Skoči na vsebino

Petek Afričan 2022 - official topic


Galko

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 4 urami:

Evo še tole gre na BF spisek, za domačo pisarno neki robe:

- en kul monitor

- en soliden soundbar z dobrim p/p

- akumulatorska kosilnica :D

 

Vsaj za prvo dvoje sem skor ziher, da se bo našel kak dober BF deal

 

Feget reče pred 4 urami:

Soundbari so meni vsi pasja jajca. Monitor pa za domačo (neposlovno rabo) je edina res vrhunska opcija OLED 49 ali 55 inčev:wub: ostalo so pasja jajca.

Soundbari niso alternativa 15" subwooferju. Soundbari so alternativa zvočnikom TVja. Kdor vseeno želi pravi surround, malo bassa, da ni plain sound in vse skupaj spakirano v majhne dimenzije in brez kablovja potem je soundbar odličen.

Jest bi imel to zadevo:

 

Wireless woofer in surround zvočniki, vse spakovano, da daš lahko woofer po kavč, teufel mi je sam Slinch priporočal in ene zvočnike imam doma in moram rečt, da so nakup desetletja. Neki je še v akciji.

 

Kar se tiče monitorja, bi gledal da je ultrawide. Tako za delo je zelo praktično, kot da bi imel dva monitorja, ko vržeš nekaj levo in desno, winsi to odlično peljejo. Pri filmih nimaš tega črnega roba, za igre je pa tudi čisto drug filing k ti zaobjame večji vidni kot, pa naj bo to pri dirkačinah ali pa, da vidiš več igrišča pri fifi.

Ta ima recimo insane spece za ta denar.

 

Zdej pa pač odvisno, koliko denarja si mislil, namenit.

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 13. 11. 2022 at 21:26:

Wireless woofer in surround zvočniki, vse spakovano, da daš lahko woofer po kavč, teufel mi je sam Slinch priporočal in ene zvočnike imam doma in moram rečt, da so nakup desetletja. Neki je še v akciji.

tnx za tole. Tudi jaz gledam malo po raznih soundbarih glih toliko, da se malo ojaca tv zvocnike za netflix ipd. Gledal sem sicer bolj sisteme brez nizkotonca (recimo sonos beam) ampak zna bit da bom vzel kar ta komplet (brez zadnjih zvocnikov) za 300e. Morem pocekirat se kak review

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 urami:

Meni je pa tole od Atomica že preveč orenk :D rabim en kul soundbar, po možnosti da ima še bluetooth, in to je to :)

Kakšnega točno iščeš? jaz čakam na tegale https://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/home-theater/sound-bars/hw-a550-2-1ch-soundbar-w-dolby-5-1-dts-virtual-x-2021-hw-a550-za/

 

disclaimer: zadevo bom priklopil na tv, kjer se igra xbox series s - sam tolk preden začnete zbirat prostovoljne prispevke :D 

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 urami:

Meni je pa tole od Atomica že preveč orenk :D rabim en kul soundbar, po možnosti da ima še bluetooth, in to je to :)

Jest na tvojem mestu ne bi vzel samo soundbara, to je enostavno res premali boost pri zvoku. Mora bit sub, sj ne da zbija, ampak doda to globino. Ne da je škoda, da boš 100€ za soundbar, ki ne bo nek upgrejd, ampak je škoda dodatnega štekarja, da boš to priklapljal.

 

Vzemi tole potem, woofer je brezžičen ima bluetooth, pa atmos :)

https://www.amazon.de/dp/B09VV47KRG?linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&smid=A3JWKAKR8XB7XF&creativeASIN=B09VV47KRG&tag=geizhalspre03-21&ascsubtag=ZDl55OYRX1kDphtDeZgNEQ

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

gledam gor une vaše soundbare, jebomater kake so to cene, to je vse nad 600 €!! :D Jaz sem mislil da so to bolj miki miška igrače, tko tam 200-300 eur max za ta boljše modele lol 

 

ta q80r je resna zverina :D pač s tem lahk enmu konkreten pretres možganov nardiš, woofer pa tud ni za odmet. Men res na polno sede (kljub minusom), ker sm reven blokar.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

gledam gor une vaše soundbare, jebomater kake so to cene, to je vse nad 600 €!! :D Jaz sem mislil da so to bolj miki miška igrače, tko tam 200-300 eur max za ta boljše modele lol 

Mja, jest sem par mesecev nazaj vzel neki od Sonyja, kao best budget soundbar, pa je res slab. Res da je bil nekih 100 evrov, ampak ja, včasih ga niti ne prižgem več, ampak kar pustim na zvočnike od TVja. Tko da bi bil res vesel enega predloga za tak razpon kot ga imaš ti v mislih, s tem da mora biti nujno samo soundbar. Tisti woofer nimam kam vtaknit / postavit. 

