Skoči na vsebino

Mega Drive does what Nintendon't


sadhu sequencer

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

A je kdo igral kdaj kateri del serije Shining Force? Jaz sem v PSP časih en del, ma se ne spomnim kater (žal preden sem beležil tipke vseh klikev, da bi imel zapisano), na Genesis emulatorju. Bil mi je res carski, zato bi malo bolj raziskal serijo. Kak predlog, kje začet? Ne bom ravno zdaj vsega preigral, mogoče eno ali dve najjači v seriji.

Povezava do prispevka

js sm enko in dvojko ja,  zame sigurno must play (za enko bi mogoče sicer priporočal GBA remake Resurrection of the Black Dragon, sem pa sam preigral in SMD in GBA verziji)

odvrtek Shining Souls, ki je nek ARPG, je DEPRESIVNE SMETI

 

o novejših in JAP only zadevah pa ne vem praktično ničesar

 

Je pa zame žal Shining Force nekako bolj v vodah Fire Emblem, medtem ko sem sam dosti bolj Tactics Ogre/Final Fantasy Tactics fan 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Star Control

 

Immortal

 

Zero Tolerance

 

The Sega Genesis port was initially published in Brazil in 1998 without the authorization of 3D Realms. Although a second publisher claims to have legally re-released the game worldwide in 2015, it is possible that a settlement from later that year may have invalidated its legal status.

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
Rac00n reče Dne, 6. 10. 2022 at 15:20:

Sit Centurion: Defender of Rome. Koncno ima moj obcutek nostalgicnosti ime. Poletje 94 ce se ne motim. Je bla tudi za DOS. Ni cudno da sem nato preigral vse Total Ware do Shogun 2. Hvala Sadhu za tale pridih spominov ob guljenju pisarniske mize in chuganju 6 promocija zdravja na delovnem mestu.

Wow, poletje 1994 je bilo čudovito časovno obdobje, ko smo lahko preživeli veliko časa z izvajanjem ogromne količine različnih računalniških iger. Verjetno ste imeli veliko zabave in se naučili veliko novih stvari. Veselim se, da ste spet tu na forumu in da ste tukaj, da delite svojo izkušnjo s svojimi sodelavci.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...