Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

keba reče pred 59 minutami:

Hmmm kaj naj rečem. Škoda da serija ni bila posneta 10-15 let nazaj.  Takrat ne bi silili tega notri za vsako ceno. Mi je čisto jasno da se navežeš na človeka in potrebuješ družbo in use.  Samo da greš pa po parih urah ko nekoga poznaš seksat z njim če prav nisi peder, ne vem no. Drugače dost dober del samo to malo zagreni vsaj meni. Verjamem pa da bo nekaterim na forumu to zelo všeč :alma:

 

Na Ellie se pa še vedno nisem privadil, mogoče se pa še bom :D

eni ste res tumasti

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 47 minutami:

Raje glej kake netflix neumnosti, ki jim boš lažje sledil imo.

Tudi v igri je Bill gej. Tukaj niso ničesar spreminjali.

 

Ne me narobe razumet, nimam nič proti gejem in me ne moti če si ti slučajno gej. Karkoli ti pač paše. Ne se počutit napadenega pa takoj poseči po žaljivkah.

 

In nikjer nisem rekel da mi je bil slab del. Rekel sem samo da mi je zagrenilo to da sta po 2eh urah poznanstva že seksala, čeprav je Bill čisto zategnjen in nezaupljiv in še marsikaj. Plus to da 5 let ni nobenega in ravno potem pride 1 človek in še tisti je gej in glej ga zlomka tudi tisti človek, ki je že tam je gej. Se pravi Če povzamemo je polovica ali več preostalih prebivalcev homoseksualcev? Meni je to pač sforsirano ne morem pomagat.

Povezava do prispevka

Men se zdi, da ti samo ne razumeš pomena nekaterih besed, kot so žaljivka.

Drugače sem bil zihr da trollaš (smajilji), zato sem ti odpisal na tak način. Sorry (čeprav imo še vedno trollaš XD).

 

To, da te moti, da sta se v apokalipsi srečala ravno dva geja, mi je čisto sprejemljiva stvar. Lahko bi spisali tako, da je manj privlečeno za lase. Sam ti si zgoraj napisal, da kao tip sploh ni gej in je šel s tipom samo zaradi osamljenosti al neki, med tem, ko bi moralo vsakemu takoj biti jasno, da nekdo, ki igra klavir ne more biti straight.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Men se zdi, da ti samo ne razumeš pomena nekaterih besed, kot so žaljivka.

Drugače sem bil zihr da trollaš (smajilji), zato sem ti odpisal na tak način.

 

To, da te moti, da sta se v apokalipsi srečala ravno dva geja, mi je čisto sprejemljiva stvar. Lahko bi spisali tako, da je manj privlečeno za lase. Sam ti si zgoraj napisal, da kao tip sploh ni gej in je šel s tipom samo zaradi osamljenosti al neki, med tem, ko bi moralo vsakemu takoj biti jasno, da nekdo, ki igra klavir ne more bit straight.

 

Ja to sem pa napisal za to, ker je rekel da še nikoli ni bil z nobenim moškim. Kako potem ve da je gej? In najprej se gledata pa skoz se za pištolo grabi ves nervozen pa nezaupljiv. Potem pa mu Frank reče pejd se stuširat in on vse svoje imetje tam pusti z njim, katerega pozna samo par ur, in se gre ubogljivo stuširat. Naslednji kader pa že vsa nagajiva v postelji. Ne vem no.

Povezava do prispevka

Malo preveč simplistično gledaš na celotno stvar. Pri klavirju mu Bill odgovori "there's no girl" in pol Frank proba, ker mu je bil ves čas "sumljiv".

Če Bill ne bi bil gej, mu valjda ne bi pustil oz. sploh ne bi prišlo do tega.

 

Se pa strinjam, da izpade vse skupaj ful rushed. Jaz si razlagam, da je Bill tako hrepenel po človeški bližini in ljubezni, da so mu popustile vse zavore.

  

keba reče pred 10 minutami:

je rekel da še nikoli ni bil z nobenim moškim. Kako potem ve da je gej?

Zaradi tega mislim, da trollaš. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Raje glej kake netflix neumnosti, ki jim boš lažje sledil imo.

Tudi v igri je Bill gej. Tukaj niso ničesar spreminjali.

 

Kje je razvidno v igri da je bill gay?

Jaz imam v mislih cisto drug karakter kot je bil prikazan v seriji.

 

Po mojem mnenju najslabša epizoda do zdaj, ocene sploh ne bom pisal.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...