Skoči na vsebino

[multi] Far Cry 6


Priporočeni prispevki

George Michael reče pred 9 minutami:

Ja nic…zaj sem se malo čekiral in me je kar navdusla no…prvi ubisoft..kdo bi si mislo :)….vglavnem..ker mam tudi ze dolgo neki pravi spilovski post..bom vzel to day 1…Igabina ma 69 kao 7.10….kje vi vzamete mate se kake deale?

 

Game Center... 56€.

 

Nekaj trenutno fuka spletna stran.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 1 uro:

Ja nic…zaj sem se malo čekiral in me je kar navdusla no…prvi ubisoft..kdo bi si mislo :)….vglavnem..ker mam tudi ze dolgo neki pravi spilovski post..bom vzel to day 1…Igabina ma 69 kao 7.10….kje vi vzamete mate se kake deale?

jaz sem mel neke ubi točke in sem dobil 20 % popusta kr direkt pri njih

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

It takes two je sicer zelo ZELO jak kandidat, ampak moj GOTY je tudi Resident Evil Village, kar se letošnjih naslovov tiče :) 

 

Bi imel pa zelo težko delo VS Hades, ampak je slednji 2020 (oz 2018, če gledaš PC verzijo).

 

Ampak Bog (Lucifer?) ve, kaj bi pa bilo, če bi posegel po 2021 Droga leta naslovu, Diablo 2 R  :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Elden Ring je 2022 in ne bo mogel biti moj GOTY :)

 

RE: Village je tudi visoko ja. Pa to bojo zgleda moje edine letošnje igre na PS5, ostalo sem samo ponovil stare naslove. Zato tudi komaj čakam izid Far Cry, ker sem že 2 meseca na PC-ju in PS5 sameva, meni pa bo rit bek padla od sedenja na računalniškem stolu. Hočem na sedežno!

Aja lol. Sem mislu, da je konec 2021. My bad. 

Povezava do prispevka

Fakof... Ravnokar so me klicali, da bo en dan zamude in da dobim baje v petek. Potem bom itak najverjetneje začel šele v ponedeljek. 

 

Spiderman sem kupil lani decembra in izgubil 5€. Ne vem zakaj se ne bi splačalo preigrati igre za 5-10€ :D Nikoli nimam tiste peklenske potrebe da bi igral day one. Par dni gor al dol.

 

Kolko je recimo sploh digital Far Cry? 70€-80€? To me bi dal nikoli pa, da kasneje ne morem nič nazaj dobit. Jaz bom dal za njega 60€ s poštnino in kasneje 40 al 45 dobil nazaj. Za 2 gajbi piva bo :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Zahebali ti bojo, ker bo igrca zanic 🤣

 

"If you were looking for a sequel that would shake up the series and bring about a gameplay revolution, you're going to be disappointed, but if you enjoy that classic Far Cry collect-em-up grind and simply want a brand new sandbox to explore and explode, you're going to be far from bored with all that Yara has to offer." (Eurogamer) 

 

prenos.png.a01ea8317a9136fd3a28b67aa2673067.png

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 35 minutami:

Fakof... Ravnokar so me klicali, da bo en dan zamude in da dobim baje v petek. Potem bom itak najverjetneje začel šele v ponedeljek. 

 

Spiderman sem kupil lani decembra in izgubil 5€. Ne vem zakaj se ne bi splačalo preigrati igre za 5-10€ :D Nikoli nimam tiste peklenske potrebe da bi igral day one. Par dni gor al dol.

 

Kolko je recimo sploh digital Far Cry? 70€-80€? To me bi dal nikoli pa, da kasneje ne morem nič nazaj dobit. Jaz bom dal za njega 60€ s poštnino in kasneje 40 al 45 dobil nazaj. Za 2 gajbi piva bo :)

60, 99 € je bila pa verzija z vsemi DLCji pa temi bad guys misijami

pa nekih 20 % popusta je bilo možno dobit na te cene

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...