Skoči na vsebino

[multi] Far Cry 6


Priporočeni prispevki

Evo, končno tudi jaz štartal danes... Končal začetni otok, zaenkrat. Igra je točno to, kar sem pričakoval, enako kot vsi ostali Far Cryi in podobne igre do zdaj. Meni je zelo fun igrat to ni pa za vse in ni igra za ocene 85 ipd. Jaz igram enako kot vse do zdaj (in tudi AC-je)... na stealth dokler gre, potem pa pali, ko pride do pizdarije.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 41 minutami:

Jaz mam zaj 3dnevno pavzo..ne vlece me vec nazaj…koncal sem oni admiral benitez pa tisti mcckay..zdaj me cakata se 2 dela…po eni strani se mi ne ljubi vec bi prodau..po drugi bi se vztrajo pa koncal..nvm…..vi ko mate izkusnje…kaj se more vse mini bosse poknit da prises do main..al je kaka bliznjica? :))

Mislim pač v vsaki regiji ubiješ generala in verjetno bo na koncu še presidente ja. Kako direkt prideš do tega? Pač naredi samo story missions al neki :D

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 12 minutami:

Končal main story. Zelo underwhelming bitka za prestolnico :( Tudi po koncu boš vsak teden še vedno dobival nove misije, ko ostanki vojske ponovno zavzamejo neko območje in ga morš it branit :D

 

Uuu... tak kratka je? Valhalla je bla neskončno dolga in sem upal, da bo to krajše... ampak vseeno presenečen. Si delal stranske misije?

 

Al ni kratko in si igral 9ur dnevno? :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
George Michael reče pred 10 urami:

Jaz :)…..

 

uff lepo da se ti je dalo platinirat tole…jaz nisem mogo vec ko 4dni igranja.

Ja drgač je easy platinum tako kot ostali Far Cry sam mi je ratal s pavzami pa še ker sem vse ostale , ki sem jih igral platiniral sem še tega. Meni osebno eden  najslabših Far Cry spilov (New Dawn nisem igral)  sploh zadnji boss fight WTF kr neki.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...