 

Also, edina resna stvar, ki jo še iščem so Ninja kornjače za ps4. Zdej s tamalimi nažigamo Streets of rage 4, pa jima dogaja na pune. Se priporočam, če jih kdo ujame znižane kje. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

gledam gor une vaše soundbare, jebomater kake so to cene, to je vse nad 600 €!! :D Jaz sem mislil da so to bolj miki miška igrače, tko tam 200-300 eur max za ta boljše modele lol 

Mah za 600€ dobis ze nekaj kar ni treba pokrivat z vezenimi prticki ko pridejo frendi na obisk. Sam vsa ta consumer elektronika je tok bass heavy tune-ana da mene ze to odvrne. Ne rabim 8 kil semi-flabby bassa, hvala, za flabby stuff mam trebuh, daj mi raje kolikor tok uravnotezen zvok pa tut soundbar kupim. Ampak ni blo, ne. 

Povezava do prispevka

Dejmo nekaj razčistit glede sounbarov.

1. Samo soundbar ne more narest nekega presežka že zaradi fizike. Tisti mali zvočniki lahko dajo super visoke tone, solidne srednje tone in to je to. To pa lahko solidno tudi dober televizor. Se pravi mu soundbar nič ne koristi.

 

2. Soundbari so natunani na bass to drži, zato ker so primarno tunani na filme in tam je to ok. Pri glazbi pa lahko to zveni čudno. Ampak še zmeraj lahko zmanjšaš gain wooferja.

 

3. Za 300€ imamo teufla brez zadnjih in mali spakovan brezžični woofer. Jebeš ta sony in aiwa jajca.

https://si.teufelaudio.com/cinebar-11-21-set-106143000
pa še poštnina je zastonj.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 urami:

Dejmo nekaj razčistit glede sounbarov.

1. Samo soundbar ne more narest nekega presežka že zaradi fizike. Tisti mali zvočniki lahko dajo super visoke tone, solidne srednje tone in to je to. To pa lahko solidno tudi dober televizor. Se pravi mu soundbar nič ne koristi.

 

2. Soundbari so natunani na bass to drži, zato ker so primarno tunani na filme in tam je to ok. Pri glazbi pa lahko to zveni čudno. Ampak še zmeraj lahko zmanjšaš gain wooferja.

 

3. Za 300€ imamo teufla brez zadnjih in mali spakovan brezžični woofer. Jebeš ta sony in aiwa jajca.

https://si.teufelaudio.com/cinebar-11-21-set-106143000
pa še poštnina je zastonj.

Daj mi prosim samo definiraj kaj pomeni soliden televizor? Ker sony recimo očitno tudi v tvje daje shit zvočnike, moj se sliši kot da bi nekdo govoril po cevi za kanalizacijo. Sicer se sčasoma navadiš in je kar naenkrat ok, sam mi je kristalno jasno da je shit zvok :D 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 urami:

3. Za 300€ imamo teufla brez zadnjih in mali spakovan brezžični woofer. Jebeš ta sony in aiwa jajca.

https://si.teufelaudio.com/cinebar-11-21-set-106143000
pa še poštnina je zastonj.

A je to najboljše kar se da dobit za ta denar in ali je efekt dosti boljši kot TV (LG oled65C11LB) zvočniki?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Daj mi prosim samo definiraj kaj pomeni soliden televizor? Ker sony recimo očitno tudi v tvje daje shit zvočnike, moj se sliši kot da bi nekdo govoril po cevi za kanalizacijo. Sicer se sčasoma navadiš in je kar naenkrat ok, sam mi je kristalno jasno da je shit zvok :D 

Soliden itak ni nobeden. Ampak recimo, da je LG oled G1, da ima zvok boljši kot shitty soundbar, nekje na nivoju povprečno slabega soundbara brez wooferja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...