Skoči na vsebino

IRON MAIDEN - 28.5.2023 Stožice


seventhson

Priporočeni prispevki

Nova turneja Maidnov se bo začela 28.5. s koncertom v areni Stožice. Nazadnje so bili v Sloveniji 2.6.2007.... 16 let čakanja za ponoven "scream for me slovenia!". Al "scream for me Ljubljana"? :nicjasno:

The Future Past Tour will feature previously unperformed songs from the band’s most recent studio album, Senjutsu along with a focus on 1986’s iconic Somewhere In Time record, plus other classic cuts. --> Zaimiva kombinacija. Somwhere in time mi je najboljši album od Maidnov, Senjutsu pa najslabši :).

 

https://www.ironmaiden.com/media/images/tfp_imcom_poster.jpg

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
seventhson reče pred 11 urami:

unperformed songs from the band’s most recent studio album, Senjutsu along with a focus on 1986’s iconic Somewhere In Time record, plus other classic cuts.

Se pravi bo setlista isti kurac kot zadnjih xy let, samo s to razliko, da bodo tokrat promovirali Senjutsu :D

 

Ker so ravno v Ljubljani, bom mogoče šel, drugače pa sem naveličan enih in istih setlist, ko pa slučajno dajo v setlisto kak bolj redek komad, pa to oglašujejo kot second coming of Christ. 

Povezava do prispevka

Alo momci, malo entuziazma no, vseeno govorimo o instituciji hard rocka :)

 

Letos v Zagrebu je blo zakon, ateki naredijo proper show, scena je zakon (najbrž tud zato, da se mal preusmeri fokus iz ne perfektno izvedenega glasbenega vidika). Somewhere je itak  top 3 album od njih, Senjutsu pa tud ni slab, Parchment je epski komad, Writing on the wall je super za sing along. Je pa precej drugačen od njihovih starejših zadev, pa folk bo itak norel samo na stare komade. Sam kaj pol, jest bom kr hodil na njihove koncerte dokler bodo kje blizu, letos najbrž peljem tudi hčerki s sabo, ker vprašanje kdaj jih bomo mel spet šanso videt v živo, če sploh. Bi pa rad, da tudi otroci doživijo del tega, kar je meni predstavljalo en lep del odraščanja. 

 

Aja btw, a kdo ve kako je z vstopnicami za pamže? Je to kaj ceneje ali plačaš polno ceno? 

Povezava do prispevka

In še geriatrični nasvet, ne pozabit na ušesne čepke! Jaz jih nucam že od 2004 odkar so mi Exodus prišpilali tinitus, je pa kolega omenil znanca, ki je šel glih letos na Mejdne na Dunaj, takisto s podmladkom, in je bil sila hvaležen za namig, ker sploh ni vedel za to. Za prvo silo so recimo dovolj penasti za enkratno uporabo iz lekarne, a se splača investirat v npr. Senner ali Alpine MusicSafe, ker je precej boljši zvok in imajo več nastavkov, eni tudi različne db filtre.

Varujte sluh.press

Povezava do prispevka

jebovas, kaki ste to rokerji, metalci? kje so droge, alkohol, zdej nas bo pa skrbel za fakin sluh? :closedeyes: Jebeš život, če nimaš na stara leta problema s sluhom, sploh če pride od preglasnih koncertov. pejte si še vodo kri pa blato pregledat pred koncertom, mater vam :D majo baje dobre meneđerske preglede v zdravstvenem centru Bled

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 minutama:

jebovas, kaki ste to rokerji, metalci? kje so droge, alkohol, zdej nas bo pa skrbel za fakin sluh? :closedeyes: Jebeš život, če nimaš na stara leta problema s sluhom, sploh če pride od preglasnih koncertov. pejte si še vodo kri pa blato pregledat pred koncertom, mater vam :D majo baje dobre meneđerske preglede v zdravstvenem centru Bled

klinc, ko greš proti 40temu, se mal začneš sprašvat a je vredno da ti zvoni v glavi dva tedna al ne...  :P

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 2 urama:

Senjutsu pa tud ni slab, Parchment je epski komad, Writing on the wall je super za sing along. Je pa precej drugačen od njihovih starejših zadev

 

od starejših ja, sam že cela ta post Dance of Death usmeritev je meni osebno pretežno meeeeh, s kakim kul komadom :D. Men je Senjutsu sigurno med njihovimi tremi najslabšimi platami, ne vem od kje mu dobre ocene.

