Skoči na vsebino

cin der

Priporočeni prispevki

Kakarotto reče pred 6 urami:

To sem pa resnično presenečen. A ti ni bil preveč woke?

 

Drgač pa tudi jaz upam, da bo tole na nivoju 1883, samo če so zdraven kreatorji DArk zna zaiti v povsem drugo smer :\

 

Meni ni bil preveč wokein mi je bila res top zadeva. To da je v glavni vlogi ženska pa ima močan karakter meni ni woke. Se takoj vidi ali je to prisiljeno ali pa del normalne zgodbe.

 

Ampak mislim, da tole ne bo imelo kaj dosti podobnosti z 1883.

Povezava do prispevka
Okult reče pred 15 urami:

iz kaksnih razlogov, a ker ne maram korpo posilstva tolkiena?

Po tistem si se kar v vsaki temi oglasil da poudariš svoje antiwoke mišljenje, zato to provin. Respect, da nisi zares takšen ampak le to poudarjaš, ko je to narejeno res (tebi) neumno.

keba reče pred 14 urami:

 

Meni ni bil preveč wokein mi je bila res top zadeva. To da je v glavni vlogi ženska pa ima močan karakter meni ni woke. Se takoj vidi ali je to prisiljeno ali pa del normalne zgodbe.

 

Ampak mislim, da tole ne bo imelo kaj dosti podobnosti z 1883.

Lol to vam pa ni pretiravanje, da je ženska praktično gonilo celotne dinastije pa nesmisli kako je ona hitra na kojnu pa une andijance pobija ko švarci in je nasploh v enem obdobju kjer je ženska lahko bila le tiho in upala, da ne bo preveč tepena pogumna kot sto mater in kavbojcvem sika, jih napada ipd.

 

Aja, meni je drugače res kul 1883 na nivoju zadevšna in zelo podpiram ta diversity, če je narejen tako kul kot pač v tej seriji. Res priporočam ogled pred 1899, je kar nujno, imo.

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 6 urami:

Po tistem si se kar v vsaki temi oglasil da poudariš svoje antiwoke mišljenje, zato to provin.

napisal sm da je startrek, sandman pa rop sranje, a so samo 3 teme v niziki,
ne da poudarim 'antiwoke' misljenje karkoli bi ze to blo ampak je itak skorej nemogoce da bo serija kvalitetna ce je narjena na woke nacin, ker to pomeni da so narativi, casting in ploti podrejeni ideoloskemu sporocilu

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Okult reče Dne, 29. 10. 2022 at 18:10:

napisal sm da je startrek, sandman pa rop sranje, a so samo 3 teme v niziki,
ne da poudarim 'antiwoke' misljenje karkoli bi ze to blo ampak je itak skorej nemogoce da bo serija kvalitetna ce je narjena na woke nacin, ker to pomeni da so narativi, casting in ploti podrejeni ideoloskemu sporocilu

malo pretiravaš

 

ne razumem kaj je woke v narativi/plotu Sandmana, to si zdej tko reku kot da je blo tko k una Watchmen serija

 

sem bil kar malo presenečen kokr dobr je blo za nekaj kar je prišlo ven iz Netflixa

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

ne razumem kaj je woke v narativi/plotu Sandmana, to si zdej tko reku kot da je blo tko k una Watchmen serija

 za Sandmana sm reku da ne vem, ker ne poznam originala,  mi je pa bedn med drugim tud ker se vid da je ta B liga angleska produkcija in je pol casta indijcev

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...