Skoči na vsebino

Igričarske kolekcije


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 30 minutami:

Lepa kolekcija. Moram pa priznati, da si nisem mislil, da ta switch jajca sploh imajo toliko iger, ki bi jih bilo vredno dati na polico:rofl:

 

Po mojem bi sicer bilo bolje, da bi bila tema posvečena kar vsem kolekcijam, ker razen tebe ima mogoče še kakšen plešasti spak na forumu ene par switch igric, ostali pa delamo kolekcije za konzole za ljudi z velikimi kurci.

Hvala. Lol, Nintendo Switch ima dosti dobrih iger, ki so vredne bit na polici, vsaj meni osebno. Kaj je vredno in kaj ne je stvar okusa haha, se mi pa zdi, da je vsaka konzola neka zgodba zase in si je brezveze merit kurce s tem ali imaš na polici GTA ali Super Mario, na konec koncov je samo isti hobi, ki nas združuje in to je igranje igric, nema veze katere. Pa lp. 😉

Povezava do prispevka
horror reče pred 11 minutami:

Uf mater, tole pa je enga keša na kupu :D. Sam switch več al manj uporabljam za indie igre, tako da kupujem prek stora. Vse ostalo navadno po preigravanju prodam. Čeprav me matra da bi ponovno nabavil Zeldo in še enkrat preigral. 

Ja, I have an issue, sej priznam, da je kr huda 'obsesija' z Nintendom, ampak je neki, kar mi pomaga za dušo. 😜 Če igraš samo, da preigraš, si jo raje sposodi od koga. 😄

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 17 minutami:

 

Lepo si napisal. Jaz bi samo dodal, da imam konkretno večjega kurca od tebe.Pa lp

Me veseli, da si zadovoljil vse moške okoli sebe s svojim velikanom. Lp. 

uredilo bitje Gregcy
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 8 minutami:

Lep nabor. 

 

Če se ti da bi bilo res kul spremenit topic v splošen kolekcije topic, inkluzivnost in to :D

 

Sam imam res minimalno robe za stikalo, lahko pošeram edino teh par zanimivejših kosov

 

ybVZ2OD.jpg

 

ivs3KhQ.jpg

Maš prav, bom spremenil. 😄Carsko! Všeč mi je Hotline Miami, kje si ga ujagal? 

Povezava do prispevka

Do takrat jo lahko meni pošlješ :D

 

Jaz sem pa ta xenoblade DE zdilal naprej še preden sem ga dobil, sweet money v žep in čao

 

Gregcy reče pred 50 minutami:

Maš prav, bom spremenil. 😄Carsko! Všeč mi je Hotline Miami, kje si ga ujagal? 

 

Special Reserve Games izdaja, prvi dan razprodano: https://specialreservegames.com/games/hotline-miami-collection/

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 2 urama:

Kaj je teh 5 centov na levi spodnji polici? :)

 

ma tale poličnik je letnik cca 1970, to je še oldschool način skrivanja vijakov, tejle pokrovčki. Je pa dve polici višje tale

 

bigboss82 reče pred 2 urama:

slinch se ne zajebava ne.. pomisli da mu zgori hisa, zavarovalnice bankrotirajo

 

že nekaj mesecev se lovim z zavarovalnico, kako zavarovat ves stuff (igričarske robe je še najmanj), dobro da si me spomnil, morm poklicat :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...