Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

G. Professor ne spi :D

 

samo da vidim te slikice p sem hyped nad RE 8 DLCjem in 3rd person viewom, resno razmišljam da bi šel še enkrat na ta način obračat cel špil :wub:

 

Igram pa SC 6 online, prvič po kakih 10ih letih lol. Kar lepo lomim folk, edino če še enkrat skasiram reversal edge od random papka se mi bo pa sfukal

Povezava do prispevka

Ker mi ni bilo za igrat nič novega, sem si rekel, da grem obrnit par starih/odprtih grehov. Odločil sem se, da se najprej ponovno podam v Ghost of Tsushima, kjer sem nehal igrat v tretji coni, torej proti koncu igre. Celo vrgel sem 10 $ Sonyju-prevarantu, da sem si updejtal na PS5 verzijo, ampak nekih konkretnih razlik itak ne opazim plus vsakič ko vstavim disk v konzolo mi v meni nazaj prilepi PS4 verzijo, kar mi je res debilno. A ne morejo z neko vrstico kode naredit, da če imam nameščeno PS5 verzijo, da verjetno nočem zraven tega gledat še PS4 verzije v meniju? Za tistih par wirdotov, ki naredijo platino najprej v eni in pol še v drugi verziji pa naj pač nekam v meni dajo opcijo, da nasnamejo še prejšnjegeneracijsko verzijo. Skratka, kljub temu da je PS5 res barebones naprava brez funkcionalnosti ala "folderji", ki so jih konzole poznale 15 let nazaj, ima presenetljivo dosti težav s temi par funkcijami, ki so celo vključene. 

 

No, kakorkoli, potem sem začel špilat in ta igra ima v tretji coni tako cringe zgodbo, da res stežka igram, ker pač zaradi kompletiranosti ne morem preskakovat cutscenov, gledat pa jih tudi ne morem, ker me krčevini zraven. Najbolj kislo mi je, da so modeli kopirali Sedem samurajev z zgodbo o nekem Avengers assemble ansamblu likov, ki skupaj raidajo sovražnike (oziroma v 7S branijo pred sovražniki), ampak kaj, ko imajo vsi ti liki toliko karizme kot ploščice v kopalnici moje babice. V Sedmih samurajih ima Kikuchiyo več karizme kot komplet cel cast v tej igrici. Okolje mi pa tudi ni več pretirano impresivno, pač itak sčasoma opaziš, da to ni nek RDR 2, ampak se modeli rastlinja in dreves skos ponavljajo. Skratka ostane mi samo precej fin fighting sistem, pa ob updatu na PS5 verzijo mi je igrica iz neznanega razloga menjala težavnost iz najtežje na medium (zgleda je neki resetiralo nastavitve), tako da se vsaj trudit več ne rabim - hvala igrica, ker sam si ne bi menjal na medium iz principa. 

 

Moram se navadit, da igrice dropam z razlogom, ker potem me vedno par mesecev kasneje spet prime igrat, kao "ma saj ni tako slabo" :D

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 33 minutami:

Ker mi ni bilo za igrat nič novega, sem si rekel, da grem obrnit par starih/odprtih grehov. Odločil sem se, da se najprej ponovno podam v Ghost of Tsushima, kjer sem nehal igrat v tretji coni, torej proti koncu igre. Celo vrgel sem 10 $ Sonyju-prevarantu, da sem si updejtal na PS5 verzijo, ampak nekih konkretnih razlik itak ne opazim plus vsakič ko vstavim disk v konzolo mi v meni nazaj prilepi PS4 verzijo, kar mi je res debilno. A ne morejo z neko vrstico kode naredit, da če imam nameščeno PS5 verzijo, da verjetno nočem zraven tega gledat še PS4 verzije v meniju? Za tistih par wirdotov, ki naredijo platino najprej v eni in pol še v drugi verziji pa naj pač nekam v meni dajo opcijo, da nasnamejo še prejšnjegeneracijsko verzijo. Skratka, kljub temu da je PS5 res barebones naprava brez funkcionalnosti ala "folderji", ki so jih konzole poznale 15 let nazaj, ima presenetljivo dosti težav s temi par funkcijami, ki so celo vključene. 

 

No, kakorkoli, potem sem začel špilat in ta igra ima v tretji coni tako cringe zgodbo, da res stežka igram, ker pač zaradi kompletiranosti ne morem preskakovat cutscenov, gledat pa jih tudi ne morem, ker me krčevini zraven. Najbolj kislo mi je, da so modeli kopirali Sedem samurajev z zgodbo o nekem Avengers assemble ansamblu likov, ki skupaj raidajo sovražnike (oziroma v 7S branijo pred sovražniki), ampak kaj, ko imajo vsi ti liki toliko karizme kot ploščice v kopalnici moje babice. V Sedmih samurajih ima Kikuchiyo več karizme kot komplet cel cast v tej igrici. Okolje mi pa tudi ni več pretirano impresivno, pač itak sčasoma opaziš, da to ni nek RDR 2, ampak se modeli rastlinja in dreves skos ponavljajo. Skratka ostane mi samo precej fin fighting sistem, pa ob updatu na PS5 verzijo mi je igrica iz neznanega razloga menjala težavnost iz najtežje na medium (zgleda je neki resetiralo nastavitve), tako da se vsaj trudit več ne rabim - hvala igrica, ker sam si ne bi menjal na medium iz principa. 

