Skoči na vsebino

cin der

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 1 uro:

imo se bo kr razvila. Mene zanima kako bo sla zgodba naprej.Je pa overall do sedaj 4 epizoda tko 50/50 dolgocasna ima pa dobre momente. Kar me moti je da je prevec teme in se kurca ne vidi. 

 

 

Dejansko ta tema mene zelo moti, pa ne doda k ničemur. Za enkrat po dveh epizodah nič posebnega.

Povezava do prispevka
keba reče pred 18 minutami:

 

a je po drugi epizodi kaj manj dolgočasno?

 

Ma če sem iskren, so vse epizode več ali manj vmes dolgočasne. Mogoče je tudi krivo, ker sem jih pogledal skoraj v šusu. Je pa nekako tako, da so prvi 4je deli tako-tako, od petega dalje pa se začne malo bolj zapletat/razpletat.

Nisem pa dosti raziskoval in sem upal, da bo to mini serija...pa zdaj vidim, da bo nadaljevanka :/

Povezava do prispevka

par dni nazaj sem pogledala vse dele, overall mi je bila serija všeč, kakšne manjše stvari bi spremenila, ampak nič major. Sama zgodba mi je bila zanimiva, vmes mi ni bilo dolgočasno kot nekateri zgoraj opisujete. Se veselim ze druge sezone, sicer ni še confirmed, ampak verjetno bo nadaljevanje čez leto+.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Evo, pogledal sem celo sezono. 

 

Meni osebno zelo nezanimiva serija, slabša kopija Darka v smislu, da imaš vedno več vprašanj, vedno manj odgovorov, še manj smiselnih odgovorov, ogromno stvari se sploh niso niti dotaknili, za piko na i mi je pa tudi vseeno, če se bojo ali ne bojo, ker me nič ni zares vleklo več k ogledu. 

 

10/1899

Povezava do prispevka

sem pri 6. epizodi trenutno

 

ne vem, mene kar vlece serija skozi vse epizode. 

 

dobra je

 

motijo me pa backstoriji vseh teh karakterjev. nekak sem pricakoval, da bodo povezani. ampak se mi zdi, da je to bilo samo preprosto kompliciranje in zavajanje gledalca, ki nic ne pridoda seriji. to me pa razpizdi.

 

bomo vidli kako se bo koncalo. ne pricakujem dobrega konca, ker taki misteriji nikoli ne morejo imeti zadovoljivega konca.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

sta da kazem

 

it was all for nothing. vsi uni backstoryji in dogajanje med karakterji je brezveze. a vas mogoce zanima, zakaj je hrosc izbral deklico kot prvo smrtno zrtev? well, fuck you. a vas zanima zakaj gaymena bezita v ameriko in dajeta handjobe umazanim dancem? well, fuck you. 

 

nic (0) ni razjasnjeno na koncu. vse je kao nastavek za 2. sezono.

 

zadnja dva dela sta precej slaba tudi s tega stalisca, ker lutajo po enih in istih hodnikih ziher pol ure pa se nic ne zgodi. vsi samo hodijo okrog po ladji kr neki. ce se pa ze kaj zgodi je pa nek nerazumljiv mumbo jumbo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...