Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

mene je za yellowstone nahypal prequel, ki je bil res hud. 

 

yellowstone je pa tko, ekvivalent unim dinastičnim nadaljevankam, ko smo bli mejhni, sam da je high quality. dobri igralci, dobra slika, dobra zgodba + kavbojci in montana. če vam tematsko ni, vam pač ni. 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 8 urami:

dobri igralci, dobra slika, dobra zgodba + kavbojci in montana. če vam tematsko ni, vam pač ni. 


pa sej lih tle je problem pri meni, tematika je kul, sam izvedba (razen shotov montane) mi je krneki. Res cist prevec limonadasto, edina dva k mi dobro odigrata svoji vlogi sta pa costner in una k igra njegovo hcerko, ostali so pac soap opera nivo igralci

Povezava do prispevka

Yellowstone je čista limonada ala dinastija. Z nekaj ključnih razlik. Ni razvlečen v pismo rosno, en del je ekvivalenta 20 dinastije. Pa izjemno high budget za serijo je. Tako s castingom, setingom, kamero, pač produkcija je res top. Tako gre hitro skozi in če ti še sede tematika je to izjemen win.

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 2 urama:

Ko berem folk, ki jim Yellowstone ni všeč. Hvala bogu da nimam istega okusa ko oni. Bi pol zdaj hvalu neke disney star warse nanizanke.

Evo, jaz sem mu dal še eno priliko zaradi tega topica, pa sem v dveh dneh pobingeal sezono pa pol. 

 

Me je tokrat ful bolj potegnilo notri kot v prvo. 

 

Ampak a je to v bistvu Sons of Anarchy s konji in lepšo pokrajino? Itak, da je. Kdaj gledam te serije, ki naj bi bile kao "realistične", pa je res tako over the top vse. Skoz neko reševanje problemov mimo zakonov, vsak dan neka nova jebena drama, kjer se je treba borit za življenje (dobesedno), gun fighti so stalnica tudi pri rančerjih, dobi nek "distress" call, ma že takoj pištolo v roki, usi tipi se mlatijo ko UFC fighterji, pa po vsakem udarcu pridejo nazaj samo še močnejši, pač dej c'mon.

 

Ostaja pa dejstvo, da sem v dveh dneh pobingeal sezono pa pol. :D 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

men je všeč andor in yellowstone, checkmate atheist 

 

mi je pa pri yellowstonu neumno, da vedno ko je vse vredu, je pol naslednjo epizodo spet neka velka katastrofa (vsi veste kaj mislim v novi sezoni). a lahko prosim eno filler epizodo, ko je vse honky dory in tm neki preganjajo konje in rodeo girls. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...