 

Moram se navadit, da igrice dropam z razlogom, ker potem me vedno par mesecev kasneje spet prime igrat, kao "ma saj ni tako slabo" :D

Slike ploscic prosim

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Bolj carsko kot to, da tip odpre te teme 00:05, je dejstvo, da ob 00:05 igra Resident Evil 7 v VR :avadodo: :rofl: Jaz bi samo lol nope driskica po hlačah mode bil

 

Upam, da je bla še huda nevihtna noč za počez

Povezava do prispevka

Problem pri RE7 VR je, ker igraš s DS4 in je interkacija dost krneki. Na trenutke mi gre na živce, ker razvijalci kar na vse kjer uporabljaš VR headset napiše VR game.  Ja, saj vem kaj pa bi drugače napisal. Sam vseeno se vedno veselim, ko pride kak špil VR ven potem pa s tipko odpiraš vrata al pa reloadaš.:(

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 4 urami:

Cakam na jutri, da dobim Steam Deck

 

Hkrati cakam na torek, da izide Overwatch 2

 

Meanwhile se mal kratkocasim v Euro Truck Simulator 2 ter v Project Zomboid

Ti pa res čakaš same bedarije haha😝😝

  • Trol 3
Povezava do prispevka

Moonscars

 

Simpatična zadeva z res tight premikanjem in combatom. Tega vidika igre res ne morem prehvaliti. Zgodba je tipična depresivna gotsko srednjeveška.

Sistem upgrejdanja in leveliranja pa je nek miks med Soulslike in Roguelike. Nisem se še odločil ali mi je dobro ali ne. Po eni strani te sili v eksperimentiranje, po drugi pa res smrdi, ko izgubiš neko orožje in powerje, ki si jih nabral, sam zato ker bi rad odklenil nek "bonfire".

Tudi grafično me precej odbija siva barvna paleta in majhen tekst.

 

Zaenkrat me vleče. Bomo vidli kako se bo izkazala in the long run.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 38 minutami:

Moonscars

 

Simpatična zadeva z res tight premikanjem in combatom. Tega vidika igre res ne morem prehvaliti. Zgodba je tipična depresivna gotsko srednjeveška.

Sistem upgrejdanja in leveliranja pa je nek miks med Soulslike in Roguelike. Nisem se še odločil ali mi je dobro ali ne. Po eni strani te sili v eksperimentiranje, po drugi pa res smrdi, ko izgubiš neko orožje in powerje, ki si jih nabral, sam zato ker bi rad odklenil nek "bonfire".

Tudi grafično me precej odbija siva barvna paleta in majhen tekst.

 

Zaenkrat me vleče. Bomo vidli kako se bo izkazala in the long run.

 

Tega imam tut sam na wishlist. Mene je pa ravno grafika najprej pritegnila.

Povezava do prispevka

Igram Taiji, sem si danes snel. Nisem še popolnoma osvojil razsežnosti igre, ampak zaenkrat gre za res odlično puzzle igro. Po vzoru Witnessa (mislim da je bil avtor Witnessa tudi med playtesterji Taiji, tako da gre res za odkrit poklon) se mehanik učiš povsem organsko, brez tutorialov. Meni za odtenek ali dva težja igra sicer, Witness stvari so mi bile ene mal bolj logične, ampak po svoje je to še boljš. Vsekakor zelo uživam.

 

Mi je pa tuga, ker malo gledam wishliste in letos res ne najdem cajta, da bi konkretno zarezal v indie bero, pa imam ene 20 2022 igračk na wishlistu. Vsaj Rogue Legacy 2 je bila gladko 8+, tako da vsaj en biser da sem odkril :) 

 

https://store.steampowered.com/app/1141580/Taiji/

 

ss_c6d6169587560f92c73ed2c9e462ae2aa2cfc841.600x338.jpg?t=1662739217ss_c92062196eef4c02ee8fa41cb0bdb6da4384fd5f.600x338.jpg?t=1662739217

Povezava do prispevka

Very rare je warianta, da dobiš najprej na PS4 platino in pol še na PS5

 

Samo dejansko sem videl na Redditu, da eni namensko kupujejo PS4 verzije in pol za 10 € upgrejdajo na PS5, da lahko dve platini dobijo za relativno majhen denar

 

Saj vem, da ne smemo tauntat načinov igranja drugih ljudi, ampak še vedno, precej hecno :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...