Skoči na vsebino

PS Store refund?


urby20

Priporočeni prispevki

Imam problem, in sicer tamala mi je zadnjič po nesreči kupila igro Train SIM World deluxe, downloadana ni bila.

 

Sedaj me zanima, če je že kdo imel problem pri vračilu igre kupljene direktno preko online PS Store ter je uspelo dobiti povrnjeno?

 

Probavam preko supporta pa vedno javi robot, da jih moram kontakirati med 9-18 UTC-8 (to predvidevam, da je po našem času 8 ur nazaj), vendar vsakič brez uspeha...

 

Hvala

2EA5FABC-3F34-4FEA-8F75-0928FB052588.jpeg

uredilo bitje urby20
Povezava do prispevka

Evo uredil preko tel: 01 600 86 05

 

Oglasi se odzivnik potem pa vezejo na hrvasko, vprasajo po uporabniskem imenu ter po imenu in priimku ter za katero igro gre.

 

Dobil potrditveni mail o refundaciji takoj po pogovoru.

 

Tako, da ce bo se kdo imel tak primer naj poklice stevilko zgoraj in je stvar resena takoj brez kompliciranja :)

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 5 minutami:

oz skini kartico dol z PSN racuna, najvecji nateg clovestva. Dobesedno za vsak nakup ti vklopjo avtomatsko podalsanje ps+ naropcnine :D


Ne razumem, trenutno imam aktiven ps+ se do marca 2023, podaljsam pa vsakic, ko je akcijska cena cca 40-45€/letno namesto 60€.

Povezava do prispevka

 

Niblonian reče pred 22 urami:

pejd pogledat da ti ni dobrodusni sony kar sam vkloplil avtomatsko podaljsanje ko ti potece clanarina. Frend je mel 2x zelo neprijetno izkusnjo. 

 

urby20 reče pred 22 urami:


Ne razumem, trenutno imam aktiven ps+ se do marca 2023, podaljsam pa vsakic, ko je akcijska cena cca 40-45€/letno namesto 60€.

 

Niblonian se je zmedel. Očitno misli, da so ti kar zaračunali naročnino. Ti kar kupuj akcijske naročnine, ti avtomatsko pelje od tam dalje, ko se ti ena konča. In ti ne bo 'avtomatsko trgal' za novo, če imaš eno že na lagerju od akcije.

 

Niblonian, človek je zahteval refund za pomotoma nabavljen špil.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Tudi če imaš za potrditev nakupa obvezen vnos gesla, ti lahko trgajo ta podaljšanja avtomatično? Primarno imam itak naštimano neko kartico, ki je predplačniška in ponavadi ni denarja gor, tako se mi na srečo to še ni zgodilo.

Ja, in kljub temu da rabs za spletne nakupe po ta novem potrjevat se na mobitelu za ps+ itn seveda ni treba :D

 

Mislm pomoje gladko zgubijo 20% kesa na let ce ne bi blo boomerjev kot sem jaz

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...