Skoči na vsebino

[multi] Far Cry 6


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 8 minutami:

Meni pa deluje kot se en far cry 5 .. skratka borring.. mislim lahko da se motim, upam, da se ampak.....

 

Vsako leto je isto, vsako leto se kdo na forumu zajebe s temu far frycji...been there done that :)

 

Saj to sem ti citiral. Več al manj isto v drugem "ozračju". Meni je to čist kul. In tega se verjetno zavedajo vsi, ki igrajo te serije ala AC in Far Cry. Jaz, ki mam lagano igranje rad.. Pač uživam v tem. Zavedam pa se vnaprej, da ne bo to noben presežek. Zgolj lagana uzivancija kot vsak do zdaj. 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 14 minutami:

Tomaz..iz gameCentra so te klicali da bo zamuda?

 

Ja. Prvič da so me razočarali. Ker nekaj izvodov so očitno dobili. Ne vem kdaj si ti prednaročil @George Michael ampak mislim, da za mano in si danes dobil obvestilo, da je pošiljka poslana. Jaz pa nisem dobil nič, potem pa klic, da bo zamuda. In nisem niti 100%, da so oni ziher za jutri. Obljubljeno baje imajo. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Hjee..eh jaz sn tedn dni nazaj naroco :)…je pa res da me je klico malo prej en puba kao da nimajo tocne stevilke hise…kam mi morjo dat..pa sn mu reko kaj ze mas v skladisci..pridem kar zaj iskat :))…pa kao ne ne..jutri gre vun..samo ce gre jutri bun od njih pol jaz tudi nebom dobo..ce pa kao jutri vun kot izzid pa da drzi mail odposlano..pol pa gut :)

 

 

jeba..jaz sem si tusi jutri zrihto celi dan za gejming..pol do pondelka niam kaj praskat..tak da jutri ce ne dobim nabavin digital.

Povezava do prispevka

Preigral vse FCje: trojka super, štirka v redu, ampak več istega. Petka mi je šla proti koncu konkretno na jetra. 

 

V bistvu imaš pri FCjih krivuljo zadovoljstva nekako tako: sprva ti je zelo dobra, kakšna novota, lepša grafika od predhodnika, zanimivi encounterji. Nato se zbildaš v abilitijih in orožjih in če delaš bolj ali manj vse, si nekako na polovici absurdno overpowered, da vsa steamrollaš, istočasno pa tudi spoznaš kako je 90% reči narejeno na sistemu copy/paste, zlasti side kvesti ter opravila fatch and grab. Pol pa samo še te vleče dejstvo, da vidiš kak se konča. 

 

Ponavadi imaš badass main antagonista, ki ga vidiš le na začetku, v cinematicih in 10 min na koncu, ko je zadnji boss. Tukaj sumim, da je z Gustavo Fringom podobno. Vmes pa je igra razdeljena na 3 do 4 dele, kjer je vsak pod določenim mini antagonistom - stranskim likom, ki ga ubiješ in odkljukaš cono.

 

AKA the Far Cry franchise.

 

Upam, da se motim.

Povezava do prispevka

Jaz se bom vbistvu razdevico danes z FC serijo..nobenga prespilal..nobenga spilal…drzim se vstran od ubisofta in 1st personov….ampak zdaj nisem prav geekal ze od TLOU2..vreme se je pokloplo..in po trejlerih mi ni zgledalo slabo in me zamikalo..zato sem rekel go for it (tudi lakota po necem novem). Tak da bo tole nekaj novega za mene…porocam

Povezava do prispevka

Igral včeraj po releasu kakšno urco, pa zdaj še eno urco pred šihtom. Pač gre za Far Cry, s tem da tokrat si oseba in ne nameless, voiceless figurca. Imaš lokacije, kamor greš po material ali opremo ali novo orožje, imaš vojaške baze/chekpointe,  ki jih zavzemaš, imaš padalo furaš avte, jahaš konje, loviš živali. Pač Far Cry mayhem, meni zelo paše, večini igrovja pa menda ne :D

 

 

Povezava do prispevka

Kupim rabljen Far Cry 

 

B-Magic reče pred 3 urami:

 A je pričakovati kaj novega, al gre za pretty much preoblečen far cry 3?  Zakaj tak hype? 

 

 

Đe hype? Js vidim sam obično debato

 

Če od trojke kot omenjaš nisi igral FCja pol vzamem tut preoblečeno trojko, če si bombal vsak del do zdej pa verjamem da se ti ne da več.

 

+ res močna suša, če bi zdej pokale okol ekskluzive se nebi veselil. 

Povezava do prispevka

Ki ste kaj…kak se vam zdi?

 

odkrito..sem mislo da bo malo bol high end zadeva…nekak bolj fun shooter..dobro..sem s ena zacetku..ene forice so dobre..mal se treba dobit kaj pa nadrkat. 
 

pa v spanscini mi kar dogaja pase z okoljem.


Samo ko pa pridejo cinematiki..pa gustavo fring zacne govorit …nikakvi lipSync kar nekaj..slabo ful..presenecen da ob takem pompu take napake..se trokirajo mi malo..(res bo treba it na 5ko).

 

ze zgodba bi lahko bla malo bol “globoka”..je kar na prvo zogo tota revolucija.

 

..gremo dalje..

Povezava do prispevka
George Michael reče Dne, 7. 10. 2021 at 19:28:

Ki ste kaj…kak se vam zdi?

 

odkrito..sem mislo da bo malo bol high end zadeva…nekak bolj fun shooter..dobro..sem s ena zacetku..ene forice so dobre..mal se treba dobit kaj pa nadrkat. 
 

pa v spanscini mi kar dogaja pase z okoljem.


Samo ko pa pridejo cinematiki..pa gustavo fring zacne govorit …nikakvi lipSync kar nekaj..slabo ful..presenecen da ob takem pompu take napake..se trokirajo mi malo..(res bo treba it na 5ko).

 

ze zgodba bi lahko bla malo bol “globoka”..je kar na prvo zogo tota revolucija.

 

..gremo dalje..

Sem malo pustil main story in dirkam za sexy avte :D vzpostavil pa radio libertad v main

Povezava do prispevka

Tega jaz tudi ne vem zakaj si to delaš :) Praktično vsi opisovalci/ocenjevalci, kot tudi vsi tukaj na forumu... smo povedali, da moraš biti pripravljen na točno to kar pišeš. Če so ti bli zabavni vsi, so ti pač zabavni, če pa nimaš rad tega, pa igra absolutno ni zate.

 

Enako je blo in bo tudi pri naslednjem AC.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...