Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

GOTY 2022

-*Horizon Forbidden West

-God of War: Ragnarok

 

 

letos se veselim še:

-Callisto

-Midnight Suns

-High On Life

-Dark Pictures: the Devil in Me

-Crisis Core

(kar nafilan december)

 

ALTERNATIVNICA 2022

-Forgotten City, ni letošnja, sam alter igric, razen FC, nism letos igral nič, mam pa na seznamu:

Plagues Tale, Sifu, Penitment, Immortality, AI Somnium Files nadaljevanje, Neon White

 

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

-nimam pojma, Overwatch2?

 

NIKAD SAM 2022

  -COD MW2 

 

RIMEJK IZ SANJ

-Bloodborne  60fps patch

- NOLF

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

Multi player komponento - multi je množina. Če igraš s frendom CO-OP pa je dvojina. Iskreno mi je žal, ampak glas ne bo mogel šteti. Lp, Ćamir

 

 

lol pvp je player(s) vs player(s), kako da fak je to co-op? 

 

Pvp je lah tud 2 vs 1, 3 vs 1, 2 vs 2, sploh pa če ima kdo 2 poleg plus vklopljen ovi modri ring, potem možno da sploh ne zmanjka novega folka za prefukat (oziroma da te prefuka)

 

Elden Ring pvp je uživancija, kjer nikoli ne veš kaj te čaka. Gladko si zasluži bit to na seznamu

Povezava do prispevka

Najprej mora ta borba nardit smisel. Ni tipičen multiplayer v ER, to je res, samo bi blo čudno če se ne da pvpja štet kot multiplayer, sploh ker večinoma ne invejdaš nekoga k igra solo, ampak nekoga k ima pomoč in je res nekaj, kjer lah zabiješ cel večer 

 

Že tkointko je brutalen špil, pvp je pa češnjica na vrhu. Isonzo je bil okay, OW2 je okay, ajde Dying Light 2 je samo co-op, torej dam glas ER. Kaj je tukaj korupcija?

 

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

Najprej mora ta borba nardit smisel. Ni tipičen multiplayer v ER, to je res, samo bi blo čudno če se ne da pvpja štet kot multiplayer, sploh ker večinoma ne invejdaš nekoga k igra solo, ampak nekoga k ima pomoč in je res nekaj, kjer lah zabiješ cel večer 

 

Že tkointko je brutalen špil, pvp je pa češnjica na vrhu. Isonzo je bil okay, OW2 je okay, ajde Dying Light 2 je samo co-op, torej dam glas ER. Kaj je tukaj korupcija?

Ma tip se valjda samo zajebava, ker kao kontrira """korumpiranemu""" Ćamirju. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

GOTY 2022

- Elden Ring

 

ALTERNATIVNICA 2022

- Tiny Combat Arena

- Syberia: The World Before

- Dorfromantik

- Prodeus

- Sifu

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

- MS Flight Simulator

- Rocket League

 

NIKAD SAM 2022

- /

 

RIMEJK IZ SANJ

- Jagged Alliance 2

- F-19 Stealth Fighter

- Burnout 3: Takedown

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Zgleda sem čist u kurcu, nima nikjer nič za napisat, v glavnem sem igral stare stvari, ki mi ležijo na polici, ajde lahko bi dal ene par naslovov, samo ne me jemat preveč resno...

GOTY 2022:

-

 

NIKAD SAM 2022: 
Battlefield 2042

 

ALTERNATIVNICA 2022:
Toem

RIMEJK IZ SANJ:

MAG

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022:

-

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 22 urami:

GOTY 2022

- Elden Ring

- GoW Ragnarok

- HZD Forbiden west

- Sifu

- Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

* zvezdice ne dam nobeni

 

 

ALTERNATIVNICA 2022

- Sifu

- Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

- Cuphead the last course

- Shovel Knight Dig

 

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

- Witcher 3, k bo updejt decembra

 

 

NIKAD SAM 2022

- windjammers 2 :)

 

 

RIMEJK IZ SANJ

- GTA 4

- C&C Generals

- Viking: Battle for Asgard
- Rio - party igra, ne rabim remaka, samo da pride na PS5
- Guitar Hero / Rockband - Best of YU rock - to sicer ni remake, ampak nekaj v tem smislu
- Fight Night round 3

 

 

Povezava do prispevka

 

GOTY 2022

- Elden Ring

- GoW2

 

ALTERNATIVNICA 2022

- Sifu

- Ninđa želve

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

- Marvel Snap(stfu)

- Football Manager 2023

 

NIKAD SAM 2022

- GT7

 

RIMEJK IZ SANJ

- Ultima Underworld 2

- a sploh treba pisat Bloodborne?

