Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 2 urama:

Sej vem da trolaš, ampak zakaj misliš, da se je nemogoče navezat na takega otroka (pač dejansko mislim, da ti tako verjameš)? Jaz osebno bi se verjetno precej lažje navezal na takega otroka, kot na vase zagledanega, zakompleksanega pravnika recimo. 

Dej ko te bo namlatu z loparjem za badminton.

Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče Dne, 27. 1. 2023 at 8:31:

Tista scena, ko Tess dobi poljub smrti je bila nepotrebna in ceneno-televizijsko-kičasta. Bi ji pustili dostojanstvo, da je uspela prižgati zippota (ali ustrelila v tla, ali sprožila granato...) , ko so jo obkolili plesnivi, potem pa rez na Joela in Ellie ter eksplozija. Tako pa so ji privoščili še oral fungal rape pred smrtjo in nerealno reakcijo, ko samo pasivno stoji in čaka, da ji lovke vtaknejo v usta. Bi ji vsaj dali tubo Canestena, da si usta namaže.

Ok, v TLOU podcastu Druckmann & co. pojasnijo kaj so hoteli pokazati, ko okuženi "poljubi" Tess. Ljubek "welcome to the family".:D

 

Povezava do prispevka

Tretji del je kar mal pozitivno presenečenje. Mojstrska igra, obeh igralcev, ki sta odigrala Billa in Franka.  Me res veseli, da gre v smeri zgodb, likov, sporočil in ne mrcvarjenja in ubijanja okuženih. Lep tempo in združitev dveh zgodb. 
 

Upam, tudi da ni več neandertalcev, ki jih moti dejstvo, da gre za romanco dveh gejev. Get over it, smo v letu 2023. Počasi se bo treba sprijaznit. 

 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Haha

 

Pol vam je ql gledat romance, kot pickam?

 

Mene ne moti da se dva tipa poljubljata, malo mi je cudno, ki nisem navajen gledat, ma me ne moti. Motijo me pa romance v serijah kjer jih ne pricakujem. No, razen, ce se ne koncajo tragicno, pol so ql :))

 

Salo na stran.. 

 

Kar zanimivo prikazana dinamika gay para, kako en prevzame bolj mosko drugi bolj zensko vlogo.. pa tut romancan ni neki razvlecena. Pac mogli so pokazat uni osnovni zaplet. Sej drugace so mi tko dialogi med gay parom precej bolj naravni iz custvenega vidika, mislim tko cjut ljubezen pa to malo smesno.. med moskim in zensko je vedno neko psiholosko tekmovanje ko je jacci

 

Drugace dobra dinamika epizode. Na sreco je romanca oz ljubezen prikazana dobro, drugace bi folk se bolj popizdeval kot bo

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 3 urami:

Tretji del je kar mal pozitivno presenečenje. Mojstrska igra, obeh igralcev, ki sta odigrala Billa in Franka.  Me res veseli, da gre v smeri zgodb, likov, sporočil in ne mrcvarjenja in ubijanja okuženih. Lep tempo in združitev dveh zgodb. 
 

Upam, tudi da ni več neandertalcev, ki jih moti dejstvo, da gre za romanco dveh gejev. Get over it, smo v letu 2023. Počasi se bo treba sprijaznit. 

 

Good writing je pač good writing. Men je prej zanimivo ker tega naceloma ne vidimo v serijah dandanes. 

Povezava do prispevka

omenjam zadnjič sodelavki in sodelavcu kaj se kej gleda na Netflixu

jaz rečem, da sem ravno pogledal Better Call Saul pa Pepsi, Where's My Jet (dokuseries)

 

onadva, dane razumeta hajpa nad BCS in da so Wednesday, Witcher in Stranger Things najboljše serije na Netflixu, pa da Emily in Paris tud ni švoh

 

najbl bedna malica ever

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

omenjam zadnjič sodelavki in sodelavcu kaj se kej gleda na Netflixu

jaz rečem, da sem ravno pogledal Better Call Saul pa Pepsi, Where's My Jet (dokuseries)

 

onadva, dane razumeta hajpa nad BCS in da so Wednesday, Witcher in Stranger Things najboljše serije na Netflixu, pa da Emily in Paris tud ni švoh

 

najbl bedna malica ever

 

Kaj si jedu?

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

 

 

Kar zanimivo prikazana dinamika gay para, kako en prevzame bolj mosko drugi bolj zensko vlogo.. pa tut romancan ni neki razvlecena. Pac mogli so pokazat uni osnovni zaplet. Sej drugace so mi tko dialogi med gay parom precej bolj naravni iz custvenega vidika, mislim tko cjut ljubezen pa to malo smesno.. med moskim in zensko je vedno neko psiholosko tekmovanje ko je jacci

 

 

 


Jaz se ne bi preveč zapletal v te “moške in ženske” vloge, ker je to zelo poenostavljen vidik, če pa že.. v slovenskih M-Ž parih imajo tako večinoma ženske “moško vlogo”, haha.. no hotel sem povedat, da bistveno je, vsaj jaz sem tako videl, da kako lahko ljubezen/skrb za nekoga/prijateljstvo spremeni vse celo v takih razmerah, ko je konec sveta. Prej je bil tip osamljen z založenim kletnim bunkerjem, ko je dejansko bilo konec sveta, je zaživel, a potem je šlo kmalu zgolj samo za preživetje, z prihodom Franka se vse spremeni. Ma cela epizoda je tako res močna, čustvena, a hkrati ni pucukrana. Res ena boljših epizod na TV v zadnjem času. Mi je kar žal da teh dveh igralcev ne bo več, ker igra je za oskarje. 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Hmmm kaj naj rečem. Škoda da serija ni bila posneta 10-15 let nazaj.  Takrat ne bi silili tega notri za vsako ceno. Mi je čisto jasno da se navežeš na človeka in potrebuješ družbo in use.  Samo da greš pa po parih urah ko nekoga poznaš seksat z njim če prav nisi peder, ne vem no. Drugače dost dober del samo to malo zagreni vsaj meni. Verjamem pa da bo nekaterim na forumu to zelo všeč :alma:

 

Na Ellie se pa še vedno nisem privadil, mogoče se pa še bom :D

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...