. PS3 imam se vedno priklopljen na TV in Demon's Souls sem imel ze leta v library zaradi PS+, ampak se mi nikakor ni dalo lotit. Ko sem se koncno odlocil, da sprobam, sem torej zacel s tem, ki ga ze imam in pred koncem sem nabavil DS Trilogy, potem pa tekom leta nagrabil se ostalo.

 

Pa tudi vsec mi je po eni strani, da zacnem tam, kjer so zaceli ostali, ko se je zacel vzdigovat prah okoli Froma. In mislim, da mi je bil zato Dark Souls se bolj vsec kot bi mi bil sicer.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 11 minutami:

Ko sem se koncno odlocil, da sprobam, sem torej zacel s tem, ki ga ze imam in pred koncem sem nabavil DS Trilogy, potem pa tekom leta nagrabil se ostalo.

 

Jaz sem tudi bil leta in leta prepričan, da From igre niso zame. Potem pa sem šel mimo vsakega vrstnega reda... januarja sem se odločil, da sprobam spet Bloodborne, ki sem ga imel v libraryu in ko je padel... je šlo vse redom :D

 

S tem, da sem jaz nabavil špile digitalno.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...