Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

nekdo reče pred 9 minutami:

Očitno gremo po poti druge igre, preveč časa za like , ki nikogar ne zanimajo. Kar je bila moja glavna kritika že pri igri, dejansko pa praktično nič "zombijiev". 

Tip ki mu je v igr ellie kazala fakiče, dobi celo epizodo, glavna protagonista pa 10 min.

a si ti gledu kako nadaljevanko z zombiji? ala walking dead (pa še tle so bli povečini stranskega pomena=

news flash, zombiji so boring, praktično vsi zombi tropi so znucani do amena, a bi res rad gledu še eno ponovitev vsega samo z malo drugačnim flavorjem zombijev?

 

kar je zanimivo so karakterji, pa kaj ljudje in družba delajo ko vse propade

Povezava do prispevka

Interakcije med ljudmi v apokalipsi so stokrat bolj interesantne od zombijev, ampak klasične zombijačine se vsaj začnejo z zombiji, pol se pa bolj fokusirajo na odnose med skupinami ljudi.

 

Tle smo v dobrih treh urah videli po breakoutu 2-3 clickerje in pol zombača. Če ne bi vedel bolje, bi mislil, da so zombiji FEDRA zarota.

 

Povezava do prispevka

Same fight scene so lahko kul, ampak mene začnejo dolgočasiti. Nekaj Marvel filmov sem pogledala in pojma več nimam katera fajt scena je bila v katerem filmu, ker počasi vse postane isto. Vidiš enega zombija in vidiš vse, zgodba okoli njih je veliko bolj pomembna.

 

Verjamem pa, da je v igri, kjer veliko bolj aktivno participiraš, drugače.

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Seth reče pred 2 urama:

Ampak vseeno je oddajala malo creepy vibes meni. :D

Prvi podcast sem poslušala bolj po naklučju, ostale pa namenoma, ker so precej posljušljivi. Noter so rekli, da so hoteli pokazati, da je tamala malo sadistična, tako da ste tisti, ki vam je bilo to malo neprijetno, bližje interpretaciji avtorjev. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Haha, spet ta clickbaiter. :D

 

Tip v prvi minuti kar spoila konec igre, a govori o tv seriji, kjer obstaja verjetnost, da veliko njegovega audienca sploh ni igralo zadeve. Genius :avadodo:

Take stvari pa res tok sovražim. A ni cel point te serije da predstavi zgodbo širši skupini gledalcev in ne samo gamerjem :D?!

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Haha, spet ta clickbaiter. :D

 

Tip v prvi minuti kar spoila konec igre, a govori o tv seriji, kjer obstaja verjetnost, da veliko njegovega audienca sploh ni igralo zadeve. Genius :avadodo:

Ce je pa velika vecina vseh gledalcev fanov igre. Btw ocitno nismo v manjsini, tudi Drinker je opazil tamalo.  :rofl:

 

Povezava do prispevka

Od kdaj je to ratalo Gay of Us? :ermm:

 

dobro ajde sama zgodba okej ampak niso se rabli 3x lizat v tem delu

 

pa sem bil zadnjič na silvestrovo v gay baru (Tiffany?) na Metelkovi in sm vidu v živo samo mi bi blo tolko bad ko zdej v seriji gledat. res da sem bil zadnjič kar močno vinjen. no homo. :lol:

 

všeč mi je bla una zelena srajca, na Volk flannel cunje me spominja 

woodchopper-gallery1

Povezava do prispevka

leakali so detajli o naslednjih epizodah, specifično glede Sama pa Henryja

baje nej bi blo predstavljeno celotno ozadje njune (črnske) družine, vse od ugrabitve njunih prednikov v Afriki, prek suženjstva, emancipacije do današnjega dne

vse skupi bi naj trajal (vsaj) 3 epizode

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
kid666 reče pred 22 minutami:

leakali so detajli o naslednjih epizodah, specifično glede Sama pa Henryja

baje nej bi blo predstavljeno celotno ozadje njune (črnske) družine, vse od ugrabitve njunih prednikov v Afriki, prek suženjstva, emancipacije do današnjega dne

vse skupi bi naj trajal (vsaj) 3 epizode

 

Fake - naslednja epizoda bo o tem, kako se je Frank znašel v jarku

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 52 minutami:

leakali so detajli o naslednjih epizodah, specifično glede Sama pa Henryja

baje nej bi blo predstavljeno celotno ozadje njune (črnske) družine, vse od ugrabitve njunih prednikov v Afriki, prek suženjstva, emancipacije do današnjega dne

vse skupi bi naj trajal (vsaj) 3 epizode

Tri epizode tega, pol ena epizoda za un flashback iz igre, ko se Joel žvalja s tremi tipi v garderobi, ena epizoda o Ellie in njeni punci

 

Pol pa ostaneta še dve epizodi ... Malo na tesno, upam da jim uspe zaključit prvo sezono 

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 30. 1. 2023 at 19:52:

Malo preveč simplistično gledaš na celotno stvar. Pri klavirju mu Bill odgovori "there's no girl" in pol Frank proba, ker mu je bil ves čas "sumljiv".

Če Bill ne bi bil gej, mu valjda ne bi pustil oz. sploh ne bi prišlo do tega.

 

Se pa strinjam, da izpade vse skupaj ful rushed. Jaz si razlagam, da je Bill tako hrepenel po človeški bližini in ljubezni, da so mu popustile vse zavore.

  

Zaradi tega mislim, da trollaš. :D

 

magični kralj reče Dne, 30. 1. 2023 at 19:56:

bill je bil prime candidate za to

 

mislil je da je loner in da bo uzival v samoti

 

pol je bil pa pet let sam pa je ugotovil da je rad bil sam samo ko je mel internet

Pač to dvoje. Osamljenost naredi svoje. 

ke_kit reče Dne, 30. 1. 2023 at 22:15:

Dokumentarna serija The Last of Us, vsak ponedeljek na HBO Max.

 

V enem šusu si mi uničil vse Mad Max filme, fakof.

Sicer ne vem, kako je s tem bencinom, ampak ajde, recimo da štekam folk, ki jih motijo take zadeve, ker ti na eni strani recimo hočejo prodat neko kvazi-znanost s temi sporami, potem pa imaš takšne potencialne brainfarte. 

 

Enihu, meni je bil del čisto super, vmes mi je dvakrat awkwardly stopu, ampak no biggie. Nick Offerman mi je dosti "brezvezen" igralec, ker mi je v vsaki vlogi dobesedno isti. Ampak ja. Kulski del. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...