Skoči na vsebino

[PS4/5] SPOILER SPOILER God of War Ragnarök SPOILER


Galko

Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Malo razočaran nad zgodbo, ne tok iz emocionalnega vidika kot to, da je preveč Marvel type dialogov, da Atreus=Loki ni zares izkoriščeno, Thor je bil karakterno zadet, se mi pa zdi, kot da ga je bilo premalo. Konec je pa itak v primerjavi s prvi delom ZANIČ.

 

Si pa ne želim več špila s Kratosom, razen če mislijo delat kak remake. Tok so povdarjal, da bo Kratos postal novi Tyr, neki good guy, k bo porihtu zadeve - zakaj bi radi, da mu gre spet na slabše? Puste modela, da uživa v upokojitvi :D

 

Nimam nič proti Atreus špilu, narativno se mi pa zdi zelo passe spet nekam prestavit Kratosa, da bo prefukaval neko drugo mitologijo.

Povezava do prispevka

Ma jaz zgodbi, samemu podajanju zgodbe, zapletu / razpletu in karakterjem zamerim, da so šli na mega ultra safe. TLOU 2 je tvegal na polno, kaj so naredili z liki in kako skrajno so zavili v določen ton, pa so 150% zadeli v polno, kljub temu da so si vmes odtujili kar precej velik del baze. Ragnarok je pa tako safe kot Sonyjevo tlačenje skilltreeja, površno narejenega open worlda, in super močnih odločnih žensk  v vse svoje ekskluzive. Pač uno, lowest hanging fruit. Sej vemo vsi kak biznis so AAA špili, sam ffs no, kako brutalno safe je pa Ragnarok je pa res pretiravanje.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Ma jaz zgodbi, samemu podajanju zgodbe, zapletu / razpletu in karakterjem zamerim, da so šli na mega ultra safe. TLOU 2 je tvegal na polno, kaj so naredili z liki in kako skrajno so zavili v določen ton, pa so 150% zadeli v polno, kljub temu da so si vmes odtujili kar precej velik del baze. Ragnarok je pa tako safe kot Sonyjevo tlačenje skilltreeja, površno narejenega open worlda, in super močnih odločnih žensk  v vse svoje ekskluzive. Pač uno, lowest hanging fruit. Sej vemo vsi kak biznis so AAA špili, sam ffs no, kako brutalno safe je pa Ragnarok je pa res pretiravanje.

150% zadeli v polno a večini ljudem je boljša prva igra? Living in a bubble much?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 58 minutami:

eh kaj se bomo res kregali okol igric, jaz se ne strinjam s tvojim mnenjem, samo se mi res ne da več o temu

 

Imaš prav, my bad. Sam čudno mi je neki zaničevanje Ragnaroka in grem branit game ker mi je res odličen kar se tiče zgodbe. Drugače pa itak je zame TLOU2 8/10 špil, nikoli ne bi rekel da je igra slaba. 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 12 minutami:

Jaz pa se hocem Kratosa dalje…maliga lahko zbrisejo pa naredijo svoj spin off..ker mi je tak sel na zivce. Sem za back 2 the roots hackNslash combo razfukavanje ploscadi 🤟

Več platforminga pa double jump nazaj. Js tudi pogrešam njegov movement iz starih iger

Povezava do prispevka

Sej to mi je čudn, da imate raje tastare OG špile, samo vseeno kupujete novejše iteracije istega IPja. Jaz bi v temu primeru vsaj počakal nekaj časa, da se cena spusti.

 

Npr. Jaz sem bil kr fan Dragon Age Origins, samo po takih dveh nadaljevanjih ne pričakujem, da mi bo Dreadwolf všeč. Niti ne vem kdaj bo izid. Če bi Bioware zdej mel čez Baldur's Gate 3, me tud ne bi zanimal, da imajo Larian to, mi je pa zakon

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 49 minutami:

Sej to mi je čudn, da imate raje tastare OG špile, samo vseeno kupujete novejše iteracije istega IPja. Jaz bi v temu primeru vsaj počakal nekaj časa, da se cena spusti.

 

Npr. Jaz sem bil kr fan Dragon Age Origins, samo po takih dveh nadaljevanjih ne pričakujem, da mi bo Dreadwolf všeč. Niti ne vem kdaj bo izid. Če bi Bioware zdej mel čez Baldur's Gate 3, me tud ne bi zanimal, da imajo Larian to, mi je pa zakon

 

Ker so na drug način top shit igre.

 

Kaj te je pa zmotilo pri Dragon Age ker men je bil Inquisition takrat res dober?

Povezava do prispevka

zelo slabo igranje vlog, ni to rpg, to je kot nastavek za MMO type špil s precej praznimi hubi

 

to da imajo tvoji romantični interesti najboljše queste v celem špilu je groza

 

 

Primerjaj to z Origins, ki so izziv, imajo hude queste in ogromno potenciala za ponovno igranje. V Inquisition se mi tudi zdi, kot da se nič ne zgodi, da se spremeni status quo v svetu, edino na koncu zvemo kdo je kao main baddie cele franšize. A dej no, kr neki.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

zelo slabo igranje vlog, ni to rpg, to je kot nastavek za MMO type špil s precej praznimi hubi

 

to da imajo tvoji romantični interesti najboljše queste v celem špilu je groza

 

 

Primerjaj to z Origins, ki so izziv, imajo hude queste in ogromno potenciala za ponovno igranje. V Inquisition se mi tudi zdi, kot da se nič ne zgodi, da se spremeni status quo v svetu, edino na koncu zvemo kdo je kao main baddie cele franšize. A dej no, kr neki.

z Origin je težko kaj primerjat to je res, ma tist je men top 3 RPG ever. Še vseen mi je bil gameplay dovolj dober v DA:I. Je pa res da ima celoten špil tak feel kot nek MMO brez online sistema, bolje ne bi mogel opisat te igre. Ma za tisti čas mi je bil grafično kar dober špil z zanimivim gameplayom in dovolj vredu main storyjem. Pač sem bolj ignoriral tiste neumne side queste ker sem hitro ugotovil da so vsi isti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...