Skoči na vsebino

[multi] Far Cry 6


Priporočeni prispevki

Ma saj jaz se tudi zavedam, da to ni nič vrhunski material (je pa mi fun). Ampak meni, kot sem že večkrat rekel, full sedejo take easy igre... kjer lahko v miru delaš po svojem tempu. Veš, da mi mora bit res hudo (sem nedolgo nazaj igral Free Cell in Spider pasijanso :D )... Če sem šel od začetka igrat Valhallo. Sploh nisem prišel še do DLC-jev. Je pa res, da nimam namena delati stranskih misij tako temeljito, kot sem prvič. To sem sedaj spet na PC po dooolgem času. Zdaj sem par mesecev samo PS5 igral, ampak tam pa res nimam nekaj več trenutno kar bi me vleklo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Isti sem bil kot tomazek. Pol sem odkril fromsoft igre. Najboljša stvar, ki se mi je lahko kdajkoli zgodila. :D

 

Vidiš jaz pa res ne morem. Ene 3x sem probal... res ne dolgo, ker nimam živcev. Jebe me zgleda konkretno neka daljša koncentracija. Ne morem biti non stop aktiviran in na preži ali pa se par minut z nekom boriti in upati, da ne naredim napake. Po par smrtih pri enem bosu bi jaz itak lomil predmete okrog sebe. Škoda, žal mi je za to... al jebi ga.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Če ti ni nujno vzet igro, da jo boš mel za vedno, pol si raje stegni EA Play (4 EUR/mesec).

Meni je fenomenalna. Tipi so zadeli SW vibes v nulo. Če si vsaj malo fana, moraš nujno igrat. :D

o hudo, ne, ni mi nujno, ker ful redko da še enkrat igram kakšno igro

 

bom kr nabavu, žene ni jutri in v soboto, tako da ja, to bo to za ta vikend :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

prenaješ se takih špilov

 

Well guess what :D Preigral sem praktično vse te open world špile... in jih še vedno rad igram hehe... Vse AC-je, vse Far Crye, Ghost of Šušimuši, HZD, RDR2, Tom Clancye,... Ene celo večkrat :) Drugo kot to in kako avanturo na PC in Naughty Dog iger praktično sploh ne igram.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 2. 9. 2021 at 21:03:

mam lepe spomine na Far Cry 3, samo nazadnje ko sem ga spet igral sem pa nehal v roku pol ure

prenaješ se takih špilov

Tisočkrat tole. Far Cry 3 je bil prvi FC, ki sem ga zares preigral in mi je bil res zakon. Pol se mi enostavno ni dalo več z naslednjimi deli, ker je bilo vse isto.

Isto Assassin's Creed. Ful dobri spomini na 1ko in predvsem 2jko, pol pa samo dosadne ponavljajoče "smeti".

Pri raznih GTAjih in RDRjih vsaj imaš res kvalitetno produkcijo, tele Ubisoft igre pa so res na prvo žogo, da me samo srat prime. Mogoče delam krivico igram, ki jih nisem igral, ampak, če sodim po Valhalli in FC5 (sprobal oboje), pol tole res ni več zame.

Pri Horizon in GOT sem prav čutil, da so drugi devi in je bilo res očitno, da gre za drugo kategorijo, kljub temu, da je osnova praktično enaka.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 2. 9. 2021 at 20:03:

Kurc jaz bom verjetno prednaročil. Bo še kdo? Za 56€ in preigram... pa ziher dobim čez 3 tedne že 40-45€... nič nimam za igrat kar bi me vleklo trenutno.

Kje pa si jo našel za 56€?

 

Po zadnjem overview-ju ne zgleda slabo :D Te franšize nisem igral že od FC2, tako da morda bi tole probal...

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...