Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

schatzi reče pred 21 urami:

kdo jo pa hajpa?

Ona sama. "ne morem verjet", "najbolše to, najbolše ono". Deluje preveč umetno, kot da hoče prisilit plato, da naj bo spektakularna. Ni bed, ni pa presežek, kot ga hoče predstavit.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 mesece kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

@Weraziel če boš rabu kako idejo za polkvalitetne liricse in teme me zsjaj. ker to kar si izdal je iz poetičnega vidika katastrofa. prežvečene teme, podane v valterap stilu. nočem bit zajedljiv ali kakorkoli ampak me je res presenetilo kako zanič je vse skupaj. to kar ti govoriš je že ntoko in una generacija predriblala. malo več poguma v tekste! dobronamerno ti pravim. beati so ok

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

vem, govorim o tvojih. 

čeprav ni velik razlike

čeprav če slišim še enkrat od slovenskih reperjev "svet je lep" "povsod se krade" 

... se mi res zdi, da so od valterapa (soča teče proti gor, barska pevka) naprej, zadeve postale tako cenene. skušaj več povedat v svojih komadih, ti si pa izjemno generičen. danes bi rekel, da je valterap nedoseženi presežek slovenskega hiphopa prav zato, ker ne obnavlja neprestano cenenih tem, ki so se jih vsi dotikali, pa mi kot mulcu ni bil niti top 3 (samoboris, ntoko, enga sem pozabu). ampak danes vidim, da so tudi ti zgolj rehashali neke vsebine, o kerih so itak vsi govorili. valterap pa je bil nekako mnogo bolj pogumen, je šel do in od duše. 

 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
fauzo reče pred 1 uro:

ok, vi se prav norca delate iz rapa "kaj je boljše met pičko al stisnit pičko"

nekje na ravni "kaj ti bo torba če maš kolo"

 

Čakamo tvoj rap izdelek, da dokažeš random pizdunom ki nimajo več vstopa v fužine kako se stvari streže. 
 

anyway. muska ni baš neki.

Povezava do prispevka
G-Man reče pred 5 minutami:

 

Čakamo tvoj rap izdelek, da dokažeš random pizdunom ki nimajo več vstopa v fužine kako se stvari streže. 
 

mal prepozno.

 sej veš da se vse sfiži. smo neki delali v srednji, pa ... zdej sem lahko sam še jizzah. sam si morm pustiti drede

 

EDIT: dbro da ne bom samo kritiziral. kul refren, sam na kurac mi gre da se uvaja angleščina v slovenski komad. loyalty is royalty. unreal. what? no, nevermind

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...