Skoči na vsebino

P: Pixel Watch LTE


Slinch

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 10 urami:

Jop, zraven fona za 900e so lepo šenkali uro za 430e 

 

Good guy google :santa:

 

Malo off..

 

Ti deluje 5G in vowifi na 7ki?

 

Jaz sem si pred časom naročil 6a pa sem ga prodal naprej, ker sem izvedel da naj 5g ne bi deloval ter prav tako ne vowifi (klic preko wifija pri telekomu).

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 1 uro:

 

Malo off..

 

Ti deluje 5G in vowifi na 7ki?

 

Jaz sem si pred časom naročil 6a pa sem ga prodal naprej, ker sem izvedel da naj 5g ne bi deloval ter prav tako ne vowifi (klic preko wifija pri telekomu).

 

5g nimam ker sem na bobu (in mi je tudi vseeno zanj iskreno), vowifi pa prvič slišim

 

kolikor vem slo ni podprta za 5g (weird guy google), ampak ya, mi je nepomembno tako da mi ni bil minus

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 1 uro:

 

Malo off..

 

Ti deluje 5G in vowifi na 7ki?

 

Jaz sem si pred časom naročil 6a pa sem ga prodal naprej, ker sem izvedel da naj 5g ne bi deloval ter prav tako ne vowifi (klic preko wifija pri telekomu).

Dokler nima operater v ponudbi model, oziroma listanega pod podporo 5g/vowifi/volte ne bo delalo

Načeloma je zdej tako da za 5g in volte  mora operater s proizvajalcem telefona naredit test, pa potem proizvajalec za operaterja "odklene" te funkcije

Vowifi bi ti pa načeloma skor mogli omogočit, mogoce če bi jim pisal da ti omogočijo to funkcijo na tehnično pomoč? 

 

Maš pa mobitele ki so "odklenjen" pa 5g dela po defaultu (večinoma Kitajci, xiaomi itd.) 

Povezava do prispevka
urby20 reče Dne, 7. 11. 2022 at 9:15:

 

Malo off..

 

Ti deluje 5G in vowifi na 7ki?

 

Jaz sem si pred časom naročil 6a pa sem ga prodal naprej, ker sem izvedel da naj 5g ne bi deloval ter prav tako ne vowifi (klic preko wifija pri telekomu).

Bojda se da omogočiti VoLte in 5g z root-om.

Google bo mel 7pro znizano na 750usd in 7 na 500usd na storeu. Me zanima, če bo isto na amazonu?

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 4 urami:

Bojda se da omogočiti VoLte in 5g z root-om.

Google bo mel 7pro znizano na 750usd in 7 na 500usd na storeu. Me zanima, če bo isto na amazonu?

 

Ne da se mi zajebavati z rootanjem, to smo počeli 10 let nazaj, zdaj pa enostavno nisem več za take hece, hočem da stvar deluje bp out of the box.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...