Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Kot vsako leto je pred nami prvi sklepni korak – glasovanje za forumske GOTY 2022 nagrade. Strokovno komisijo za forumske nagrade kot vedno sestavlja uporabnik Chenier s pomočjo ljudi, ki pridejo mimo in kaj preštejejo. Podkupnine dobrodošle, prav tako debate o igrah! Končno glasovanje bo usekalo nekje sredi decembra, tako da nominacije pobiramo do 15. decembra 23.59. 

 

Letošnje kategorije, za katere pobiramo nominacije, so:

 

GOTY 2022

Najkvalitetnejša igra 2022 po izboru izbe. Za najkvalitetnejšo igro lahko nominirate vsako igro, neodvisno ali visokoproračunsko, ki je imela leta 2022 uradni 1.0 izid v angleščini. Igre, ki so dostopne v zgodnjem dostopu in še niso prilezle do 1.0, niso validna izbira. Validne niso niti nominacije za remasterje, dočim so rimejki seveda zaželjeni. Prav tako sta neveljavni nominaciji Snowrunnerja in Sekirota.

Nominirate lahko največ 5 videoiger, od tega lahko podate eno supernominacijo, ki se šteje za 2 glasova. Za supernominacijo predlagam glasovanje za bolj obskuren naslov, ker Elden Ring bo tako ali tako v finalnem glasovanju, dočim lahko supernominacija kakšnemu sleeper hitu pomaga do končne ankete.

 

ALTERNATIVNICA 2022

Nagrada za alternativnico je letos malce drugačna. Ker je pojem »indie« malce kaotičen, namreč ogromno indie iger ima zdaj proper založnika, lahko tukaj nominirate vsako indie in tudi malce bolj alternativno igro z večjim budgetom in založnikom za sabo, kot so npr. Devolver igre ali pa Stray. Tukaj bom veljavnost nominacij presojal po svojem filingu, saj menim, da se načeloma razumemo med sabo. Predlagam največ 5 nominacij, zaželene pa so tudi nominacije bolj obskurnih iger, da forumaši najdemo še nove predloge za igranje.

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

Nagrada za živečo igračko gre najkvalitetnejši igri, ki leta 2022 ni imela svojega uradnega izida, pač pa je v tem letu dobila vsaj en pomenljiv content pack, DLC ali pomembnejši patch. Tukaj pa je recimo nominacija Snowrunnerja povsem legitimna. Tudi tukaj pobiramo največ 5 nominacij.

 

NIKAD SAM 2022

Nagrada nikad sam gre najboljši večigralski izkušnji, ki je imela uradni izid v letošnjem letu, prav tako pa so v tej kategoriji dovoljeni early access multiplayer naslovi. Največ pet nominacij, kot vsepovsod.

 

RIMEJK IZ SANJ

Odločil sem se še za eno dodatno kategorijo, da bo malce zabave in pestrosti. Nagrada za rimejk iz sanj gre igri, ki nima uradnega rimejka, ampak se vam zdi, da bi ta igra z njim zelo prosperirala. Torej nominirajte igre, ki nimajo rimejka, ampak si na vse pretege želite, da bi ga imele. Vaš sanjski rimejk – z drugimi besedami. Nominacije spet za največ do pet naslovov.

  • Račka +1 9
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Kul... ampak daj objavi nekje še celoten "pravilnik in pogoje", ker je čistor vsako leto tradicionalno neka pizdarija in potem prikrajanje pravil prosto po prešernu. Letos sta dve taki igri, da bi znalo iti na nož in to več niso heci. Hvala

Pravila so takšna, kot so napisana, dodatnega pravilnika in pogojev ne bo. Glede namigovanja na spreminjanje pravil etc. pa imam samo en komentar, in sicer:

 

image.png.8269fb95358648ad13eedd590f8547a2.png

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

GOTY 2022

- Stray* 

- God of War Ragnarok

- Elden Ring

- Sifu

- Callisto Protocol

 *supernominacija

 

ALTERNATIVNICA 2022

- Stray

- Sifu

 

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

- Jurassic World Evolution 2

- Aliens Fireteam Elite

- Hitman 3

- Returnal

 

 

 

NIKAD SAM 2022

Multiplayer igrice ?

Formel eins COVID-19 edizione - Stran 2 - Formulce - Mn3njalnik

 

RIMEJK IZ SANJ

- Trespasser

- Tokyo Jungle

- Aliens vs Predator (1999)

- M.I.A. : Missing in Action (1998)

- Soldier of Fortune

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Super kategorije @Hernier, tale letos ti je pa res ratala :) 

 

 

GOTY 2022

- Elden Ring

- God of War 2

* Sifu

 

 

ALTERNATIVNICA 2022

- Sifu

- Žal nisem igral ful enih hitov, ki izgledajo zelo cool: Runic, Rogue Legacy 2, Neon White, Olli Olli World (demo mi je bil carski) :( 

 

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

- Civ 6 - ravnokar dobila še žnj-ti dodatek, Leaders Pass s šestimi DLCji :D 

 

