Skoči na vsebino

Soul Calibur 6 official slab fotrček brez refleksov topick


Galko

Priporočeni prispevki

Ko smo imeli zadnji fotrovski mini smetana meet, je padel gaming večer in špil, ki je brez vprašanja najbolj zažgal, je bil Soul Calibur 6. Toliko hypa nisem že dolgo občutil :D 

 

SC 6 je precej uspešen del legendarne 3D fajting serije; gre za soft reboot, v njem so skoraj vsi priljubljeni liki (minus Rock in kralj vesolja Lizardman, šmrc), ki je bil precej toplo sprejet pri fanih serije (serija je s šla s SC4 in SC5 že kvalitetno u kurac), z 2 mio prodanih kopij pa predstavlja tudi enega bolj prodajanih naslovov v franšizi. Špil je ekstremno lahek za prijeti v roke, čiste osnove osvojiš takoj, nekih deep kombotov sploh nima, izgleda pa fenomenalno in se tudi v nekaj minutah super igra. Torej odlična izbira za neke fotrčke, ki jim je bliže šah kot pretepačine :D Spodaj nekaj linkov za hitrejše razumevanje igrice.

 

Logika oznak inputov

1458397.jpg

 

 

Razlaga vseh glavnih osnov, logike, delovanja super muvov, soul charganja itd

 

Razlaga gnile mehanike reversal edge aka papir stein škarje

 

Frame data za vse like (frames to hit, on block, on hit, on ch)

https://8wayrun.com/wiki/soulcalibur6/

 

Tko da nič ne, upam da se kaj tepemo v online in predvsem v RL :D  Za online se lahko menimo tukaj, lahko pa tudi v kakem od modernih chat toolov, ki jih uprablja mladina, hehe

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

 

Aja, kdo je pa bil fotr na tem m33tu!? Kužki, mucki, hrčki in kar je ostale domače živine pač ne šteje :alma:

 

Dejansko je bil v resnici samo 1 dejanski foter, haha, imaš prav. Jaz pri moji neuspešno lobiram že več kot 5 let, tko da se kar z njo zmeni :(

 

No ampak če pa sodiš po postavah, plešah in kvaliteti šal je bil pa vsekakor proper foter meet :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Evo, ker vidim, da se je topic razvil v kvalitetno smer, še zmagovalce posameznih kategorij, da se sami prepričamo, kdo je najjači gamer 

 

Call of Duty - Slinch
FIFA 2022 - Atomic/Galko
Soul Calibur - Ćamir
Mario Kart - Ćamir 
Windjammers - Feget
Streets of Rage 4 - boss v sedmem levelu

 

Ezoterik reče pred 8 minutami:

Ajde umru sm od smeha :D 5 zajebanih tipov, vsak kos pice z bučkami pa mal čajčka. Vsaj en junak je dva kosa dubu.

Random čajnik in dva kozarca vode ga res zmagata na fotki :avadodo: 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Tudi dad jokes vidim da so strong v tej temi

 

V glavnem, jaz sem namestil Soul Calibur 6, nisem pa še uspel pognat. Sem ready

fuuu ker taunt, kao šele zdej sem si inštaliral tale SC, moj PS ga drugač še u lajfu ni pognal, na meetu je mel pa na zapestju s flumastrom napisane vse move od nightmarea in bil samo še en taunt preč od tega, da bi Galko zastavil mačko in bajto za zmago.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 minutama:

Pri pici je bil pa najboljši moment, ko žalostni Galko reče svoji ženski "ma res so ratale mal bedne tele pice" in dobi tolažbo "sej so zmerom take".

 

No to pa ni res. Za PRVO pizzo je padel ta comment.

 

Če so bile tako slabe, ne vem zakaj sem potem jaz prišel do kosa šele v zadnji rundi. Lahko pa naslednjič prinesete s sabo sendviče.

Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

Ja, Galkotova ženska bi gladko imela TOP število račk, če bi bila na forumu, zelo kvalitetno tauntanje 

 

Meni je bil tudi carski moment, ko tako gledamo polico z igricami in z ozadja "to sem že rekla, da tam igrice ne morejo ostat" :avadodo: 

 

Tudi ko jaz ves zaljubljen kažem kolegom dnevno z zvočniki in tvjem pa sam izza hrbta pade komentar "to je najgrša stvar v celi hiši" ni bilo slabo

 

Res nice and supportive partner

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

Če so bile tako slabe, ne vem zakaj sem potem jaz prišel do kosa šele v zadnji rundi. Lahko pa naslednjič prinesete s sabo sendviče.

Zato ker so ostali dve uri drkali nastavitve od TV-ja, midva s Fegetom pa sva jih vmes opazovala in praktično sama pojedla 3 pice, ki so vmes prihajale iz pečice :avadodo: 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 34 minutami:

Ma se samo hecamo no. Jaz bi te pizze verjetno kar inhaliral. Mal neposrečeno obliko majo, jebi ga. :D

Lahko confirmam, da so bile zelo dobre pice. Fora prve (na fotki) je, da je naredil tipično Zaraf napako aka ni zamokal podlage, da bi pol smoothly vrgel pico na lopar

 

Vse ostale so bile tipi-topi in mega okusne

 

Vseeno ni pomagalo, da ne bi v večeru slišal vsaj 20x taunta "Zaraf pica" in "lahko bi se bolj potrudil in dodal ročaje" 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...