- Dark Souls 1 od Bluepointa

- Deus Ex

- Screamer

Povezava do prispevka

Že začel zbirati podpise za referendum, zakaj se ne more glasovati za najbolj kul dlc (da lahko glasujem za Euro Truck Simulator 2 in American Truck Simulator), potem pa bolj podrobno preberem opis za živečo igračko. @Hernier :worship:

 

Meni se sicer pogosto dogaja, da že ob izidu kupim novo igrico, preigram pa jo šele, ko dobi predpono retro :P, tako da bi bilo bolj relevantno, da bi pisal v par let star topic ... ampak vseeno

 

GOTY 2022

Elden Ring, nisem igral, ampak sem na začetku leta prvič preigral From igro, to je bil Dark Souls Remastered, in naj bo to glas za From :)

 

ALTERNATIVNICA 2022

Stray: tole dejansko igral day one, in mi je resnično zelo všeč (in špila ne omenjam le zato, ker je verjetno edini špil z letnico 2022, ki sem ga igral :) )

 

ŽIVEČA IGRAČKA 2022

Pomoje najbolj relevantna kategorija, ker se mi zdi, da smo priča obdobju iger s »podaljšanim rokom trajanja«. Že če se vrže uč na steamovo lestvico najbolj igranih in prodajanih iger, gre za večinoma za več let stare naslove, ki pa zelo živahno živijo, in so z vsakim novim patchim ali dlcjem še boljši. Če že ni indie narativnica, potem v glavnem igram različne igre iz te kategorije. Nominiram:

American Truck Simulator (2016): letos je poleg neštetih izboljšav dobil dva izjemna dlcja, in sicer Montana in mega razširitev Texas

Euro Truck Simulator 2 (2012): zaradi vojne v Ukrajini letos nobene geografske razširitve (planiran je bil dlc Heart of Russia), a ekipa skuša praznino zapolniti z celim kupom izboljšav in nan novo narejenih starih delov map (denimo letos je med drugim prispela nova Avstrija) 

Stellaris (2016): letos dobil obsežno razširitev Overlord, pa še specieš pack Toxoids, par dni nazaj pa še obsežen patch Orion s celo kupico izboljšjav, dodatkov in spremenjenih mehanik. Špil ima sedaj res izjemno veliko vsebine in je postal eden mojih najljubših špilov vseh časov (čeprav je pa res, da mi enega ful runa ni uspelo izvesti že par let, preveč time consuming žal)

Microsoft Flight Simulator (2020): sicer že od izida iščem čas, da se naučim pilotiranja in s Cessno 150 na max realism settingih obletim Slovenijo z vzleti in pristanki na vsakem letališču, a vseeno, igra se venomer nadgrajuje, tisti ki jo imate instalirano veste, da gre za pravi upgrade simulator :)

Il-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad (2013): sicer tega nisem nikoli veliko igral – letos pa sploh ne (pač to ni le igra, gre za hobi) –, a letala so mi bila vedno kul, tale naslov pa je prav en tak ljubezenski poklon letalski tehnologiji, zgodovini in letalcem, razvijatelji pa namenjajo ogromno pozornosti še tako majhni podrobnosti in letala so čudovito simulirana, da ne omenjam vizualne odličnosti. ŠpilSimulacijo omenjam, ker je letos izšla mega razširitev Battle of Normandy, ki je menda zelo kul

 

 

NIKAD SAM 2022

a se to tolerira a kaj? :P 

 

RIMEJK IZ SANJ

Ultima VII

Eye of the Beholder

Screamer (ker je bil že ravno gor omenjen, in mi je ta serija nekoč res dogajala)

uredilo bitje Flegma
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Letos sem igral tako malo, da še kar razmišljam, kaj dat na sezname v lastni temi :( ... Kar se tiče gaminga pri meni daleč najmanj produktivno leto v zadnjih časih. Ampak dejstvo je, da je tudi releasov bilo zelo malo, gledam razne indie hidden gems videe (torej nekje med proper in poor indie kategorijo, garažnic in trasherjev ne štejem) ... Praktično ni iger, ki jih ne bi poznal, pa sem sceno spremljal pomoje 50 % toliko kot prejšnja leta. V prihodnje bo pomoje še slabše oziroma se bodo tudi releasi AA(A) iger še dodatno skrčili, ker bo pomoje konkretno zapokalo po firmah in bodo odpustili kar dosti kadra. Imam filinga, da kokr je teško, da so Twitter uslužbenci masovno izgubili službe, je Musk v bistvu samo nakazal, kar čaka večino Silicijeve doline

 

Saj panike ni, od letošnjih heavy hitterjev imam še Horizon in God of War 2 za igrat, tako da my body is ready :D 

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 1 uro:

to je še boljš, k roger ebert, k je pogledat 5 minut filma in nato napisal review

 

:lol: he, he, sedajle še enkrat prebral za sabo, in morda je res videti, kot da napisanega nisem letos igral. V resnici pa nisem le simulatorja Il-2 Sturmovik: Battle for Stalingrad (v MS Flight Simulatorju se pojam naokoli v easy settingih, imam pa željo, da se enkrat proper naučim s cold startom in z vsemi take-off in landing protokoli, da ne omenjam opravljanja z radijem itd.), sem pa sledil, kaj dogaja okrog njega. Ampak se mi zdi kul, da je kdaj tudi takala tržno nišna (še posebej, če je več  kot zasluženo) zadeva omenjena, ki sicer ne pritiče najbolje takole splošnemu igričarskemu forumu.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...