 

NIKAD SAM 2022

 

 

RIMEJK IZ SANJ

- Burnout 3

- NBA Street / Vol. 2

- Metroid Prime

- SSX / 3

- GTA 4

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

GOTY 2022

-Elden Ring

-God of War: Ragnarok

-Dying Light 2

-Rollerdrome

*Norco

 

ALTERNATIVNICA 2022

-Norco 

-Rollerdrome

-Vampire Survivors

-OlliOlli World

-Inscryption (nisem igral, samo gledal sem kako izgleda, vseeno se mi zdi, da si zasluži omembo)

 

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

-Returnal

-Mortal Shell (dodali so roguelite mode, ki sodi v vse souls špile, upam da dobimo kdaj) 

-Mario Kart 8 Deluxe (bonus proge)

 

 

NIKAD SAM 2022 - tu bom dal notri tudi naslove, ki imajo multiplayer komponente, če komu ni kul, jih naj ne šteje

-Dying Light 2 (hud co-op)

-Elden Ring

-Overwatch 2

-Isonzo

 

 

RIMEJK IZ SANJ

-Bloodborne 

-Legacy of Kain: Blood Omen

-Unreal (1998)

-Alpha Protocol

-Burnout 3: Takedown

Povezava do prispevka

Za Nikad sam absolutno veljajo tudi SP igre z očitno MP komponento - ampak pač v okviru nagrade se ocenjuje izključno MP komponento. 

 

Komot počakate do releasa Calistota. Ankico sem naredil za december, ker pač mi GOTY izbori ful bolj sedejo v december vibe kot januar. Sicer tukaj zapokajo minusi aka res pozni izidi, ampak jebiga, nekako sem sprejel odločitev, da nagrade zapokajo decembra :)

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 29 minutami:

Za Nikad sam absolutno veljajo tudi SP igre z očitno MP komponento - ampak pač v okviru nagrade se ocenjuje izključno MP komponento. 

 

Komot počakate do releasa Calistota. Ankico sem naredil za december, ker pač mi GOTY izbori ful bolj sedejo v december vibe kot januar. Sicer tukaj zapokajo minusi aka res pozni izidi, ampak jebiga, nekako sem sprejel odločitev, da nagrade zapokajo decembra :)

V temu primeru bom fix dal glas za Elden Ring, ker je PvP top

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 30. 11. 2022 at 19:15:

V temu primeru bom fix dal glas za Elden Ring, ker je PvP top

 

Multi player komponento - multi je množina. Če igraš s frendom CO-OP pa je dvojina. Iskreno mi je žal, ampak glas ne bo mogel šteti. Lp, Ćamir

 

GOTY 2022:

Elden ring

God of war:Ragnarok

 

ALTERNATIVCI:

/

 

ŽIVEČA IGRICA:

Hitman 3

 

NIKAD SAM:

/

 

 

RIMEJK IZ SANJ:

Splinter Cell (vsi)

 

P.S.: Bom dopolnil seznam po preizkusu Callistota. Večino leta sem drkal samo vse From špile, ki sem jih pozno odkril.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

GOTY 2022:

Elden ring

God of war:Ragnarok

 

ALTERNATIVCI:

Pentiment

Choo choo Charles - ni še zunaj sam mi dol visi.:lol: Tole bo top vsaj v ideji.

 

ŽIVEČA IGRICA:

Snowrunner - farming LFG

 

NIKAD SAM:

Isonzo - sam fak je zadeva depresivna.:D

 

 

RIMEJK IZ SANJ:

Gothic 1

Tomb Raider 1

 

Povezava do prispevka

 

 

nimious reče pred 1 uro:

RIMEJK IZ SANJ

-Gothic

 

 

tomazek reče pred 1 uro:

RIMEJK IZ SANJ:

Splinter Cell 

 

 

Combat_Liberalism reče pred 5 urami:

Rimejk iz sanj

- kotor

 

 

Dejansko so že uradno oznanjeni in v nastajanju vsi ti špili :D

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 3 minutami:

 

 

 

 

 

 

 

Od "letošnjih" sem igral samo Bannerlord - ki pa si bo zaslužu nominacijo, ko sužnji moderji začnejo res garat in dokončajo delo od turkov...

 

Za živo igrico počakamo do 14. da spet izide W3 in pomete konkurenco, čeprav ne vem če ma dovolj kontenta za to...

 

Da pa tle wishmaster ne bo vsem izpolnil Remake iz sanj si želim nazaj Hidden and dangerous 2 remake al pa sequel - če kdo ve za kaj podobnega naj kar javi.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 30 minutami:

 

 

 

 

 

 

 

 

Dejansko so že uradno oznanjeni in v nastajanju vsi ti špili :D

 

 

Kokr vem so KOTOR remake že skenslali. Ozr razpustili studio, ki naj bi ga delal. Un Gothic remake pa tudi mislim da ni razen videa ali dveh še nič v delu. In vprašanje če bo kdaj narejen.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...