 

also, a pol mam sam že tolk sfukan sluh, če mi nikoli več po koncertu ne zvoni kaj več, kot pa naslednje jutro 

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 4 minutami:

klinc, ko greš proti 40temu, se mal začneš sprašvat a je vredno da ti zvoni v glavi dva tedna al ne...  :P

 

Sej ne rečem, prejšnji teden na Cureih, nama je z ženo sedlo, da je sekal v dvorani pa na polno padeš v trans, sam ko sva se pa domov peljala, sva pa cca pol ure tišine mela v avtu. :D:blush:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 9 minutami:

 

od starejših ja, sam že cela ta post Dance of Death usmeritev je meni osebno pretežno meeeeh, s kakim kul komadom :D. Men je Senjutsu sigurno med njihovimi tremi najslabšimi platami, ne vem od kje mu dobre ocene.

 

also, a pol mam sam že tolk sfukan sluh, če mi nikoli več po koncertu ne zvoni kaj več, kot pa naslednje jutro 

No meni je AMoLaD sigurno med top 5. Ampak ja, different strokes, for different blokes :)

 

Dejte mi stožiški veterani predlagat za katero tribuno naj karte vzamem. Sej bi parter, sam se mi ni neki za basat se z otroci v gužvo. Ja @Gogy vem da sem pussy, pa da zdaj še otroke vzgajam v pussyje :)

Povezava do prispevka

sej men je tud še kul AMoLaD, ampak se mi zdi, da praktično od vrnitve Bruca, je vsak naslednji album slabši  (seveda pa je bil BNW velik resurrection) :(

Book of Souls in Senjutsu tud če ne bi obstajala :P

 

anyways, karte za parter vseeno kupljene. Verjetno bo to zadnja priložnost jih videt v Sloveniji, dokler še igrajo oz. so sploh živi.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 14 minutami:

No meni je AMoLaD sigurno med top 5. Ampak ja, different strokes, for different blokes :)

 

Dejte mi stožiški veterani predlagat za katero tribuno naj karte vzamem. Sej bi parter, sam se mi ni neki za basat se z otroci v gužvo. Ja @Gogy vem da sem pussy, pa da zdaj še otroke vzgajam v pussyje :)

 

najboljš za moje pojme je tribuna nasproti odru... lepo dvignjeno, pogled naravnost, ne trpi vrat.. 

 

EDIT: kak rdeči ring bo čist ok.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 3 urami:

jebovas, kaki ste to rokerji, metalci? kje so droge, alkohol, zdej nas bo pa skrbel za fakin sluh? :closedeyes: Jebeš život, če nimaš na stara leta problema s sluhom, sploh če pride od preglasnih koncertov. pejte si še vodo kri pa blato pregledat pred koncertom, mater vam :D majo baje dobre meneđerske preglede v zdravstvenem centru Bled

 

Sem vedu, da se bo en jaći iztrćal in me skurcal, fair enough ;)

Ampak problemi s sluhom na stara leta niso problem, tinitus je problem!

Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 3 minutami:

 

Sem vedu, da se bo en jaći iztrćal in me skurcal, fair enough ;)

Ampak problemi s sluhom na stara leta niso problem, tinitus je problem!

 

Opazen je rahel trend naraščanja obiskov v obdobju od leta 2000 do 2011. Število obravnav je bolj izrazito porastlo predvsem pri starostni skupini nad 50 let.  :D

 

Mal heca. :)

Tole pa zna bit jeba, ja. Ampak ok, kot berem, ni nujno povezano s koncerti/glasnostjo okolice...

 

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Padu rekord za SLO. 10 minut fan pit razprordan, 5 ur cel parter razprodan.

 

Jaz bom pelov celo družino na koncert sem bil ob 10h na pumpi (je le mal lepša karta kot če si doma sprintaš), pa je bila ženska tok slow da sme bil zih da ne bom dobu željenih kart, kr švical.....

 

Vzel sem 12 vrsto ob strani (zeleni III). ker si za varnostno ograjo je kao cnejš 69€, kao zastira pogled (a le ce sedis), ampak ker se bo stalo so tele karte top buy za family.

 

V glavnem če kdo ni kupu naj pogleda če je kera od teh kart še frej, ker ostlao je šlo, ostal je samo shit al pa vip lože

 

So pa cene generalno preveč navite v ZG sem dal 72€ za fan pit.......

 

uredilo bitje George
Povezava do prispevka

LOL s temi razprodajanji, tega pa nisem navajen pri nas :D Sem mal gledal pa tuhtal, pizdil čez cene, šel pogledat za Depeche Mode cene, isto vse ene nabito v nedogled, pa še razprodano. A ste prfukneni, človek bi rabil kakšen dan ali dva da pogoltne tako odločitev, a vi pa vse pokupte da je razprodano..

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...