Skoči na vsebino

Življenje in delo v tujini


andrejus

Priporočeni prispevki

uros678 reče pred 3 urami:


Haha, spet slovenija at it‘s finest... nisi davcni rezident, a kljub vsemu te lahko oglobijo ce jim ne podas informacije s katero si tak ne morjo nic zacet gledano iz stalisca davkov...

Da vedo, kam pogledati, če se vrneš ali nekaj. Najboljša finančna uprava na svetu. Če bi imeli v Sloveniji še na odhodkovni strani tako sposobnost in doslednost, bi bili ne druga, prva Švica.

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 15 urami:

@Arbenowskee zakaj? V dveh odstavkih mi je jasno, da je celoten clanek pljuvanje po tuji drzavi. Sori kume, ne rabim takega senzacionalizma do konca brat, da si "ustvarim" "sliko" in ja, oboje sem z namenom dal v navednice. Tipicno populisticno, senzacionalisticno nabijanje butthurt modela, ki mu zakoni v tuji drzavi niso pol kurca jasni, troleki iz Dela in ostalih trobil pa profitirajo s kliki raznih borisov in andrejusov, ki dejansko vedo, kaksno je stanje v drzavi, kjer zivijo

 

Cist nic skode ni, ce ga nisem precital do konca

 

ker vlečeš neosnovane zaključke iz riti. 

Povezava do prispevka
Orbit reče pred 13 minutami:

Evo, za skupne pralnice sem vam pa jelly! :)

To je drugače bolj izjema ali pravilo?

 

 

odvisno jst nism sel v eno stanovanje v najem zaradi teh skupnih pralnic. Ker precej perem kolesarske obleke med sezono. Dobis tudi stanovanja z pralnim strojem v kopalnici z susilcem. 

Zdej tle kjer sm kupu stanovanje imam svojo pralnico z tusem v kleti z dodatno shrambo. Je kar ql ker ti ne ropota tisti pralni stroj v delu kjer zivis. 

 

imo skupne pralnico niso glih nek presezek. Kolega zivi v bloku kjer majo mulce in ko perejo une posrane obleke pravi da nonstop smrdi po shitu

Povezava do prispevka
Orbit reče pred 16 urami:

Če bi res hoteli postati Švica, bi morali tudi mi ponotranjiti red. 

 

Jenno reče pred 16 urami:

@4Stringed  Model skozi članek pluva po Slovencih, ki se nočemo držat red in pravil, in zato ne bomo nikol Švica.

 

 

heh, sem kar pricakoval taksen izkupicek tega 'mini eksperimenta'. samo Orbit in Jenno sta od vseh komentatorjev doumela poanto clanka.

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 23 urami:

Pa preden me dezurni prognostiki napadete full force - nic nimam proti mamici Sloveniji, cist lepo zivim tule, ampak omenjen clanek je bikov drek, potrosen po tipkovnici, nuff said :)

Jaz v lajfu nisem bil v Švici in mi je jasno, da ta članek nima veze z ničemer. Sej vidiš da je samo en užaljen otrok to pisal. Večjo kredibilnost se mu daje samo zato, ker je članek. Predstavljaj si da je to post na mn3, vsi bi se mu kle samo smejali. 

Povezava do prispevka

Čemu pa se je za smejat? Model govori dost podobno, kot emigranti tega foruma. Dokler se bomo obnašal kot opice, bomo mel banana republiko. Sploh se ne znam ne-strinjat s tem člankom, pa sm delč od tega, da bi mi blo u Slo bedno in niti prbližno ne razmišlam o kakem odhodu v tujino žvet/delat. Ampak eni pa hočjo še mal več, še bl civilizirano družbo, manj idiotizma in manj ukvarjanja z ljudmi, ki večino časa razmišlajo, kako ne bi.

 

Al sm js kej faliu, napisanga med vrsticami?

Povezava do prispevka
Jenno reče pred 3 urami:

A sm js kej faliu, napisanga med vrsticami?

 

ne, nisi, tocno to je poanta clanka.

 

pisec je zgolj hotel povedat, da se 'Svica' zacne v glavah posameznikov, ki ponotranjijo pravila igre in jih potem tudi zivijo. ne pa da se vsako zivljensko situacijo obrne v iskanje izigravanja sistema. 

 

ampak zal, raja je taksna, kakrsna je (vsakokratna) oblast. in obratno. zato tukaj Svice ne bo nikoli. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče Dne, 31. 7. 2020 at 21:27:

 Do balkanske trgovine kjer se da kej dobit je uro pa pol voznje, sam se mi zdi prevec neumno zapravt dobr del dneva za to.

Imaš v Molenbeeku eno trgovino kjer imajo balkanske produkte, Lara Supermarché. Sicer je pa tudi v Antwerpnu nek ogromrn balkanski supermarket. Za maksimalno udobnost pa www.prijatelji.nl, dostava na dom.

Povezava do prispevka

Mal update iz moje strani

 

Albanci iz nekje potegnil se Sirsko izbeglico da z mano dela.. 

 

Drugace bil pa v Kolnu na setnji

 

Wowawiwa, zamorke, arabke, nemke, azijke, kurdinje, ni da ni. Suha crnka pa se ji guz ko puding v pajkicah sejka

 

Da ne govorim da bil sexually assaulted me ena picka po kurcu udarla

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...