Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Vedno imo glej kakor stvari kronološko izhajajo in ne kako so kronološko v loru razvrščene. Imo bolj ceniš vse skupaj. Tako da začni z Yellowstone-om sezone ena do tri. Potem morda 1883 gledaš in greš v Yellowstone S04, ali če to dvoje gledaš vzporedno (šele v S04 prvič par flashbackov naredijo valda na 1883, ker prej pač tega niti ni bilo posnetega) in v peti sezoni gledaš vzporedno še 1923. Res bolj imo ceniš vse skupaj, ker se vidi koliko Sheridan živi za tole, kako poveže konec 1883 z začetkom Yellowstona, pa je narejen 4 leta kasneje ipd.

 

Upam, da potem pa pride še 1993 serija z igralci mladega Rip-a, mlajšega Johna in žene :)

 

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/popkultura/yellowstone-najbolj-gledana-serija-skusa-vrniti-ameriski-zahod-kavbojem/650548 - tako je ko nekdo ne gleda serije in oblikuje svoj zapis na podlagi zapisov drugih.

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
keba reče pred 10 urami:

Se pravi James pa Jacob sta brata ane? Kaj se je pa potem zgodilo z Jamesom?

 

...zaenkrat gre moja edina zamera piscem ravno na tej točki;

 

Spoiler

...zgodi se masaker, mi pa za veliko večino likov brez poglobljene dedukcije niti ne vemo, kdo točno so.

 

je pa zanimivo, kako mi je afriški del zgodbe skorajda zanimivejši od ameriškega. vse do točke preloma, ko postane Spencer navaden babji cucek. :sick:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 2. 1. 2023 at 19:43:

je pa zanimivo, kako mi je afriški del zgodbe skorajda zanimivejši od ameriškega. vse do točke preloma, ko postane Spencer navaden babji cucek. :sick:

 

Ma ja! Kaj mu bo ljubezen... ma da fura travme in je zamorjen in zapit, vse do svoje prerane smrti.

Povezava do prispevka

...ojojoj, tole gre pa iz povprecnega v slabo. danes katastrofalno slab del.

 

prakticno nobenega dogajanja, samo neko filanje casa, dokler se Spencer ne pojavi v Montani. res skoda.

 

tole se niti slucajno ne da primerjat z 1883.

 

no, so pa vsaj joski lepi, to je pa tudi nekaj. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 10 urami:

...ojojoj, tole gre pa iz povprecnega v slabo. danes katastrofalno slab del.

 

prakticno nobenega dogajanja, samo neko filanje casa, dokler se Spencer ne pojavi v Montani. res skoda.

 

tole se niti slucajno ne da primerjat z 1883.

 

no, so pa vsaj joski lepi, to je pa tudi nekaj. :D

 

LOL! Dej pejt raje gledat eksplozije ali pa kej tazga.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 11 urami:

...ojojoj, tole gre pa iz povprecnega v slabo. danes katastrofalno slab del.

 

prakticno nobenega dogajanja, samo neko filanje casa, dokler se Spencer ne pojavi v Montani. res skoda.

 

tole se niti slucajno ne da primerjat z 1883.

 

no, so pa vsaj joski lepi, to je pa tudi nekaj. :D

 

Meni je bil pa super del.

Povezava do prispevka

Haha, yellowstone tema na mn3. :D Sem mislil da to gledajo samo debeli američani in jaz. 

 

Evo meni ni blo jasno od kje takšne ocene tako da sem pogledal + Costner pač. 

 

Prva sezona bruhanje, potem so pa pustili za sabo ful nekih naključnih slabo zrežiranih smrti in je postalo dost boljše. Js jo sicer imenujem soap opera na konjih, ampak je tko in a good way. Če že gledaš kej soap opery potem je to skoraj najboljše kar lahko dobiš. 

 

Me pa čaka še 1883 pred temle iz 1900, res so šli all. 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Vilinec reče pred 28 minutami:

Precej underwhelming zaključek prve sezone, bogo :/

 

Celo sezono je hodil domov pa še vedno ni prišel... to bi bil lahko kvečjemu midseason finale.

 

Drugače pa res dobra nadaljevanka, vsega po malem pa še lepa pokrajina, pa prikazana transformacija tehnologije, pa indijanski del je top

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...